26 Mayıs 2019 - Pazar
Ana Sayfa / Genel / İslam Ruzgari Sohbet

İslam Ruzgari Sohbet

İslami Sohbet ve Chat Sitesi

İnternet üzerinden islami bir sayfamın olmasını çok istemiştim. www.islamruzgari.net`in yapımında yardımcı olan Tamasa, DanGeRGhosT ve islamruzgari.net domain nı bize hediye eden Kaf_Dağı`na teşekkürü borç bilirim.

Aslında İslami yazılar ve İslami sohbetler her zaman dikkatimi çekmiştir. Allah adıyla başlayan huzur veren sohbetler, bu bağlamda hayalini kurduğum web sitesi sonunda açılacak olması beni çok duygulandırdı.

islamruzgari sitesinin içeriği ve yapmak istediklerimiz hakkında siz okurlarımızı az bilgilendirmek isterim; sitemizde ilahi sözleri, ve videoları, sohbet köşemiz, sohbet yazılarımız, siz okurlarımızın paylaşmak istediği, güzel sözler, güzel şiirler, dualar ve duaların Türkçe mealleri, hakkında yazılar içerikler paylaşmak amacım.

Gönlümden geçirip de yazmaya söylemeye cesaret edemediğim, İslam adına içimdeki güzel duygularımı paylaşmak istiyorum. Müslümanların son yıllarda yaşadıkları acılar üzüntüler, savaşlar , ölen masum Müslümanlar akan gözyaşları. Bunlar hakkında yazmak isterim yazılarımı, söyleşilerimi bu yönde yapmak isterim. Denizde bir damla su tadında. islamruzgari SİTEMİZDE. dinimizin temel dayanaklarından bahsetmek, İslam dininin son yıllarda tanıtılmaya çalışıldığı gibi kötü bir din olmadığı hakkında yayınlarda bulunmak isterim. Allah’a yakın hisseden herkesin düşüncelerine yer vermek isterim. Hayalim bir İslami sohbet sitemin olmasıydı. Sonunda sahip olduğu bir hayalimi daha gerçekleştirdim Allah’ın izniyle. İslam dininin temel kural kaideleri, hoş görüsü, komşun aç iken tok yatma mantığı, beni her gün daha, bir adım daha, yaklaştırıyor,insanlığa. İslamiyet öncesinden gelmiş geçmiş tüm dinlere ve din peygamberlerine dair. Varsa bizimle paylaşmak istedikleriniz yazılarınızı bekliyorum. Ben kendi haline bir elhamdülillah Müslümanım diyenlerdenim. Sizlerde bana katkıda bulunup bu hayalimin büyümesine yardımcı olursanız mutluluğuma mutluluk katarsınız.  islamruzgari.net` adına yakışır,  güzellikte, doğrulukta İslam adına paylaşımlarınızı bekliyorum. İnsanlığın var oluşundan bugüne İnanç var olmuştur kimisi taşa, kimisi toprağa, güneşe , ve hatta aya  Yerin göğün yaratıcısı Allah`ın adıyla başlayan ilk inananlardan günümüze Allah adına biz insanlara yaratılış amacımızın sebebini öğretmeye çalışan Dinler hakkında ve İslam adına, bilgiler paylaşmak için, araştırmalar yapıp İslam dinini tanıyıp tanıtmak için, çalışıyorum.  islamruzgari.net Tasarımı hazırlanıriken, bana bir yazı yazmam söylendi, okadar çok düşündüm okadar çok telaş yaptımki anlatama, İslamın adına Yazı yazmak çok zor bir işti, yanlış bir kelime yazmam dinimiz adına benim ayıbım olurdu. Tasarımcı mıza; ben çok zorlandım bu yazıyı yazmak için bir imamdan yardım alsam iyi olacak dedim. DanGeRGhosT ; Anne yapma Allah aşkına içinden ne geliyorsa onu yaz. paylaş duygularını sevincini, içinden geldiği gibi yaz bir başlarsan zaten gerisi gelir, zaten bu yazılar senin kendi duygu ve düşüncelerini paylaşacağın bölüm oluyor aynı zamanda“ demişti gerçek tende, İslami sohbet adına yazımı yazdım 3 gün sürdü ama olsun, sonunda içimdeki sevinci sizlerle paylaştım.  Benden desteklerini ve katkılarını esirgemeyen arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Valide

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

İslami Sohbet in Sosyal Hayatımızdaki Yeri ve Önemi

İslami Sohbet in Sosyal Hayatımızdaki Yeri ve Önemi

Sohbet ve Chat İslami Sohbet in Sosyal Hayatımızdaki Yeri ve Önemi.. Sohbet tüm Dünya nın …

7 Yorum

  1. Ben yıllardır dini web ve forumlarda bulundum 2 sene kastım bu webi blog olarak kasmıştım ama yükselmişti ama kapamıştım sonra valide ablama hediye ettim onlar inş eski yerine gelir inş rabbim utandırmasın benden size hediye arada eski sohnetlerimden blogda veririm azcık kendimi toparlayımda inş destek verebilirim.

  2. başarılar dılerım ve yolunuz yol olsun hayırlı ugurlu olsun sıtenız ..

    Devamını beklerız emeklerınızden dolayı tşk ler ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.