25 Mayıs 2019 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Haberler / Kur’na-ı Kerim Sayfalarını Yakan kadın

Kur’na-ı Kerim Sayfalarını Yakan kadın

Kur’na-ı Kerim Sayfalarını Yakan kadın

Kur’na-ı Kerim Sayfalarını Yakan kadın İslami Haberler

Kur’na-ı Kerim Sayfalarını Yakan Kadına Halk cezasını verdi: Butür cahil saldırılar İslamı küçük düremez, aksine İslam aşını tutuşturur

Kur’na-ı Kerim Sayfalarını Yakan kadın
Kur’na-ı Kerim Sayfalarını Yakan kadın

gönüllerde. Kuranı kerime yapılan bu bağnazca saldırı. Aslında İslam dinine yapılmıştır. O kadına üzülmedim desem yalan olur asıl o kadını ortaya atanları bulup cezalandırmak en doğrusu. Allah bir İslamiyetin ve Müslümanların yaratıcı değil 4 Kutsal kitapta bunu bu şekilde bildirmiştir. Kurana yapılan bu saldırı sadece İslama değil kainatın yaratıcı olan Allah’a ve elçilerine yapılmış bir saldırıdır. İslamı tanımayan ne İncili ne Zebur u nede Tevratı tanır. Son yıllarda dinler arası savaşı körükleyen devletler ve devlet yöneticilerinin dikkatinden kaçan bu durumu birkez daha hatırlatıyoruz. Paylaşamadığınız nedir. Dünya bir-tane başka dünya yok. Bu savaşlardan bir tek Müslümanlar değil tüm dünya zara görüyor acilen süregelen bu savaşların durması gerek.

Kabil’de Kur’an-ı Kerim’i yakan kadını Afgan halkı tarafından linç edilip sonra cesedinin yakılması da çok dehşet verici bir şey İslamı bu şekilde koruyamazsınız.

Afganistan İçişleri Bakanlığı yetkilisi Hamayon Ayni yaptığı açıklamada, başkent Kabil’deki Şahe Do Şemşire Camisinin önünde Kur’an-ı Kerim’i yakan bir kadının halk tarafından linç edilerek öldürüldüğünü açıklaması tüyler ürpertici.

Afganistan’ın başkentinde yaşanan olayda Halkın kadının cesedini yakılmak istenirken polisin son anda kadının cesedini yakılmaktan kurtardığı ve olayla ilgili soruşturma başlatıldığı açıklandı.

Olayı gören Görgü tanığı Abdul Hamid ise, Kur’an-ı Kerim’i yakan kadının halk tarafından dövülerek öldürüldükten sonra cesedinin ateşe verildiğini ve polisin bu olaya müdahale etmediğini söyledi.

Kabil’de Vuku bulan bu korkunç linç olayının görüntüleri sosyal medyada da paylaşıldı. Vahşetin görüntülerini yayınlayanların da İslamiyetle Kuranla AÇIKCASI İLGİSİ OLMADIĞI KANAATİNDEYİM. iSLAM DİNİ HOŞ GÖRÜ DİNİDİR, İslam dininde katletmek yoktur suçun işleniş sebebi suçu işleyenin akli dengesi, nedeni niçini sorgulanmadan bu şekilde, yargısıca infaz edilmesini esefle kınıyorum.

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

Tek Çatı İslamiyet Aslında, Çanakkale'ye, Erzurum'a, Sİvas'a. Ne oldu

Tek Çatı İslamiyet Aslında

 Tek Çatı İslamiyet Aslında Elinizde kumanda gezerken kanalları bir kanalda rast gelirsiniz, çocuklar duymasın bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.