26 Mayıs 2019 - Pazar
Ana Sayfa / İslami Haberler / Sınıra F-16’lar ‘vur’ emriyle hareket etti

Sınıra F-16’lar ‘vur’ emriyle hareket etti

Sınıra F-16’lar ‘vur’ emriyle hareket etti

Süleyman Şah Türbesi ‘Şah Fırat’ operasyonu ile sorunsuz olarak taşınan Türbenin eski ile yeni yeri savaş uçakları ile gözetim altında tutuluyor

Şah Fırat operasyonuyla yeni yerine taşınan türbenin eski yeri ve yeni yeri, insansız hava araçları, savaş uçakları tarafından gözetim altında tutuluyor

Diyarbakır da hava kuvvetlerine bağlı, ikinci hava kuvvetleri Komutanlığı 8. Ana jet üssü`nden kalkışa geçen F-16 SAVAŞ UÇAKLARI İLE Süleyman Şah türbesinin eski yeri ve yeni yerinde gözetleme uçuşları yapıyor. Savaş uçakları ve bölgedeki İHA`ların da sürekli keşif uçuşları yaptığını, olacak her hangi bir olumsuzluk halinde anında müdahale edileceği bildirildi.

Operasyonun arkasından tam donanımlı olarak Diyarbakır`dan her gün uçuşa geçen 5 F-16 savaş uçakları Süleyman Şah Türbesi etrafında 1 haftadır rutin uçuşlarına devam ediyor. Uçuşlarını tam donanımlı ve mühimmatlı olarak yapan savaş uçakları bir olumsuZluk haline `VUR` EMRİYLE keşif yaptıkları yönünde açıklama yapıldı.

Türkiye için çok büyük önemi olan son Osmanlı mirası Türkiye`nin dış devletteki son toprak parçası nedeni ile değeri ve kıymeti çok büyük. Bilindiği üzere Erturul Ğazinin babası, Osman Gazinin dedesidir.

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

Tek Çatı İslamiyet Aslında, Çanakkale'ye, Erzurum'a, Sİvas'a. Ne oldu

Tek Çatı İslamiyet Aslında

 Tek Çatı İslamiyet Aslında Elinizde kumanda gezerken kanalları bir kanalda rast gelirsiniz, çocuklar duymasın bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.