26 Mayıs 2019 - Pazar
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Gelinlikle Elleri Havada Yağmurda Islanmak

Gelinlikle Elleri Havada Yağmurda Islanmak

Gelinlikle Elleri Havada Yağmurda Islanmak

Rüyada Gelinlikle Elleri Havada Yağmurda Islanmak

Çekilen eziyet ve zorlu günlerin arkasından yaşanacak huzura ve başarıya yorumlanır. Aynı zamanda bu rüya mutlu haberlere, çevresindekilere yapacağı yaralı işlere, rahmetle birlikte kavuşulacak bolluğa, aydınlığa yorumlanır. Bazı Rüya yorumunda ise giyilmiş gelinlik sıkıntıya ve sıkıntının arkasından kavuşacağı hayırlı rızka yorumlanmaktadır.

Ayşenur’ un Rüyası

Rüyamda kuzenim gilin damındayız iki kuzen-iminde üstünde gelinlik var benimde üzerimde gelinlik var ama benim gelinliğim danteldendi sanırım ve etek boyu kısaydı ve bembeyazdı ayağımda da dantelden bembeyaz bir külotlu çorap var aynı zamanda hafif yağmur yağıyor kuzenime annesi kızıyor o yağmurun altında birşeye bürünmüş yatıyor ben ise ayaktayım kollarını gökyüzü ne doğru açmışım yağmur üstüme yağıyor yorumlarsanız sevinirim.

Ayşenur’ un Rüya Yorumu

Ayşenur Hanım rüyanız hayırlara karşı gelsin Amin. Rüyanızın yorumu sizin için oldukça güzel, sıkıntılardan ve, zorluklardan sonra kavuşacağınız bir huzura ve berekete yorumlanır. Rüyanızda gördüğünüz kuzeninizin oldu dediği bir işte veya konuda iyi bitmesini beklerken aksiliklerin olacağına ve bu aksiliklerin ailesininde etkileyeceğine yorumlanır.

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

islamruzgari rüya

Rüyada Şehit Görmek

Rüyada Şehit Görmek Rüyada şehit görmek, insanın yaşadığı toplum içindeki seçkinlik ve saygınlığının artacağına, tanıyan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.