24 Ağustos 2019 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Ağaç Görme Yorumları

Rüyada Ağaç Görme Yorumları

Rüyada Ağaç Görme Yorumları

Ağaçla ilgili görülen ayrı ayrı yorumlanır. Rüyada ağacı görme şekline göre değişik yorumlanır. Sizlerinde görmüş olduğunuz rüyalar varsa ağaç la ilgili yazacağımız yazıya yorum şeklinde yazıp çevaplandırmamızı isteye bilirsiniz bizlerde rüyanızın yorumunu en doğru şekilde yorumlaya biliriz. Ağaç canlı bir varlıktır gören kişiye iyi haber müjdecisi olabilir. Ama bazı yorumculara göre bu durum farklı yorumlana bilir. R üyada ağaç görmek bağzı yorumcularagöre; hak yolundan sapma, rüya sahibinin daha önce yapmadığı kötü şeylere yönelmesi, yalan yanlış işlere karışması, yanlış kişilerle yol arkadaşlığı etmesi, şeklinde de yorumlanmıştır.

AĞAÇLA İLGİLİ RÜYA YORUMLARI

 Rüyada ağaç kesmek;

Rüyayı gören kişinin hak yolundan sapması, birtakım kötü işlere bulaşması toplum içinde kötü duruma düşüp, hak yolunda sapacağına ve kötü birileriyle tanışıp kötü işler yapacağına ve bu işlerin sonunda, çok acılar çekeceğine işaret eder. Rüya sahibinin bulunduğu makamdan ve itibarının biteceği, maneviyat olarak çok kötü günler yaşayacağına delalet eder.

Ağacın Kesildiğini Görmek:

Rüyada ağaç gören kişi başka biriyle işbirliği içinde çalışacağına, yaptıkları işin hileli, karanlık, kötü işler olcağına, rüyayı gören kişinin günahkar olacağına toplum içinde küçük düşeceğine delalet eder.

Rüyada Ağaç Görmek;

Ağaç görmek rüyayı gören kişinin bütün olumsuzluklardan kurtulup kalan ömrünü rahat içinde geçireceğine, hayatında aydınlık mutluluk verici işlere imza ataçağı manasında yorumlanır.

Kesilmiş Ağaç Görmek;

Rüyada kesilmiş ağaç görmek, istenmeyen olaylar yaşanmasına ve kötü haberler alınması şeklinde yorumlanır.  Rüya sahibi hiç hoşlanmadığı durumlara düşecek ve bu durum rüya sahibinin ruh sağlığını bozacak kadar etkileyecek şeklinde yorumlanır.

Meyve Ağacı Görmek;

Rüyayı gören kişinin rızkına delalet eder ağacın dalları meyveden aşağı doğru sarkmışsa kazancının bol olacağı yaşantısında darlık görmeyeceği manasında yorumlanır.

Yeşil Ağaç Görmek ;

Rüyasında yeşil ağaç gören kişinin güzel ve iyi bir hayat süreceğinin delaletçisi olarak yorumlanır, rüya güzel ve hayırlı işlere delalettir ve rüya sahibinin istikbali parlak ve önemli makama işaret eder.

 Ağaç Budamak

Ev içinde huzurun bozulacağı, aile bireylerinin bir birilerine karşı olan sevgi sayğı da azalma olacağı, tatsız günlerin yaşanacağı, aile fertlerinin ayrı baş çekeceğine, düzenin bozulacağına delalet eder.

Orman görmek:

Rüyada orman görmek; madiyatı yüksek biriyle tanışmaya, iyi bir iş kuracağına, delalet eder. Ormanda kaybolma; iş hayatında çıkacak sorunlara delalet eder. Ormanda hayvan dolaştırmak; fakir biri ise bol kazanç, zengin kişi için zor günler geçireceğine delalet eder. Ormanda karşı cinden biriyle dolaşmak; kişinin özel yaşantısında düzelmeler hayırlı işlerin olmasına delalet eder. Ormanda bir ağacın gölgesinde oturmak; etkili bir kişinin himayesine girmek, rahat bir yaşama, bol paraya delalet eder.

 

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

islamruzgari rüya

Rüyada Kırmızı Şeytan Görmek

Rüyada Kırmızı Şeytan Görmek Rüyada kırmızı şeytan görmek,  yaşanacak kötü, sıkıntılı ve buhranlı günlere, kötü …

1 Yorum

  1. bu güzel yorumunuzdan dolayı cok tşk ederim yazınlarınızın takipcisi oldum tşk ederim 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.