25 Mayıs 2019 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Ağlamak Yorumları

Rüyada Ağlamak Yorumları

Rüyada Ağlamak İslami Yorumları

Rüyada Ağlamak, Göz yaşlarınız Gözünüzü Yakıyorsa, Hayır İle Yorumlanır. Rüyada Ağlamanın En Hayırlısı Bağarıp Çağarmadan Ağlamaktır.
RÜYADA AĞLAMAK: Rüyada ağlamak ne demek? Ağlama bağırmadan sessizce ağladığını görmek, sıkıntı ve üzüntü ve ya kederden kurtulmaktır. Rüyada Bağırarak ağladığını gören,bir kimse o memleket halkına gelecek büyük bir felaketin işaretidir.

Rüyada Ağlamak Yorumları
Rüyada Ağlamak Yorumları

Ağlamadığı halde gözlerinden yaş aktığını görmek,yakın zaman da muradına ereceğine işarettir.

Rüyada ağladığını görmek, sevinç için olmuşsa müjdeye ve beklediği bir konunun gerçekleşmesine ve hayallerine kavuşacağını işaret eder.

Gözlerinden yaş çıkmadığını gören kimse, ümit ettiği şeyden ve hayallerinden bir sürede olsa mahrum kalır.
Ağlama rüyası; Ağladığını, fakat gözlerinden yaş çıkmadığını gören kimse, ümit ettiği şeylerden mahrum kalır.

Ağladığını ve gözünden yaş yerine kan aktığını görmek,ise elinden kaçırdığı fırsata pişman olacağına, günahlarına tövbe etmeye tabir ile, yorumlanır.

Rüyada Tanıdığı birini ağlarken görmek, o kimse sevinçten ağlıyorsa sevince, üzüntüden ise üzüntü, keder ve kaygıya, halk tarafından kınanacağına yorumlanır.

Rüyada Kendini ağlarken görmek; Rüyada ağladığını gören bir kimse, sevincinden büyük bir şenlik yapar.

Eğer ağlamak bağırmak dövünerek ile olur ise, bir büyük bir felakete uğrayacağına işaret eder.

Rüyada Ölmüş birini ve ya bir yakınını ağlarken görmek. Rüya alimleri şöyle buyurmuştur. Bunu binden fazla defa tecrübe ettimki her birinde, iyilik, güzellik , bereket ve sevinç gördüm. Diyerek yorumlamışlardır.

Rüyada bir kimse önce ağlayıp sonra da gülmek; rüyayı gören kimsenin eceli yaklaşmıştır. Bazı rüya tabiri alimlerine göre de rüyada ağlamanın en iyisi bağırıp çağırmadan ağlamaktır diye açıklamışlardır.

Rüyada bağırarak ağlamak, yüksek sesle bağırarak, yahut elini yüzüne vurarak, söz söyleyerek ve yakasını paralayarak ağlamak, uyanıkken bu şekilde ağlamasıyla tabir olunur.

Rüyada Sessizce Ağlamak, rüyada sessizce ağlamak İslami rüya tabirlerine göre de hayırlı sevindirici ve mutluluktan gözlerinizden yaş geleceği bir haberin haneye geleceğine ve bu haberin aile içinde sevinç ile karşılanacağına yorumlanır.

Rüyada Hıçkırarak Ağlamak, kişinin korkusuna yada sevincine bağlı, sevinçten hıçkırmak hayırdır, korkudan üzüntüden hıçkırmak şerdir ile böyle bir haber geleceğine işaret eder.

Rüyada Gizlice Ağlamak, rüyayı gören kişinin günlük yaşantısı dahilinde istemediği bir hadiseyle karşılaşacağına ve üzüleceğine işaret eder. Rüyada gizlice ağlamak da ayrıca ayrılığa da yorumlanır.

Rüyada ağlayarak bağırdığını gören: kimsenin yakın çevresinde sevdikleri yada akrabaları arasın da kötü haber alacağına yorumlanır.

Rüyada ağlamak isteyip sağlayamamak rüyayı gören kimsenin başına gelecek felaketten kaçındığı fakat kendini muhafaza ettiğine işaret eder.

Rüyada bir kimse ağlayan çocuk görse ve o çocuğa yardım ettiğini gören kimse dünyevi hayatta ondan yardım bekleyenlerin olduğuna ve gönül gözünü açarak bu insanları bulup yardım ettiğinde hayır bulacağına işaret eder.

Rüyada babanızın ağladığını görmek ölmüş babanız ise sevinç yaşayacağınıza,babanızın, üzüntüden ağlaması sıkıntı sevinçten ağlaması huzur ve iyi bir haberin kısa zamanda size ulaşacağına işarettir
Rüyada annenizin ağladığını görmek evli çiftler için haneye sıkıntı ve üzüntünün,kederin gireceğine çünkü anne göz yaşı evlada olan hasret ile evladın başına gelecek üzüntülerin habercisidir.
Rüyada kardeşinizin ağladığını görmek ise kardeşinizin yada hanenizin başına gelebilecek maddi sıkıntıların olacağına ve sıkıntı verenlerin pişmanlığı duyacağına işaret eder.
Rüyada Arkadaşınızın ağladığını görmek; O kimsenin sıkıntı çekeceğine zulüm görmesine yorumlanır. Eğer sessizce bağırmadan ağlıyorsa o kimsenin sevinmesine işarettir.
Rüyada gözlerin dolması ise bu şekilde ağlayamama size gelecek olan elem tasa hayırsız bir haberden uzak durduğunuza ve sıkıntılardan kurtulduğunuza işaret .

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

islamruzgari rüya

Rüyada Şehit Görmek

Rüyada Şehit Görmek Rüyada şehit görmek, insanın yaşadığı toplum içindeki seçkinlik ve saygınlığının artacağına, tanıyan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.