Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Rüyada Annesinin Öldüğünü Görmek Nedir
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Annesinin Öldüğünü Görmek Nedir

Rüyada Annesinin Öldüğünü Görmek Nedir

Rüyada Teyzenin Öldüğünü Görmek

Sevdiğiniz hasta bir yakınınızın sağlık haberini alarak mutlu olunacağına işarettir.

Rüyada annenin Ameliyathanede Kafası ve Kolları Kesik, Tamamen Ayrılıp, Ölmüş Görmek, 

Annenin çocukları ile ilgili bir çok düşünce ve kaygılarının olduğuna, rüya sahibinin annesine sıkıntıları konusunda yardımcı olacağına ailedeki huzur ve sükuneti yeniden sağlayarak annesinin mutlu olmasına yardımcı olacağına yorumlanır.

Rüyada Annesinin Öldüğünü Görmek Nedir Ne Manaya Gelir

Rüyada annesinin öldüğünü görmek sanılanın aksine güzel rüyalardan bir tanesidir.  Rüya sahibi oldukça güzel ve iyi haberler alacak, neşe duyacak bahtiyar olacaktır.   Rüyayı gören insan annesi ile ilgili üzülmeyecek,  annesinin dertli, sıkıntılı bir durumunu görmeyecek, annesi çoğu zaman mutlu,  sağlıklı,  hayatla barışık olacaktır. Rüya sahibi annesini huzurlu gördükçe kendi mutluluğuna da mutluluk eklenecektir. Rüyayı gören birey annesi ile beraber güzel vakitler geçirecek,  eğlenecek, aralarında hem yol anlamında hem de manevi anlamda uzaklık olmayacak, beraberlikleri asla bozulmayacaktır. Aralarındaki sevgi ve saygı daim olacaktır.

Rüyasında Annesinin Öldüğünü Haber Almak Ne Anlama Gelir

Rüyasında annesinin öldüğünü haber almak hayırlı rüyalar içerisindedir. Rüya sahibinin annesini oldukça huzurlu, hayırlı günler beklemektedir. Her hangibir rahatlığı olmayacak, kendisine iyi bakacak şeklinde tabir edilmektedir. Rüya sahibi annesiyle ilgili hoş durumlara şahit olacak, annesinden güzel haberler alacaktır.

Rüyada Annesinin Öldüğünü Görmek ve Ağlamak Nedir Ne Manaya Gelir

Rüyada annesinin öldüğünü görüp ağlamak hayırla rivayet edilen rüyalar arasındadır.  Rüya sahibinin mutluluk duyacağı, içinin ferah olacağı, gözlerinin güleceği bir takım vak’alarla karışılacağı anlamı taşıyabilmektedir. Rüya sahibi annesiyle birlikte oldukça harika zamanlar geçirecek, daima annesiyle beraber olacak, her türlü sorunlarda birbirlerine destek olacak sorunlar en hayırlı şekilde atlatılacak ağızlarının tadı asla bozulmayacaktır.

Rüyada Annesinin Öldüğünü Sonra Dirildiğini Görmek Ne Demektir

Rüyada annesinin öldüğünü sonra da dirildiğini görmek iyi tabir edilen güzel anlamı olan rüyalar içerisindedir. Hayırlı işlere,  hayırlı anlara, hayırlı haberlere işaret eder.  Güzellikten yana ne varsa ona varmaya delalet eder. Başka bir anlamda ise rüya sahibinin hasretlik çektiği, vuslatı beklediği, için için özlem duyduğu kişi ya da kişilerle bir araya geleceği, uzun zamandır göremediği bu kişi ya da kişilerle bolca o ayrı kalınan zamanların acısını çıkaracağı ve hasret gidereceği manası taşıyabilmektedir.

Rüyada Annesinin Öldüğünü Duymak Ne Demektir Ne Anlama Gelir

Rüyasında annesinin öldüğünü duymak uyanıldığında rüya sahibini kötü ve üzgün hissettirmiş olsa da güzelliklerin habercisi bir rüyadır. Rüyayı gören bireyin annesinin keyfi oldukça yerindedir, öyle büyük dertleri ve sıkıntıları yoktur, büyük bir rahatsızlığının olmadığına işaret eder.  Rüya sahibi vali-desiyle uzun seneler beraber yaşayacak araya ayrılıklar girmeyecektir.

Rüyada Annesinin Öldüğünü Duymak ve Ağlamak Ne İfade Etmektedir

Her şeyden önce rüya için rüya sahibi ” hayır diyeyim, hayır olsun” demelidir. Rüyasında ağladığını görmek, reel yaşamda mutluluğa delalet etmektedir. Ağladığı görmek,  yaşamda gülmek anlamı taşımaktadır. Rüya sahibi rüyasında ne kadar ağlarsa hayatında da bir o kadar gülecek, sevinç duyacak, mutluluklar onun olacaktır. Rüyasında annesinin öldüğünü duyarak bundan ötürü gözyaşlarına boğulan insan reel yaşamında valide-sinden dolayı mutluluk göz yaşlarına boğulacak, güzel haberler duyacak, annesinin mutluluğu ile bahtiyar olacaktır.

Rüyada Kendi Cenazesinin Yıkandığını Görmek:

Rüyada Kendi Cenazesinin Yıkandığını Gören kişi: hayatta hiçbir beklentinizin kalmadığı, dünya işlerinden elini eteğini çekip, ahiret için çalışılacağına, rüya sahibinin dünya nimetlerinden doyduğuna, yaşamının yettiği kadar, Allah için çalışarak huzur bulacağına Tabir edilir.

Riyada  Ailecek Annenin Ömrünün Kaç Gün Kaldığını Öğrenmek 

Ailenin tamamını ilgilendiren bir konuda alınacak güzel bir habere, sonuçlanmasını bekledikleri herhangi bir olayda sonuca yaklaşıldığını işaret eder.

admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

29 Yorum

  • Meltem
  • 7 Haziran 2018

  Merhaba. Rüyamda annem yanıma gelip rüyasında öldüğünü gördüğünü ve uyuduktan sonra öleceğini söyledi. Mezarımı hazırlayın orada yatayım dedi. İkna etmeye çalıştım, anne rüya görmüşsün sonuçta belki uyuyunca geri uyanacaksın dedim, hayır kızım biliyorum dedi. Hazırlanıp, mezarına yattı (ama mezarın içindeyken görmedim hiç) abiimle üstünü örttük ve abime sarılıp ağlamaya başladım senden başka kimsem kalmadı diye. Sonra uyandım.

  Cevapla
   • admin
   • 9 Haziran 2018

   Annenizin yaşadığı sıkıntıların ve sağlık sorunlarının, iyi sonuçlanacağına, annenizle alakalı güzel sözler ve haberler işiteceğinize, hayırılı bir haber alarak sevineceğinize ve abinizle paylaşacağınız bir sırra işarettir.

   Cevapla
  • Fırat ölmez
  • 8 Haziran 2018

  Rüyamda annem ölüyordu ve ben onun ruhunu bi süre görüyordum öpüyordum konuşuyordum küçük kardeşime de üzülme annem bizimle diyordum sonra arkamı döndüğümde annem arkamda bana gülüyordu bu ne anlama gelir ?

  Cevapla
   • admin
   • 8 Haziran 2018

   Ailenizin yaşadığı sıkıntı veya olmsuzlukardan kurtulacağınıza işarettir.

   Cevapla
  • Elif
  • 13 Haziran 2018

  Annemle ikimiz evin içinde otururken içeriye siyah bi kuzgun girmeye çalışıyordu kovaladım vurmaya çalıştım kılı bile kıpırdamı o an içime korku girdi sonra o kuş birden bire 50 55 yaşlarında bir erkek oldu üzeri Nurani bi ışıkla anneme gülerek elini annemin üstüne koydu biz onun melek olduğunu anladık güler yüzle ben ağlıyorum tabii anneme elini koyunca annemin gözleri kapandı öldü çok ağladım. Sonra uyandım nedir acaba

  Cevapla
   • admin
   • 14 Haziran 2018

   rüyada Kuzgun Görmek, söylediğiniz bir sözün asılsız olduğuna ve, özür dilemenize işarettir. Rüyada kuzgunu evden kovalamak, söylediğiniz doru bir sözün arkasında durmanıza ve doru söylediğinizi ıspatlamanıza yorumlanır. Ailenizin başına konacak bir devlet yardımına, annenizle ilgili alınacak sağlık haberlerine işarettir.

   Cevapla
  • Abdulkadir Öner
  • 26 Haziran 2018

  S.a rüyamda köydeyiz kardeşlerim le beraber annem yan odada ölürken ablam yanına gitmiş ve onun yanında öldü biz 5 10 dakika sonra duyduk ama kimse ağlamıyor du acaba neden ve ne anlama gelir??

  Cevapla
   • admin
   • 27 Haziran 2018

   yakın bir tarihte alacağınız haber le birlikte ailecek yaşayacağınız mutluluğa işarettir.

   Cevapla

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.