Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Rüyada Annesinin Ölüm Haberini Almak ve Ağlamak
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Annesinin Ölüm Haberini Almak ve Ağlamak

Rüyada Annesinin Ölüm Haberini Almak ve Ağlamak

Rüyada Annesinin Ölüm Haberini Almak ve Ağlamak, gerçek yaşamında gülmeye yorumlanır. Rüyayı görenin ağlaması ne kadar çoksa o kadar çok güleceğine, annesinin sağlık, huzur haberlerini alıp sevinçten ağlayacağına yorumlanır.

Rüyada Ölüm Kokusu Almak

Rüyada Ölüm Kokusu Almak, kişinin rüyasında ölüm kokusu alması çok nadir bir durumdur. Rüyada duyulan koku güzelse o kişinin hayatındaki yaşayacağı güzel günlere işaret eder. Şayet duyulan koku kötü ise, buda kişinin bu dünyada çekeceği zorluklara ve yapacağı hatalara ve Ahirette çekeceği eziyet işarettir.

Rüyada Annesinin Öldüğünün Haberini Almak

Rüyada Annesinin Öldüğünün Haberini Almak, rüya sahibinin annesinin uzayacak ömrüne, sağlığının, sıhhatinin artacağına, huzuruna ve mutluluğuna ve rüya sahibinin bu güzel günlere şahitlik edeceğine yorumlanır.

Rüyada Annesinin Öldüğünü Görmek

Rüyada annesinin öldüğünü görmek, kişi için annesi ile ilgili güzel haberler alacağına, annesi ile güzel günler yaşayacağına, yaşamı boyunca annesi ile ilgili sıkıntılı, kötü olan hiçbir olaya şahit etmeyeceğine işaret eder. Rüya sahibi için yaşayacağı mutluluk, sevince.

Rüyada Annesinin Öldüğünü Görüp Ağlamak

Rüyada Annesinin Öldüğünü Görüp Ağlayan, kişiyi sevindirecek, bahtiyar edecek olaylar yaşamasına işaret eder. Rüyayı gören kişi annesiyle bir ömür boyu ayrılmadan huzur içinde yaşayacağına, rüya sahibinin annesine gereksinim duyduğunda annesinin hep yanında bulacağına yorumlanır.

Rüyada Annesinin Ölüp Sonra Geri  Dirildiğini Görmek

Rüyada Annesinin Ölüp Sonra Geri  Dirildiğini Görmek, ise hayırlara, iyiliğe, makbul olan kavuşmaya, çok özlenilen sevdikleriyle kavuşmaya, özlemlerin biteceğine işaret eder.

Rüyada Annesinin Ölüm Haberini Duymak

Rüyada Annesinin Ölüm Haberini Duymak, annesi ve ailesiyle uzun yıllar huzur içinde yaşayacağına, sağlığı ve rahatı yerinde olmaya, annesiyle uzun yıllar yaşamanın işaretçisidir.

Rabia’ nın Rüyası

Selâmün aleyküm. Ben rüyamdan çok fazla etkilendim o yüzden yazmak istedim.Rüyamda merdivenlerin başında dururken kim olduğunu tam hatırlamıyorum bir tanıdığımız annemin öldüğünü söylüyor bana bende sesli bir şekilde Ağlıyorum. Annem oldu ne yapacak şimdi orada namaz borçları vardı ne yapar diye koşarak oradan uzaklaştım. Dua etmek için ağlaya ağlaya gittim oradan. Yorumlayabilirseniz çok mutlu olurum.

Rabia’ nın Rüya Tabiri

Annenizin bilerek yaptığı bir yanlıştan döndüğü  haberlerini bir yakınınızdan alıp sevineceğinize, hatta o kadar çok mutlu olunacaksınız sevinçten ağlayacağınıza yorumlanır.

admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

59 Yorum

  • Ayşe Nur
  • 17 Haziran 2018

  Bu sabah görmüş olduğum rüyamdır. Halen daha etkisindeyim. Zil çaldı ve gelen kız kardeşim kuzenlerimdi. Eve geldiler apar topar hasta bezi istediler bende annemin durumunu sordum iyi olmadığını ve yapacak bir şeyin kalmadığını söylediler bağıra bağıra ağladım ve etrafımdaki insanların ayaklarına kapandım. Nedir bunun anlamı

  Cevapla
   • admin
   • 18 Haziran 2018

   Çevrenizdekilerin annenizle ilgili söyleyeceği iyi haberler iyi sözlere ve sizin çok mutlu olacağınıza işarettir.

   Cevapla
  • buse
  • 17 Haziran 2018

  Ruyamda annemin öldügünü biliyordum ama olumu kendim gormedim ve ya baskasi da haber vermiyordu sadece biliyordumm ve kardeslerime bakmak zorundaydim onlara bakiyordum

  Cevapla
   • admin
   • 18 Haziran 2018

   Annenizin sağlığındaki sıkıntıların şifa bulmasına ve ailecek mutlu olmanıza ve annenize karşı sorumluklarınızı yerine getirmenize işarettir.

   Cevapla
  • Bahar
  • 19 Haziran 2018

  Rüyamda kalabalığın içinde annemin öldüğünü öğrendim. Kimin söylediğini anlamadım. Çok ağladım. Çok korktum. Kardeşimi bulmaya çalıştım.

  Cevapla
   • admin
   • 19 Haziran 2018

   Rüyada annenizin ölüm haberini kalabalık yerde öğrenmeniz ve ağlamanız, sizin annenizle alacağınız güzel haberlere ve sevincinize işarettir, rüyada kardeşinizi aramanız, bu güzel haberi kardeşinizle paylaşmak istemenize işarettir.

   Cevapla
  • Merve
  • 23 Haziran 2018

  Rüyamda annem bir vidyo bırakarak ayrılıyordu bizden. Vidyo ise bir nehrin başında bir kaç söz ederek o nehre atlıyor.
  Ve sonrası yok.. elimden hiç bir şey gelmiyor du. Babam ve tanıdıklar annemi aramaya gittiler ve boş döndüler eve. o sırada çıģlıği bastım. Ve hıçkıra hıçkıra ağlayarak uyandım. Rüyayı bildiginiz Gercek mis gibi yaşadım suan göğsüm ağrıyor. Allahımbu acıyı rüya gerçek kimseye vermesin. Gerçekten zor…

  Cevapla
   • admin
   • 25 Haziran 2018

   Annenizle ilgili duyduğunuz endişeye ve bu endişenizin alacağınız güzel haberlerle sevinecek, daha sakin günler yaşamanıza, sevincinize ve hayırlı, sağlıklı yaşama, göz aydınlığına, yaşanılan sıkıntıların en kısa zamanda düzeleceğine yorumlanır.

   Cevapla
  • Ali Arslan
  • 26 Haziran 2018

  Ben rüyamda evdeydim anne baba ayrı babaannem dedem ile yaşıyorum halamda onlarda kalıyor kendi odamdan korkup halamın yanına gittim annem ile ilgili garipseme seziyorum neyse ondan sonra orda yatarken ezanı dinliyorum bi ezan daha hoş geliyor bi ezan daha nahoş sonra rüyam kesiliyor başka bir rüya görüyorum tam o rüyanın ortasında dağ gibi boyle insanların bol olduğu bi cafede annemi görüyorum kardeşim de yaninda yastığına sarılmış uyuyor annemi kaldırıyorum he diyor sonra kalkmıyor falan tam gözlerin dolmuş birden gülerek kalkıyor ben bağıra bağıra ağlamaya başlıyorum tok bir ses ile sonra anneme rüyamda sen öldün diyorum ama anne ölmesinden önce annenin olum haberiymiş asil seni göremeden ölmen diyorum ama ağzım dudağım kurulumdan yapışmış bi şekilde zar zor anneme bakıyorum ağlıyor tam o anda kalkıyorum bunun tabiri nedir

  Cevapla
   • admin
   • 27 Haziran 2018

   Sevgili Ali Arslan sizin yaşadığınız sıkıntıların yoğun olduğuna ve bu yaşadığınızdan kurtulmaya çalıştığınıza, yaşanılan olumsuzluklardan manevi olarak yıpranıp isyan edeceğinize durumunuzdaki olumsuzluklardan inancınızda eksilme olacağına işarettir. Sizi sıkıntıya sürükleyen olaylardan ve olumsuzluklardan kurtulacağınıza, annenizin yaşayacağı veya yaşadığı sağlık sıkıntılarının iyileşme haberlerini alıp huzur edeceğinize, kardeşinizin bu kötü günlerden etkilenmemesi için büyük çaba harcanmasına işarettir.

   Cevapla

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.