26 Mayıs 2019 - Pazar
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Asker Görmek Nedir

Rüyada Asker Görmek Nedir

Rüyada Asker Görmek Nedir

RÜYADA ASKER GÖRMEK

Rüyada Asker Görmek: Rüyada görülen asker ile beraber bir’ peygamber veya melik ve ya bir alim’ varsa, mümin ve muvahhitler hakkında yardıma işaret eder.

Rüyada Yaralı Asker Taşımak Nedir

Rüyada yaralı asker taşıdığını gören, sevdiği birinin uğrayacağı haksızlığa, sebepsiz üzülmesine,hak etmediği sözlere, hakarete  şahit olmasına, bu haksızlıklara müdahile edemeyeceğine ve bu duruma canını sıkacağına yorumlanır. Rüya sahibinin, akrabası olan herkes tarafından sevilen, saygı gören kendinden sebep olmadığı olaylardan etkilenim üzüntü yaşamasına yorumlanır. Kişinin çevresindeki insanlara sağladığı imkanlar, yardımların değerinin bilinmemesine rivayet eder. Hane içindeki büyüklerinin kalbinin kırılmasına ve kişinin bu hatasını anlayıp kırdığı kalpleri alacağına işaret eder. Rüya sahibi kişinin, ailesine veya dostlarına vefakar olacağına, yardıma ihtiyacı olanların yardımına koşması, korunmaya ihtiyacı olanları, koruyup kollayacağına tabir edilir.

Rüyada Askerlerin Ateş Etmesi Nedir

Rüyada askerlerin ateş etmesi toplu bir karmaşaya ve o karışıklıktan kaynaklı alınacak güçlü bir desteğe, alınacak hayırlı habere ve sırtını dayanacağı güçlü bir devlet adamına tabir edilir.

Rüyada Boynunda Yaralı Asker Taşımak Nedir, 

Kişinin bakmakla yükümlü olduğu kişiyi veya dostlarını,sorumluğunu aldığı kişilerin birinin düştüğü sıkıntılı, zor anında yardımları ve destekleriyle kalkındırmaya çalışacağına tabir edilir.

Bir kimse rüyada bir şehre veya bir sokağa ya da bir mahalleye asker geldiğini görse, bereket denir ve oraya yağmur yağar.

Rüyada az bir cemaat içinde bulunduğunu gören kimse, harbe gider ve orada zafere erişir.

Bazı yorumculara göre de asker görmek, müminler hakkında Nusret ve zalimlerden intikam almaktır,diye yorumlanır.

Rüyada Asker Görmek Nedir
Rüyada Asker Görmek Nedir

Rüyada üniformalı ya da yüksek rütbeli Asker görmek, şan ve şöhrete yorumlanır. Ayrıca Asker kuvvet demektir.

Rüyada asker görmek, müminler hakkında zafer ve düşmandan intikam almaya işarettir.
Bir konuda karar vermeden önce çok iyi düşünmelisiniz, aksi takdirde büyük hatalar yapabileceğinizi size işaret eder. Rüyada asker görmek evinizin güvende olduğuna işarettir. Rüyada asker olduğunuzu görmek, ise başarı ve zenginlik için bütün gücünüzle çalışmanız gerektiğinin habercisidir.

Rüyada Askeri Donanma Görmek

Rüyada askeri donanma görmek, şeref şan ve sevince işaret eder. zira donanma bir milletin iftihar kaynağı dır.

Bazı zaman da donanma görmek, iş ile de tabir olunur.

Ayrıca asker görmek, sefere çıkmaya da işaret eder.

Askere gitmemiş bir gencin rüyada haki renk görmesi, hemen silah altına çağırılacağına haberdar eder.
Rüyada büyük bir komutanın emrinde savaşa katılmak, çok mutlu olduğunuzu ve mutluluğunuz devamlı olacağını anlatır.

Rüyada, asker evinde olmak, hafif bir hastalık geçireceğinize,kışla içerisinde asker görmek, eski bir dosttan yardım alacağınıza yorumlanır.
Rüyada asker görülmesi kudret ve yorumlanır.
Rüyada askeri hasta görmek, ise birisine yardım etmek istediğiniz halde,kötü niyetli biri tarafından engelleneceğinize yorumlanır.

Rüyada silahsız asker görmek, tanıdığınız bir kadın tarafından kötülüğüne maruz kalacağınıza işarettir.

Rüyada büyük bir komutanın emrinde savaşa katılmak, çok şeref ve şanınızın artacağına ve bundan mutlu olduğunuza yorumlanır. Rüyada, asker evinde olmak, hastalık habercisidir.
Askerin geldiği yerlere yağmur yağar. Asker aynı zamanda bereket ve bolluğun habercisidir.

Bazı kere de asker görmek, müminler hakkında zafer ve zalimlerden intikam almak ile tabir olunsa da iş hayatınızda güçlükleri yeneceğinizin müjdecisidir.

Rüyada Askerle konuştuğunu görmek, işlerde zorluk çekilmeyeceğinin habercisidir.
Bir kimse rüyada bölük halinde giden askerler görmesi, o yer halkı için huzur ve saadete kavuşacağını işaret eder. Çünkü asker devletin kuvvetidir. Kendisinin de o askerlerden biri olduğunu görmek,ise Aile huzuruna, işlerin düzgünlüğüne ve emniyete o bölüğün başında kumandan olduğunu gören bir kimse her yerde sözünün dinleneceğine ve çevresi tarafından kendisine saygı gösterileceğine işarettir.
Bir kimsenin kendisini asker olarak bir alayda eğitim yapıyor görmesi ise ya da subay görmesi, hükmet adamlarından iyilik ve himaye göreceğine işaret eder. Rüyada bir askeri birlikte ve en önde bayrak taşıdığını ise görmek, memlekette şan ve şöhret sahibi olarak tanınacağına işarettir.

Rüyada askeri silahıyla görmek: Yüksek makamlardan güzel bir haberle müjdeleneceğine işarettir

Rüyada askeri silahıyla ateş ederken görmek: Rüya sahibinin tez vakitte beklediği bir haberi alacağına yorumlanır.

Rüyada kişi kendini asker olarak görmesi: önemli bir iş rızk kazanacağına yorumlanır. kişi kendini silahla ateş ediyor görürse, bir düşmanından tez zamanda kurtulacağına delalet eder.

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

islamruzgari rüya

Rüyada Şehit Görmek

Rüyada Şehit Görmek Rüyada şehit görmek, insanın yaşadığı toplum içindeki seçkinlik ve saygınlığının artacağına, tanıyan …

35 Yorum

  1. rüyamda boynumda yaralı asker taşıyordum o ne demek acaba

    • Bakmakla yükümlü olduğunuz biri veya bir arkadaşınızın düştüğü zor duruma şahit olacağınıza ve ona yardım destek olacağınıza işarettir.

  2. Hocam merhabalar ben rüyamda yabancı bi askeri yakalatıyordum nasıl bı mana cıkar

    • Kerim bey, rüyada yabancı asker yakalatmak, kötü niyetli bir kişiyi fark edip ondan gelecek zararları önlemenize yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.