Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Rüyada Başkasının Hafızasını Okuma
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Başkasının Hafızasını Okuma

Rüyada Başkasının Hafızasını Okuma

Okuyucumuz Aynur hanımdan gelen başkasının zihnini okuma rüyasının yorumunu ve Rüyada Başkasının Hafızasını Okuma ile ilgili rüya tabirlerinide aynı sayfada vermeyi uygun gördük. Rüyalar insan hayatında oldukça çok yer tutmakta. Aynı konuda çok çeşitli rüyalar görülebilir onun için siz okuyucularımızdan gelen her rüyaya yeni bir sayfa ayırıp başlı başına yorumlamak, siz okuyucularımız için daha anlaşılır ve rüyanızın yorumunu daha net almanız açısından yaralı olacağı kanısındayız.

Aynur

Rüyamda güçlerim olduğunu görüyorum bu tarz rüyaları daha öncede görmüştüm bu kez evimizin tam tarafında cafe açılmış oradaki kişilerin düşüncelerini okuyabiliyordum cafe sahibi oradaki kişilere kötülük yaptı delirmeye başladılar onları takip ederken bir gölge bana yardıma ihtiyacım olduğunda larusa diye seslen dedi gülümsedi kayboldu daha sonra zor durumda kaldım larusa diye seslendim ağlayarak gökyüzünden bir martı süzülerek geldi kanatlarıma tut dedi beni aldı uzak bir yere götürdü.

Rüyanın Yorumu:

Aynur hanım rüyanız biraz karışık bir rüya, bu günlerde sanırım çok zordasınız, bir yardım bekliyorsunuz, rüyanızda gördünüz cafe sahibi: sizin çekindiğiniz ve başkalarınada zarar vereceğini düşündüğünüz biri, size yaklaşıp sihirli kelime larusa yı söyleyen gölge, sizden mesafe olarak çok uzakta olan fakat size zor anlarınızda yardımcı olan biri, rüyanızdaki ağlayan martı ise: alacağınız kötü bir habere ve aldığınız haberin arkasından kavuşacağınız huzura, rahata delalet eder.

Size tavsiyem çevrenizde size zara vereceğinizi düşündüğünüz veya veren kişi kimse ondan uzak durun kesinlikle kötülük gördüğünüz kişiye yaklaşmayın, sevdiklerinizden de de uzak tutun.

Rüyanız hayırlara vesile olur inşallah. Amin

 

Rüyada Zihin Okumak Rüya Yorumu

Kişi rüyasında bir başkasının zihnini okuduğunu görmüşse: rüya sahibinin faydalı işler yapacağına büyük bir mutluluk yaşayacağına, kendini huzurda ve güvenliği hissedeceğine, kazandığı paranın bereketli olacağına hedeflediği noktaya erişeceğine büyük bir üne kavuşacağına huzurlu bir birliktelik yaşayacağına hedefini ulaşacağına yorumlanır. Fakat bazı rüya tabircileri bu konu hakkında rüya sahibinin içinden çıkılması zor bir problemle karşılaşacağına, sıkıntının sebebi olan kişi kendini beğenmiş kötü bir düşman olacağına, iş hayatında büyük maddi kayıtlarının olacağına yorumlanır.
İki farklı şekilde yorumlanan rüyada zihin okuma, bu alanda ilim yapmış rüya tabircileri: rüya sahibinin büyük bir sıkıntıya düşerek, yoğun çalışmaları ve çabaları sayesinde kazanacağı helal paraya yorumlamışlardır.

Rüyada Başkasının Zihninizi Okuması

Kişi rüyasında başka birinin kendi zihnini okuduğunu görmüşse: Kişinin uzun zamandır yapmayı düşündüğü işler ve planların bir başkası tarafından fark edileceğinden korkmasına yorumlanır. Aynı zamanda kişinin yaptığı bir kötülüğün veya yanlışın başkaları tarafından anlaşılıp ceza alacağından korkmasına yorumlanır.

 

admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.