13 Ağustos 2019 - Salı
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Beyaz Gömlek İslami Yorumu

Rüyada Beyaz Gömlek İslami Yorumu

Rüyada Beyaz Gömlek İslami Yorumu

Rüyada Beyaz Gömlek

Rüyada beyaz gömlek, hayal ettiğiniz önemli düşüncelerinizden bir tanesinin olumlu şekilde sonuçlanacağını yorumlanır. Huzur, rahatlamak, sorunlarınızın iyi sonuçlanması ile tabir edilir. Hayırlı rüyalardan birisi olarak yorumlanır. Rüyanızda beyaz gömlek görmek, kısmet kapısının açılması olacakta, Maddi manevi kısmetinizin açılacağına tabir edilir. Sizin için hayatınızda önemli yer tutan bir suçtan aklanacağınıza veya rüya sahibinin uğradığı bir iftiradan temize çıkacağını delalet eder.

Rüyada Beyaz Tişört Giymek

Rüyada Beyaz Tişört Giymek, Sakinliğe, hayır yapmaya , şöhrete, kişinin istek ve arzularının gerçek olacağına, orta yaşta bir erkeğin varlığına, sevgiye, aşka, getirisi olan işlere, eli açık devlet görevlisine işaret eder.

 

Rüyada Gelinlikle Köprüden Geçmek

Rüyada Gelinlikle Köprüden Geçmek, Rüya sahibinin bekarsa evlenmesine, evliyse bir kız çocuğu sahibi olmasına, hayat tecrübesinin artacağına, doğru alacağı karalara, çekeceği zahmetler, sıkıntılar ve kargaşalardan sonra, erişeceği saygınlığa yorumlanır.

Rüyada Gelinlikle Köprüden Geçerken Köprünün Yıkılması

Rüyada  Gelinlikle Köprüden Geçerken Köprünün yıkılması, mutsuz giden bir evliliğin bitmesine yorumlanır. Bir şekilde yıkılan köprüden geçtiğini görmek: kişinin evliliğinin veya nişanında yaşanan sorunları aşacağına işaret eder.

Rüyada Kan Dolu Çukur

Rüyada Kan Dolu Çukur, görmek çekilecek sıkıntıların arkasından kavuşulacak mutlulukla tabir edilir.

Gelinlikle Kan Dolu Çukurdan Geçmek

Gelinlikle Kan Dolu Çukurdan Geçmek, çekilecek büyük sıkıntı, zorluklar, sonrası düzenli hayata, mutlu aileye, işaret eder.

Rüyada Yanan Ateş

Rüyada Yanan Ateş görmek farklı yorumlara sahiptir,  Ateş kimi zaman  bereket, müjde olarak yorumlanırken; bazı yorumcular: hapis, korku, günah, zarara uğramak, savaş ve günaha tabir edilir. sevdalanma, kişinin kalbini acıtan, sızlatan, kara sevdaya yorumlamıştır.

Rüyada İstihare Yapılan Kişinin Yanına Gitmek

Rüyada İstihare Yapılan Kişinin Yanına Gitmek yorumu,

Yaşamakta olduğunuz sıkıntılardan kurtulmak için çıkar yol aramaya yorumlanır. Rüyayı gören kişi için, maddi, manevi, hayra çıkacak birçok hayalinin, olumlu olacağına tabir edilir. Rüyada İstihare yapan kişi Rüyasında açık renk görmüşse: işlerinin olumlu ilerleyeceği, şayet koyu renk görmüş ise Çalışma hayatında  çok sıkıntılar çekeceğine, maddi anlamda zor günler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada  Çatlak Toprakta Yürüdüğünü Görmek

Rüyada  Çatlak Toprakta Yürüdüğünü Görmek, Rüyada Toprak yaşamın kendisine işarettir, soyun devamına ve insanın hayatında olabilecek olan her-şeyi kapsar. Huzur, doğum, ölüm, sıkıntı, kıtlık, savaş, mutluluk, mal, servet, hastalık, hak yolundan çıkma, gibi insanın yaşayacağı her-şeyin dahil olduğu rüyalar-dandır.   hayatın biteceği son gelmeye işaret eder ve birbirine zıt olan şeyleri tanımlar. Rüyada Toprak Görmek, zenginliğe, bolluğa, makama, yorumlanırken tersi olacakta yorumlanabilir. Bireyin Rüyada toprak üzerinde yürümesi, kişi için gideceği yola, müjdeli haber alınacağına, alçak gönüllü olmaya, sevineceği bir haberle müjdeleneceğine, güzel ahlaka tabir edilir.

Rüyada Yürüdüğü Çatlak Toprağın Renkli Olması

Rüyada Yürüdüğü Çatlak Toprağın Renkli Olması, rüya sahibi için güzel renkli hayata, mutlu yaşantıya, fereha, çekilen zahmetlerin arkasına huzur edeceği bir yaşama, şan, şöhrete tabir edilir.

Rüyada İstihareye Yattığınız Kişiyle Renkli Çatlak Toprak Üzerinde Dolaşmak

Rüyada İstihareye Yattığınız Kişiyle Renkli Çatlak Toprak Üzerinde Dolaştığını görmek,Hayali kurlan istek ve arzuya kavuşmak hedefine ulaşmaya yorumlanır.

Rüyada Kirlenmiş Beyaz Kap Yıkamak

Rüyada kirlenmiş beyaz kabı çeşmede yıkamak, kişinin adına gelen asılsız bir iftirayı temizlemeye, aydınlığa çıkmaya işaret eder.

 

Merve

İstihare namazı kıldım ve uyuduğumda karışık bir rüyaydı ama beyaz bir gömlek gördüm. Daha sonra gelinlikle ilk önce bir kanal gibi yerde yanan ateş ve üzerinde bir köprü bu köprüden geçtim geçerken köprü koptu ve ben nasılsa karşıya geçmiş oldum ayağımın önünde kan dolu ufak bir çukur vardı ilk önce gelinligimle o kanın üzerinden geçtim ama ayaklarım gelinliğim kan olmadı ikincide çukurun yanından geçtim ve istihareye yaptığım kişinin yanına gitti yerdeki topraklar hep çatlak catlakdi değişik renklere sahipti ve biz bu şekilde dolastik.

Merve` Hanımın Rüya Yorumu:

Merve Hanım rüyanızda gördüğünüz her başlığı öncelikle detayıyla açıkladık akabinde de rüyanızın yorumunu yaptık Hayırlı olur inşallah.

Gördüğünüz rüya hayırlara vesile olacak bütün güzelliklere işaret eder. evlilik düşünceniz varsa evleneceğinize veya iş için düşündüğünüz bir mevkiye kavuşacağınıza, çevreniz tarafından sevilen, sayılan şerefli, bir kişiliğe kavuşacağınıza, hayatın içinde yaşayacağınız bütün na olayların hepsinde başarıya kavuşacağınıza, ünlü bir kişilik, herkesin konuşacağı şöhretli bir insan olacağınıza yorumlanır.

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

islamruzgari rüya

Rüyada Gelinlikle Deveye Binmek

Rüyada Gelinlikle Deveye Binmek Rüyada gelinlikle deveye bindiğini gören kişi için çeşitli tabirler mevcuttur bazı …

36 Yorum

  1. Merhaba. Rüyamda zincirle sarılmış insanlar gördüm ve zincirlerin ucları asma kilit ile kilitlenmişti . Bende asma kilidin anahtarını arkadaşlara soruyordum ve zincirlere vurulan asma kilidi açıyordum. Sonra elime sarı renkli(altın renkli gibiydi galiba) birtane asma kilit vardı anahtarı ile birlikte kapattım ve dedim ki bunu alalım saklayalım bize lazım olur.

    • Rüyada kilitli asma kilit, saklanılan bir sırra işarettir, sizin rüyada asma kilidin anahtarını aramanız, sizden saklanmış olan bir konuyu veya sırrı araştırıyor olmanıza, rüyada asma kilidi açmak ise sizin saklanılan sırrı öreneceğinize, rüyada asma kilidi kilitlemek, saklanılan sırra işarettir. Arkadaşlarınızda bilip ve sizden sakladıkları bir sırrı öğreneceğinize ve sonradan sizinde bu sırın açığa çıkmasının birilerine veya size zara vereceğiniz düşünerek sırrı deşifre etmeyeceğinize ve bu durumun sizin psikolojinize olumusuz etkileri olacağına yorumlanır.

  2. gerçek hayatta beraber çalıştığım sevdiğim ama aynı duyguları bana beslemeyen erkekle ben ve annem oturuyoruz onun üzerinde beyaz uzun kollu gömlek var ve sütlü bir tatlı yiyor annem neden yiyorsun gibi birşey söylerken bende senden izinmi alacaktı anne derken sevdiğim adam bu sözüme gülüyor.

  3. uyumadan önce sevdiğim adamla güzel muhabbet icin 313 ayetel kürsi okudum uyudum. Sevgilim boşanma aşamasında, rüyamda onu bembeyaz gömlekle gördüm, ben yol arıyormuşum karşımdan geldi arabayla ve gideceğim yere beraber gittik. Arabasında fotoğraflar vardı saklamaya calışdı ama ben aldım ve baktım eski karısının ve cocuğunun eski fotoğraflarıydı. Rüyam ne anlama geliyor?

    • Rüyada sevgilinin beyaz gömlek giymesi, o kişinin hayatındaki huzura, temizliğe işarettir. Rüyada ailesine ait eski fotoğraflar görmek, kişinin geçmişine dönük güzel hatıralarına ve yaşadığı günlere duyduğu özleme işaret eder. Rüyada görülen eski fotoğrafları görmeniz, sizin o kişinin geçmişine ve geçmişten gelen sıkıntılarına ortak olmanıza işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.