20 Mayıs 2019 - Pazartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Bilmediği Yerde Olmak

Rüyada Bilmediği Yerde Olmak

Rüyada Bilmediği Yerde Olmak

Rüyada Hiç Bilmediği Yerde Olmak

Rüyada hiç bilmediğiniz yerde kendinizi görüyorsanız, geçmişte ve hala devam eden unutmak istediğiniz bir şeylerin varlığının sizi rahatsız ettiğine yorumlanır.

Rüyada Bilmediği Yerde Olmak, Başarısız olduğunuz, mağlup edilmenin sonrası ulaşılan itibara, sıkıntıyla elde ettiği zenginliğe, zorlukla birlikte hak edilen makama, sıkıntı çekerek kavuştuğu nimete, zorlukların ardından elde edilen hayra tabir olunur, Bazı yorumcular: Birilerinden destek alarak hedeflediği başarıya, zorluk çekerek hakkı olan ganimeti almaya, uzun zaman çalışmalarını sonucu istediği hayal ettiği güzel bir istikbale ve yaptığı yanlışların sonrasında arzuladığı iyi gelire, art niyetli tanımadığı biri tarafından kötülük görmeye yorumlanır.

Rüyamda Bilmediği Bir Ülkeye Gittiğini Görmek

Rüyada Bilmediği Ülkeye Gittiğini, gören kişinin şu anki durumundan daha farklı bir durum yaşayacağına, yeni başlangıçlara yamasına, yapmadığı bir işe başlamaya, farklı melek edinmeye, şu anki durumunun tam tersi bir durma geçeğine. Rüyada Uzak ülkeye gittiğini gören kişi, kendinden emin ve kendine güveninin tam olacağına yorumlanır.

Denish’ in Rüyası

Merhaba, rüyamda bir yerdeydim, kapını bir açtım sağ tarafta da sol tarafta da beyaz yılanlar vardi, Allah ım o kadar çoklardı ki anlatamam,hepsi de sırayla dizilmiş, önümdeki yoldan geçip gitmeye korkuyorum,bakıyorum ki bunlar bir birine bağlanmış,düğümlenmiş vaziyette de,bunlar bana bi şey yapamaz düğüm-lenmişler diyorum geçmek istiyorum yoldan ama ben adımımı atarken bunlar düğümlerden açılıyorlar,ben cok korkuyorum,ama bir bakıyorum bana bir şey yapmıyorlar,sadece fısıldıyorlar bana bakıp,aniden bir kız geliyor,onların sahibiymiş,ve hepsi sakinleşiyor,sonra yok oluyorlar ben de geçiyorum yoldan yürüyorum,yorumlarsanız sevinirim,yılanlar o kadar çoktu ki hala hayretler içindeyim,hepsi de aynıydı bem beyaz.

Denish’ in Rüya Yorumu

Denish rüyanız oldukça karışık rüyanızda açtığın kapının arkasındaki sağlı sollu yılanlar: gireceğiniz bir meclisteki bilmediğiniz zayıf huylu düşmanlara delalet etmekle beraber , sizin yolunuzu kesmeye çalışmaları ve sizi bu cılız düşmanlardan korumaya çalışan bir kadına işaret eder. Aynı zamanda o düşmanların veya art niyetli zayıf karakterli kişilerin bir gurup olmasına ve o bir gurup insanın size zara vermeyeceğine. Tüm engellemelerine rağmen sizin bugünlerde geçmişten gelen bir düşüncenizi hayata geçireceğinize ve bunu da size destek veren bir aile büyüğü veya kız arkadaşınız tarafından destek alarak yapacağınıza yorumlanır. Başarı sizi bekliyor manevi veya maddi yada iş alanında olabilir sizi bir başarı bekliyor hayırlara vesile olur inşallah.

Rüyanızı geç yorumlamamın sebebi rüyanızdaki iyilik ve kötülüğün iç içe olması ve bu rüyayı yorumlayacak yeterli bilgim olmadığından Hocamız dan yardım almak zorunda kaldım kusura bakmayın hakkınızı helal edin.

Mihraç Kandiliniz hayırlı olsun..

 

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

islamruzgari rüya

Rüyada Şehit Görmek

Rüyada Şehit Görmek Rüyada şehit görmek, insanın yaşadığı toplum içindeki seçkinlik ve saygınlığının artacağına, tanıyan …

30 Yorum

 1. Rüyamda hiç bilmediğim bi yerdeydim ama sanki daha once gitmişim oraya gibş davranıyordum daha once abimle gitmişim ama bu sefer annem ve kuzenimle gidiyorum yoldada bi komşunun oğlu yardım ediyordu sonra ben onlara tarif ediyordum orayı fln sonra rüyada aklıma geliyo ben buraya gercekten geldim mi die çok karışıktı

  • Rüyanızda hiç bilmediğiniz bir yerde olduğunuzu görmek, sonrasında acabamı? diyerek düşünmek ve sanki daha önce bildiğiniz bir yermiş gibi davranmak, aileniz ve sizi ilgilendiren, yakın bir tanıdığınızdan kaynaklı sorunun çözümsüz ve havada kalacağına yorumlanır. Geçmişin etkisinden kurtulmak için büyük bir çalışma içinde olduğunuza tabir edilir.

 2. Rüyamda hiç bilmediğim bir ülkeye gidiyorum yeşillikler içinde yolları olan hiçkimsenin olmadığı bir yol var bir guvenlik geliyor beni havaalanına gorunuyor giderken yan tarafta buyuk bir havuz ve birsürü kalabalık görüyorum.sonunda havaalanına varıyoruz ucak bileti yok diyorlar ağlıyorum bu tv den annenizle konusun burdan belki konuşursanız sizi burdan yollarız diyorlar.yorumlarmısınız

  • Hayatınızdaki güzel başlangıca yorumlanır. Şuan içininde bulunduğunuz durum her ise iyi ise, daha iyi, kötüyse, daha iyi olacağına tabir edilir. Gideceğiniz yerde sizi bekleyen hayırlı kısmetlerin olduğuna aynı zamanda, rüyanız, yeni başlangıçlar yapacağınıza tabir edilir.

 3. Daha önce hiç görmediğim ama bana yabancı gelmeyen bir yerdeyim. Dünyada böyle bir yer var mı bilmiyorum ama bir kere daha rüyamda görmüştüm. Daha önce sadece mekanı görmüştüm ama bu sefer mekanda biri vardı yanımda. Hem beni seviyordu hem de eziyet ettiği de oluyordu. Ama yaptıkları canımı yakmıyordu.

  • Beyza rüyanız hayırlara çıksın, karşınıza ummadığınız bir yerde çıkacak, koşulsuz seveceğiniz birine ve o kişinin hatalarını sevginizden dolayı görmeyeceğinize yorumlanır. Dikkatli olmanızı öneriyorum

 4. Rüyamda önceden gittiğim ama hiç sevmediğim bir ilçede görüyorum kendimi ve bu rüyayı bikaç sefer görüyorum yerde de hafif sel var teşekkürler..

 5. Mrb kücüklüğümde sık olarak gördüğüm bir mekan var harabe gibi bir bina alt katında cukur gibi bir yer var hep korkuyorum icine bakmaya rüyamda en üst kata cıkmaya calısırdım yasıtlarımla yarısırdık.kısa yoldan gidince korkardım karanlık dar yollar.bi kaç yıldır görmüyodum ama dün gece tekrardan aynı mekani gördüm bu sefer yanımda eşim var ve gene o binaya giriyoruz.seviniyorum ve ona ben buraya cocukken cok gelmistim diyorum sonra tekrar en üste cıkmaya çalısıyoruz 2 tane oğlan cocuğu görüyorum ölüp dirilmis bagırıyorum ama esim görmüyor onları.daha sonra korkup uyandım lütfen yorumlarmısınız bu bana bi mesaj mi insan hiç gitmediği görmediği bir yeri yıllarca nasıl rüyasında görür?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.