8 Aralık 2019 - Pazar
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Bir Ağacın Yandığını Görmek İslami Yorumu

Rüyada Bir Ağacın Yandığını Görmek İslami Yorumu

Rüyada Bir Ağacın Yandığını Görmek İslami Yorumu

Rüyada Bir Ağacın Yandığını Görmek İslami Yorumu, Rüyada ağacın yanması farklı şekillerde yorumlanmaktadır, yeni başlayacağınız bir işte zahmet çekerek başarıya ulaşılacağına, bazen bu rüya ayrılığa veya üzüntüye yorumlanmaktadır, yeşil ağaç bir bayana, kuru ağaç ise erkek olarak yorumlanmıştır.

Rüyada Yeşil Ağaç Yakmak

Rüyada yeşil ağaç yakmak, umutların, beklentilerin yanlış bir kararla bitirilmesine, sıkıntı ve yaşanacak üzüntüye, yeni başlangıç kapısının kapatılmasına yorumlanır.

Rüyada Havada Asılı Duran Bir Ağaç Görmek

Rüyada havada asılı ağaç, rüya sahibinin kimsesiz veya zor anlarında yardımcı olacak birilerini olmadığına, yalnız olmasına rağmen hayat mücadelesinden başarılı çıkacağına yorumlanır.

Rüyada Yanan Ağacı Söndürmeye Çalışmak

Rüyada yanan bir ağacı söndürmeye çalışmak, rüya dahibinin çekeceği zorluklara ve zorlukların arkasından gelecek başarıyı simgeler, yanan ağaçtaki alevler parlaksa, yükselmeye, makama sahibi olmaya, toplum tarafından tanınan bir olacağına yorumlanır.

Rüyada Ağaç Fidanı Görmek 

Yeni bir evlada, yeni başlayacak bir işe girişimine, kurulacak bir yuvaya, tanışılacak hayat arkadaşına yeni başlanılacak olan her-şeyin bütününe işaret eder.

Rüyada Yeşil Ağaçtan Düşmek

Rüyada ağaçtan düştüğünü gören kişi, hayatında olacak aksiliklere, işlerinin kötüye gideceğin, büyük zahmetler sonucu kazandığı mülk ve maddi imkanlarından kayıplar yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Kuru Ağaçtan Düşmek Nedir?

Rüyada kuru bir ağaçtan düştüğünü gören, zaten yolunda olmayan işlerinin daha da kötü olacağına, kişinin hayatından bıkarak kendini büyük boşlukta hissedeceğine bazende bu rüya daha evvel edeceği zararı fark ederek önlemlerini alacağına, zara etmeden kurtulacağına, hayatındaki kurduğu düzenin devamını sağlayacağına yorumlanmaktadır.

Mehmet´in Rüyası

Selamün aleyküm; rüyamda evimizin önünde ki birkaç ağaç kısmen yanıyordu yanılmıyorsam hepsininde sağ tarafı yanıyordu ama ateş yayilmiyordu. Ben ablamdan hortum istiyordum (ablam şuan evli ve evinde) hortumu bağlayıp suyu acincaya kadar yangın kendiliğinden sön-muştu. Bende ağaçları suluyordum birden ağacın meyve dolu olduğunu fark ettim.

Mehmet´in Rüya Yorumu

Sevgili Mehmet yeni başlamayı düşündüğünüz bir kaç işten çekeceğiniz zorluklardan sonra ulaşacağınıza işaret eder. Yana ağacı ablanız dan istediğiniz hortumla söndürmeye çalışmanız ise sizin ailenizden birinden alacağınız destekle hedefinizde daha hızlı ilerleyeceğinize ve meyve dolan ağacın manası ise çalışmalarınız sonunda kazanacağınız kar ve paraya dolaysla rahata huzura ve mutlu bir yaşantıya yorumlanır.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Yatmak İslami Yorumları

Rüyada Yatmak İslami Yorumları Rüyada Yatmak  Rüyada Yabancı Bir Kimseyle Birlikte Yatmak Yabancı bir kimseyle …

20 Yorum

 1. Rüyamda uzun bir yol ve etrafında yanan ağaçlar vardı. Ben yoldan yürürken ağaçların bazıları daha çok alevleniyor alevler yere düşüyor ama bana zarar vermiyordu. O yoldan endişeli bir şekilde yürüdüm sonunda yangın yoktu normal bir yola çıktım.

  • Yaşadığınız büyük sıkıntı ve çektiğiniz eziyetler sonrasında varacağınız güzellikler ve güzel günlere yorumlanır.

 2. Rüyamda evimin etrafında cam ağaçları var sadece tepeleri yanıyor ve çok şiddetli yağmur yağıyor..yağmur söndürüyor tekrar yanıyor aşağı katta kayinvalideme inicem ama ya evim yanarsa diyorum inmiyorum evde tekmisim ve etrafım çok karanlık..
  Normalde de kayinvalidemlerle altlı üstlü oturuyoruz evim 5.kat rüyadada aynı evdeyim

  • Rüyda evinin etrafındaki çam ağaçlarının sadece tepesinin yanması: hanenize etki etmeyecek sıkıntının varlığına ve size sıkıntı yaratacak kötülüklerin veya bir olayın def edileceğine tabir edilir. Rüyada şiddetli yağmur yanması: hayırla yorumlanır. Rüyada yağan şiddetli yağmurun ateşi söndürmesi, sizin ve ailenizin tamamını etkileyecek büyük bir sıkıntıdan kurtulmanıza yorumlanır.

 3. Rüyam da muz bahçesi var tepeden görüyorum temiz bir bahçe ama muz ağaçları hızlıca kurumaya ve yanmaya başladı ama ağaçların bir kısmı yandı

  • Seyfi bey, Rüyada muz ağacının yanması, yapılan yanlış bir evliliğin veya birlikteliğin son bulmasına işaret eder, Bu rüya kötü alınmış kararın sonucu görülen zarardan kurtulmaya tabir edilir.

 4. Rüyamda kendi evime doğru yürüyordum.Baktımki binaın önünde arabadan dolayı yangın çıkmış komşular söndürmeye çalışıyor.Yeşil bi ağaç yanıyo bizim alt kattaki komşunun pencereleri açık olduğu için orada alev alıyo biz annem gille şükrediyoruz bizim pencerler açık olmadığı için yangın bize gelmiyo diye.gerisini hatırlamıyorum

  • Eslem hanım, tanıdıgınız birilerinin başına gelen bir nusubete şahit olmanıza ve o insanlar için üzülmenize, ailecek başınıza böyle bir felaketin gelmediği için Allah’a şükretmenize işarettir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.