Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Rüyada Bir Akrabanın Boyundan Öpmesi
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Bir Akrabanın Boyundan Öpmesi

Rüyada Bir Akrabanın Boyundan Öpmesi

Rüyada Bir Akrabanın Boyundan Öpmesi, Rüya sahibinin tutuculuğuna, kararlı, istediğini elde etmek için gösterdiği çabaya, doğrusundan vazgeçmemeye, Güçlü kişiliğe, aldığı karların çevresi tarafından eleştirileceğine, bütünüyle önüne çıkan engelleri tanımayıp, kişiliğinden ve karalarından vazgeçmeden kendi bildiği doğrultuda ilerlemeye, gerektiğinde bütün dost arkadaşlıklarını sorgulayıp askıya alacağına yorumlanır.

Boyundan öpmek ile ilgili bazı yorumculara göre: evlat edinmeye, fakir sevindirmeye, merhametli olmaya, gönül ilişkilerinde çelişkiler yaşayacağına yorumların.

Yaşlı Birinin Rüyada Boynundan Öptüğnü Görmek

Rüya sahibinin kalan mirasın büyük payını alacağına, maddi olarak büyük rahatlığa kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Eşini Boyundan Öpmek

Hayırlı evlat sahibi olmaya, bekarlar için doğru bir evlilik yapacağına, imanı güçlü ocağına, harama el uzamayacağına, Ailesinden maddi destek alacağına, helal rızk kazanacağına, yalandan, riyadan uzak durağına, kaybettiği güce ve ihtişama yeniden kavuşacağına, eline aldığı her işte başarıya ulaşacağına tabir edilir.

Rüyada Kendi Çocuğunu Boynundan Öpmek

Rüyasında kendi çocuğunu boynundan öpmek, ise ailesine herkesten, her şeyden önce tutacağına, ailesinin mutluluğu için büyük çabalar harcayacağına, bütün zorluklardan şikayet etmeden çalışacağına, sahip olduğu her-şeyi ailesinin mutluluğu için harcayacağına, rüya sahibin çabalarının boşa çıkmayacağı, hasta veya yaşlılık günlerinde kendisine bakacak, ilgilenecek evlatlara sahip olacağına yorumlanır.

sedefkokusu` nun Rüyası

Rüyada uzaktan akrabam olan bekar bir erkeğin beni boynumdan öpmesi.

Rüyanın Yorumu

Sevgili sedefkokusu, kısa fakat güzel bir rüya görmüşsünüz detaylarını bilmediğimden yorumumda kısa olacak.Hayırlı bir evliliğe veya sizin hayır veya bir garibe yardımcı olacağınıza yorumlanır.

admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

4 Yorum

  • #sedefkokusu
  • 24 Nisan 2017

  Öncelikle teşekkür ederim ama hatırladigim kadariyla ruyamda Uzaktan akrabam olan kişiyle yolda beraber yürürken mezarlar görüyoruz yanindan geçerken Allah bizim çocuklarimiza hayırlı ömürler versin diyip benim boynumdan öpüyor orayı geçince bir mekana gidip çorba içiyoruz.Gerçek hayata gelince o kişi de bekar ben de bekarım aramızda uzaktan akrabalık dışında hiçbir bağ yok şimdilik.

  Cevapla
   • admin
   • 24 Nisan 2017

   sedefkokusu, yaptığınız bir yanlıştan, günahtan döneceğinize ve tövbe edeceğinize yorumlanır. Akrabanızın sizi boynunuzdan öpmesi ise: yardım sever bir tanıdığınızdan yardım göreceğinize ve sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza işarettir. Okuduğunuz dualar ve dileklerde: Sizin imanınız güçleneceğine, yakınlarınızda bulunanların ölümlerinden endişe ettiğinize yorumlanır.

   Öneri: Bugünlere oldukça karışık düşüncelere sahipsiniz, aklınızda karışık, duygusal anlamda bir kargaşa yaşıyorsunuz, az sakin olun olaylara sakn yaklaşın, düşüncelerinizi ne kadar doğru olduğunu anne, baba veya aileden biri ile konuşun. Aklınızdan geçenlerin yükünü tek taşımayın bu sizin yanlış karalar almanıza sebep olabilir.

   Cevapla
    • #sedefkokusu
    • 26 Nisan 2017

    Tesekkur ediyorum

    Cevapla
     • admin
     • 27 Nisan 2017

     İlginizden dolayı teşekkür ederim..

     Cevapla

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.