26 Mayıs 2019 - Pazar
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Bir Kişinin Papatya Vermesi

Rüyada Bir Kişinin Papatya Vermesi

Rüyada Bir Kişinin Papatya Vermesi

Rüyada size papatyayı vereni tanımıyorsanız, papatya rüyalarda muhabbet, sevgi ve yeni bir başlangıca, birlikteliğin simgesidir. Rüyada Bir Kişinin Papatya Vermesi, Hayatınızda gelişecek yeni bir olay, hayırlı bir kısmet, güzel beraberlik, doğacak bir bebek, yeni dostluklar, arkadaşlıklar,  kısaca hayatınıza alacağınız yeni bir insanın varlığına işarettir. Rüyada Tanımadığınız Birinin Papatya Vermesi, hayatınıza alacağını insanla aranızda sıkı bir muhabbet, sağlam bir ilişki yaşayacağınıza,, sıkıntı ve dertlerinizi güvenle paylaşacağınız insana, güzel zamanların, hoş bir hayatın başlanğıcının yakın olduğuna işaret eder.

Rüyada bir erkeğin papatya vermesi

Papatyayı veren bir erkekse bu kişinin huzuruna, saadetine ve hayrına, saflığına, masumiyetine hayırlı gönül ilişkisine, yeniden doğuşa işaret eder.

Rüyada Bir Kadının Papatya Vermesi

Size sunulacak sevgi dolu bir kalbe, karşılıksız, dostluğa, masumiyete, merhamete, yeni bir başlangıca, hayırlı olan bir birlikteliğin başlangıcına tabir edilir.

Rüyada Papatyalardan Taç Yapıp Takmak

Çok istenen hayali kurulan, hayatında olması çok arzulanan, dilek ve isteklerin hayırla gerçekleşeceğinin habercisidir. Mutlu bir evlilik, huzurlu bir hayata kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada Papatya Ekdiğini Görmek

rüyada sahibi için, gerçekleşmesini umduğu, hayalini kurduğu işlerin tamamını simgeler.  Günlük yaşantısında manevi veya maddi sıkıntılar çekiliyorsa , sıkıntıların ve sorunların maddi manevi fark etmeden çözüme kavuşacağına tabir olur.

Rüyada Papatya Toplamak Nedir?

Rüyayayı gören bireyin kendi gerçek hayatında, pozitif yönde etkili olacak gelişmelere ve kalan ömründe dolu dolu, huzurlu yaşayacağı büyük bir aşka, refah içinde yaşayacağı bir ömre tabir edilir.

Rüyada Papatya Koklamak Nedir?

Kişinin sakladığı sırlarını ve sıkıntılarını yakın gördüğü güven duyduğu bir yakını  ile paylaşacağı veya güven duyacağı bir arkadaşın varlığına rivayet eder.

Rüyada Birine Papatya Vermek

Rüya sahibi bir başkasına papatya verdiğini görmüşse, papatya verdiği kişiye karşılıksız duyacağı tek taraflı bir sevdaya işaret eder.

Buse’ nin
Rüyası

 

Rüyamda babam ve ben yürürken biri bize papatya veriyor 2 adet annem ve benim en sevdiğim çiçek birini ona vereyim diyorum bitane bayan önümde pankart açıyor. Bağırarak ağlamaya çalışıyorum ağzım acilmiyor. Göz yaşlarıyla uyandım.

Yorumu:

Bugünlerde yaşadığınız sıkıntıların ve çaresizliğin bir dost tarafından destek alarak çözülecek günlerdesiniz, yaşayacağınız bir gönül ilişkisi  yaşaya bilirsiniz veya  Anneniz sıkan bir olayın sonuçlanması için harcanacak zamana işarettir.

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

islamruzgari rüya

Rüyada Şehit Görmek

Rüyada Şehit Görmek Rüyada şehit görmek, insanın yaşadığı toplum içindeki seçkinlik ve saygınlığının artacağına, tanıyan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.