25 Mayıs 2019 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Boynuzlu Küçük İnsan Görmek

Rüyada Boynuzlu Küçük İnsan Görmek

Rüyada Boynuzlu Küçük İnsan Görmek

Rüyada boynuzlu insan görmek yakın zamanda alınacak iyi bir haber, sağlığa, yük olmadan kazanılacak kıymetli mücevhere, samimi davranan genç bir kadına, kötü alışkanlıklardan kurtulmaya, rahat huzurlu bir hayata, aile ilişkilerinde huzura, mutluluğa, kişiye külfet getiren arkadaştan kurtulamaya, çevresiyle mutlu olmaya yorumlanır.

Bazı yorumcular rüyada boynuzlu adamı: Hayırlı İŞLERİN başlangıcı olarak yorumlamıştır.

Rüyada Boynuzlu Bir Hayvan Görmek

Rüyada Boynuzlu Bir Hayvan Görmek ise şansızlık olarak yorumlanır. Rüyada Boynuzlu Bir Hayvan Görmek rüya sahibinin; dost gördüğü, inandığı insanlara fazla itimat etmemesi gerektiğine, hayal kırıklığına, başkalarına inanıp güvendiğine pişman olacağına, çevresinde bulunan insanlara şüpheli bakacağına yorumlanır.

Rüyada Boynuz Kırdığını Görmek

Rüyada Boynuz Kırdığını Görmek, rüyayı gören bireyin maddi sıkıntı yaşayacağını, işlerinin umulmadık bir anda bozulacağını, kazancının azalacağını, ailesinde maddi sıkıntılar yokluklar yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Boynuzlu Köpek Görmek

Rüya sahibine dedikodu yapan insanlardan zara göreceğine, fakat her engelin üstesinden gelip, zor günlerinde kurtulacağına huzurlu bir yaşam süreceğine yorumlanır. Rüyayı gören kişinin çevresinde fesat insanların varlığına, kıskanç kişiler tarafından dedikodu malzemesi yapılacağına, bu sebeple sıkıntılı günler yaşayacağına tabir edilir.

 

Rüyada Boynuzlu Bir At Görmek

Rüyada Boynuzlu Bir At Görmek, şahsın başkalarıyla anlaşmazsızlığa düşerek hasta olmasına, yaşanan sıkıntıların, devlet kapısına uzanacağına, kişinin aklının bir çok soru ve sorunlarla meşgul olmasına psikolojisinin bozulacağına, bu sebeple iş hayatında da sıkıntıya düşeceğine yorumlanır.

Rüyada Boğa Görmek

Rüyada Boğa gören kişi, rüyayı gören kişinin çok kötü olaylar yaşayacağına, sıkıntılarının artacağına ve zor zamanlar geçireceğine işaret eder. Kişinin aksilikler yaşayacağına, başının belaya gireceğine işarettir.

Bir Okuyucu Rüya Yorumu

Sinem

Rüyamda boynuzlu küçük insana benzeyen bir-şey bana ve yanımda bulunan arkadaşlara saldırdı ve bende onu duvara vurdum ve vurduktan sonra yanıp duman oldu ve sonrasında büyük dalgalar üzerimize doğru seller geldi berrak sulardı daha önce hiç bir yerde aynısını görmediğim bir ortamdaydım her yer bembeyazdı o boynuzlu şey öldükten sonra beyazladı her yer. suyun fışkırmasıyla havaya uçtum kapalı beyaz duvarlı büyük bir yapıdayım. Tertemiz bir su beni havaya savurdu ve bende yatay bir direğe asıldım Ve oradan biraz aşağıda bulunan balkona benzeyen bir yere indim orada topraksız büyümüş olan çiçekleri su dolan kaplara koydum az sonra aşağı ineyim derken uyandım. Lütfen benim için yorumlarmısınız? Çok merak ediyorum teşekkürler saygılar…

Sinem` in Rüya Yorumu

Size gelen bir iş kapısı veya rızkı çevrenizi için geri çevireceğinize fakat bu geri çevirmeniz sizin daha iyi bir rızk kapısı veya kazanca erişeceğinize, aydınlık günler yaşayacağınıza, kazancınızın bir kısmını ihtiyaç sahipleriyle paylaşacağınıza yorumlanır.

Rüyanız hayırlara vesile olsun Amin..

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

islamruzgari rüya

Rüyada Şehit Görmek

Rüyada Şehit Görmek Rüyada şehit görmek, insanın yaşadığı toplum içindeki seçkinlik ve saygınlığının artacağına, tanıyan …

4 Yorum

 1. Aynı şekilde bende boynuzlu küçük insanlar gördüm rüyamda. Kalabalıktılar.Boynuzlar yukarı değilde karşıya bakıyordu.
  Acaba bunlar cin taifesinden bir topluluk OLABİLİR mi?

  • Ali bey rüyanızda gördüğünüz küçük boynuzlu insanlar, farklı şekilde yorumlanır. sizin rüyanız toplu olarak yapılacak bir hayra tabir edilir.Cin taifesinden topluluk olması nereden aklınıza geldi bilmem ama, aklınıza bu tür düşünceler geldiğinde bir Şahadet getirin nas ve felak dualarını okuyun içiniz ferahlasın.

 2. Rüyamda boynuzlu bir İsa resmi gördüm bu neye yorulabilir?

  • Sevgili İrem sizin rüyada boynuzlu isa resmi görmeniz, hayırlara işarettir. Dallanacak budaklanacak kök salacaksınız ancak imanınızda ki eksiklik, inancınızda yaşadığınız ikilem sizi bekleyen güzel geleceğin, tek engeli olduğuna yorumlanır.
   Tavsiye, çevrenizdeki olan insanlardan yanlış etkilenmemenizi, size denilen sözleri ve yaşam tarzlarını çok dikkate almamanız öneririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.