26 Mayıs 2019 - Pazar
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Büyü Etkisinde Kalmak

Rüyada Büyü Etkisinde Kalmak

Rüyada Büyü Etkisinde Kalmak

Rüyada Tesir  (Büyü) Altına Alınmak

Rüyada Tesir  Altına Alınmak, Rüyada Büyü Etkisinde Kalmak, kişinin başkalarının etkisi altında yanılacağına, kötü yolla sevk edileceğine ya da rüya sahibinin başkasının etkisinde kalan kişilerin hata veya yanlışına ortak olmayıp doğru yolda ilerleyeceğine işarettir.

Suzan’ ın Gördüğü Rüya

Merhabalar,ben ayni gun icinde birbirine benzer ruya gordum. ilki, bir ev hapsi cezasi olan bir kadinin evinde bulunuyorum ve ev ilginc bir sekilde bireylerin hareketlerini kontrol ediyor ve kim olursa olsun o evden dışarı çıkamıyor ve kadin beni oldurmeye calisiyor. Bir kaçış oldugunu anliyorum ve evden hizlica kosarak kaciyorum. Daha sonra bu kadinin neden bu evde oldugunu goruyorum. Oglu karsidan karsiya gecerkene bir araba tarafindan ezilmiş. Bende sanki gecmise gider gibi o zamana gidiyorum ve cocugu kurtarmaya calisiyorum ama ne olursa olsun kurtaramiyorum. Herseferinde ya cocuk karsiya geciyo orada ölüyo ya da ona araba carpiyo ama sonunda kadin daha sakin bir kadin oluyor. 2. ruyamda ise yine aynı ev ve yine ayni sekilde ev hapsi almis biri. Bu bir genç erkek. Onun evi daha gelismis. Yani o evden sadece katil cikamiyor. Evde ben ve annem var ve bir kadin 2 erkek daha var ama onlari hic tanimiyorum. Bu katil adam evdeki kadini tesiri altına almis ve onunla vucutlarini degistirerek evden kacmya calisiyor ve evdeki inslanlari oldurmeye calisiyor. Ben digerr 2 adamın birbirlerini oldurmeye calistikarini gorunce karsi odada yatan annemi hizlica kaldiriyorum ve elinden tutarak alt kattaki cikis kapisina goturuyorum inerken beni kavga edenlerden biri tutuyor ama ben onu yaralayip kacmayi başarıyorum. Evde babamın olmadigini bilmeme ragmen babami bulma hissiyati icime doguyor ama babamın o evde olmadigini biliyorum. Annemle birlikte dısari cikiyoruz ve kacmaya calisiyoruz ama ilk basta kacamiyoruz. Etrafimizin sanal bir sehir olduğunu anlıyorum. Ev gelecek ama evin disinda olanlar tamamen bilgisayar yapimi daha sonra ordan da bir kacis yolunu buluyorum ve annem ile birlikte bir kaç kisiyle kaciyorum.

Suzan’ ın Gördüğü Rüyanın Yorumu

Merhaba Suzan hanım öncelikle oldukça karışık bir rüyanız var, bu rüya sizin psikolojik olarak çok sıkıntıda olduğunuza işaret ediyor. Hatta sanal ortamda yaşadığınız bir sıkıntının varlığı gibi geldi bana. Rüyalar bazen psikolojimizin aynası gibidir. Öncelikle sizi veya yakınlarınızdan birisi her hangi bir yanlış davranışından dolayı ceza almışmıdır veya bu meylli bir olay yaşamış olabilir ve bu sıkıntılar sizin rüyalarınıza yansımış olabilir. Yaşanan sıkıntı gerçekle ilintili, buda sizin yardım etmeniz veya sizin yaşadığınız sıkıntıdan bir şekilde etkilenenleri kurtarmaya çalışmanız ve rüyanızın sonunda bunu başarmanız vicdanınızda bir rahatlama olacağına, sıkıntıların bir şekilde olumlu şekilde neticelenip, huzura kavuşacağınıza, fakat bu sorunların sonuçlanmaması için çaba sarf edecek birilerinin varlığına tabir edilir. Gerçek hayatınızda yaşayacağınız mutluluklar ve üzüntülerin iç içe geçeceği bir dönemin işaretçisidir.

Şimdi rüyanızın detaylarını tek tek başlıklar altında aşağıda bulacaksınız.

Rüyada Ev Hapsi

Kişinin, takibi gerektiren hastalığının olacağına bu takiplerin gecikmesi durumunda hastalığın ilerleyeceğine, İçinde beslenen korku ve tedirğinliğinizi, bilgili bir insan tarafından yardım alarak atlatacağınıza ve huzura kavuşacağınıza işaret eder.

Ev Hapsi ceza si Almış bir kadının evinde Olmak

Ev Hapsi ceza si Almış bir kadının evinde Olduğunuzu görmek, kişinin sıkıntılı bir durumda olan başka bir kişiye yardım edeceğine yorumlanır.

Rüyada Tutuklu Evinin Cezalıların hareketlerini kontrol Etmesi

Rüyada Tutuklu Evinin Cezalıların hareketlerini kontrol Ettiğini Görmek, yasalarla sınırlı bir hakka kavuşmak, birilerinin sizin hakkınız olan bir mala veya eşyaya, veya hakkınızı gasp etmesinin engelleneceğine tabir edilir.

Rüyada Tutuklu Kadının Sizi Öldürmeye Çalışması

Rüyada Tutuklu Kadının Sizi Öldürmeye Çalıştığını görmeniz, duyacağınız güzel sözlere, alacağınız iyi habere, yardım ve desteğe, hastalığınızdan kurtulmanıza işaret eder.

Rüyada Ceza Evinden Hızlıca Kaçmak

Rüyada Ceza Evinden Hızlıca Kaçtığını gören kişinin, kötü amellerden kurtulmak niçin allaha sığınacağına, hak yoluna dönerek af dileyeceğine, huzura rivayet eder.

Rüyada 2 adamın Birbirlerini Öldürmeye Çalışması

Rüyada 2 adamın Birbirlerini Öldürmeye Çalıştığını görmek, şahısların bir birlerine yardım ederek sorunların aşılmasında destek olacağına ve yüzlerinin güleceğine tabir edilir.

 

Rüyada Birini Yaralayıp Elinden Kurtulmak

Rüyada Birini Yaralayıp Elinden Kurtulduğunu gören, kadınsa, eşinin kendini başka biriyle aldatığını anlayıp, ondan ayrılacağına, bu rüyayı gören erkekse, kazanacağı bir miktar paraya işarettir.

Rüyada  Sanal bir Şehirde Olduğunu Anlamak

Rüyada  Sanal bir Şehirde Olduğunu Anlamak, kişinin içinden çıkamadığı, anlamlandıramadığı bir şeylerin olduğuna, bilmediği belalardan ve olaylardan korktuğuna, hayal dünyasında yer eden çekincelerine işaret eder.

Rüyada Bilgisayar Yapımı Çevresi Olan Bir Evde Bulunmak

Rüyada Bilgisayar Yapımı Çevresi Olan Bir Evde Bulunmak ise şahsın yeniliklere açık, bütünüyle konfor ve rahatına tabir edilir.

Rüyada Bilgisayar Yapımı Çevresi Olan Bir Evde Kaçmak

Rüyada Bilgisayar Yapımı Çevresi Olan Bir Evde Kaçmanın manası, konforlu hayatın ve imkanları için etrafındaki iki yüzlü insanlardan bıkacağına, kendini bu ortamdan soyutlamaya çalışacağına delalet eder.

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

islamruzgari rüya

Rüyada Şehit Görmek

Rüyada Şehit Görmek Rüyada şehit görmek, insanın yaşadığı toplum içindeki seçkinlik ve saygınlığının artacağına, tanıyan …

2 Yorum

  1. Yorumladiginiz icin cok tesekkur ederim. şu aralar universitemi degistirecegim ve olup olmiyacagi belli degil eger olursa maddi sıkıntılarım olucak ve çok yogun yolculuklarim olucak .Bu sorunlari kafama cok takiyorum. Bu ruyanin bunlarla bir iliskidi var midir ? Tesekkurler

    • Sevgili Suzan insanın endişeleri ve yaşantısı rüyalarını etiler, sizi etkileyen de bu belirsizlikler olabilir, fazla kafaya takmadan şimdiden gelecek zor günlere hazırlık yapmaya başlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.