25 Mayıs 2019 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Deve Yavrusu Görmek İslami Yorumları

Rüyada Deve Yavrusu Görmek İslami Yorumları

Rüyada Deve Yavrusu Görmek İslami Yorumları

Rabik’ in Rüyası

Rüyamda Çekyatın altından sırayla 3 beyaz deve yavrusu çıkıyor yeni doğmuş gibi bende diyorum ki orada at kestanesi vardi ondan çıktılar herhalde diyorum yorumlarsanız sevinirim.

Rabik’ in Rüya Yorumu

Rabik hanım hayırlı bir rüya görmüşsünüz, evliyseniz bir çocuğa veya yaptığınız, beklediğiniz temiz bir haberi kısa zaman içinde alacağınıza, yada kuracağınız iş veya çalıştığınız işte başarılı olup bir takdir göreceğinize yorumlansa da çekyat oluşu ve rüyayı bütünü içinde değerlendirirsek beklediğiniz bir iş haberini kısa zamanda hayırlı bir şekilde alacağınıza yorumlanır. Rüyanız hayra çıksın Amin..

Rüyada deve yavrusu görmek

uzun yıllardır özlemi duyulan bebeğe yorumlanır. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin,beklediği bir işten haber gelmesine veya girişecek işler,çalışmalar ve yapılacak olan atılımlar sayesinde para ve mal kazanmaya delalet eder.Görülen deve yavrularının beyaz renkli olması saflığı ve sayısı zamanı işaret eder,örneğin 3 beyaz deve yavrusu 3 vakte kadar diye adlandırılır.

Rüyada (at)kestane görmek

pek çok şekilde yorumlanır. Helal mala ve aynı zamanda çok savurgan ve tembel kişiye ve sabırlı olmaya zorluklara da yorulur.Rüyada kestane görmek genellikle iyiye yorulmaz.Çünkü rüyasında kestane gören yaşlı kişilerin ciddi hatta ölümcül hastalıklara yakalanacağı tabiri yapılır.

Rüyada çekyat görmek:

iş hayatında uzun süre devam eden şansızlığın yakın zamanda sona ereceğine,ters giden işlerin normale döneceğine,uzun zamandan beri beklenen hayırlı haberlerin en kısa zamanda geleceğine, çok hayırlı ve güzel bir iş hayatına sahip olunacağına ve iş hayatı ile ilgili adımlar atılacağına alamet eder.

İslami Rüya Yorumları

Ebu Sait Elvaiz’e göre: rüya sahibi için deveye binmek haçla müjdelenir.

Ibni Sirin’e göre: deveye binip gittiğini gören: bir yolculuğa çıkacağına işaret eder, deveden indiğini görmüşse: bir hastalığa yakalanacağına, aldığı devenin bir çocuğunun var olduğunu gören kişinin: evleneceği kadından çocuk sahibi olacağına yorumlanır.

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

islamruzgari rüya

Rüyada Şehit Görmek

Rüyada Şehit Görmek Rüyada şehit görmek, insanın yaşadığı toplum içindeki seçkinlik ve saygınlığının artacağına, tanıyan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.