Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Rüyada Düşman Askeri Nedir
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Düşman Askeri Nedir

Rüyada Düşman Askeri Nedir

Rüyada düşman askeri görmek, Gören kişi için: yaşantısında normal giden işlerin ve hayat akışını bozmaya çalışan insanların varlığına ve iş hayatında ki rakiplerin gücüne yorumlanır.

Rüyada Düşman Askerlerinin Mızrakla İnsan Öldürmesi

Rüyada Düşman Askerlerinin Mızrakla İnsan Öldürmesi, vara olan düşmanların, işinize ve çevrenizdeki kişilere verilecek zararla yorumlanır.

 Rüyada Düşman Askerini Öldürdüğünüzü görmek ise: size engel olmaya çalışan kişileri yeneceğinize tabir edilir.

Rüyada Düşman Askeriyle Yemek Yediğini Görmek

Rüyada Düşman Askeriyle Yemek Yediğini Görmek, rakiplerinizle anlaşmaya, ortak başlanacak bir projede birlikte çalışmaya ve bu işten kazanılacak geliri bölüşüleceğinize yorumlanır.

Perihan’ nın Rüyası

Rüyamda askerler gördüm düşman askerleri gördükleri herkesi mızraklayarak öldürüyorlardı. ben ve oğlum ve bilmediğim birkaç kisi daha harabe yerlerde saklanmaya çalışıyorduk ama yıkık yerlerden gördükleri birini de mızrakladılar o anda oğlumun çişi geldi ve ve onu yatırmaya çalıştık ve ben oğlumu görürler diye çişini yaparken yanıma doğru çektim bizi görmeyip gittiler ben bu rüyanın manasını çok merak ettim yanıtlar-mısın lütfen.

Perihan’ nın Rüya Tabiri

Perihan hanım bugünlerde yapmayı planladığınız işin karşında olacak rakiplerinizin, sizin işlerinizi bozmak için, size destek olacak kişiler de dahil, kötülük etmeye, zarar vererek yolunuzdan ve işinizden vazgeçmeniz için yoğun bir baskı altına alacaklarına ve bu arada yakınlarınıza zarar vermeden sizin önlem alacağınıza, bütün engellemelere karşılık herhangi bir zarar veremeden çevrenizden uzaklaşacaklarına yorumlanır.

admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

4 Yorum

  • Polat
  • 28 Haziran 2017

  Merhaba! Ben askeri personelim Rüyamda ilkokul arkadaşımı astsubay olarak aynı ilde çalıştığımızı önce revirde tedavi gördüğünü sonrasında iyileştiğini aynı yatakta uzandığımızı ona yorganımı verdiğimi ve sonrasında onla aynı evde kalıyorduk muhabbet ediyorduk ve sabah iş yerine beraber geldiğimizi girişte sıra beklediğimizi ve o an yemek dağıtıldığını ve o ardımda kalıyordu sıra bana gelmişti yemeği alıyor gibiydim uyandım.

  Cevapla
   • admin
   • 1 Temmuz 2017

   sevgili Polat güven içinde mutlu bir hayatınızın işaretçisi, yaptığınız hatadan dolayı bir süre canınız sıkılsa da bu hatadan dönerek, huzuru bulacağınıza, sizin başarınızla başkalarını mutlu edeceğinize işaret eder.

   Cevapla
  • Turkmenli...
  • 16 Temmuz 2017

  Rüyamda bölük merkezinde, Lojmandayiz. Eşim, benim arkadaşımın oğlunu ayaklarından tutup ters çevirmiş. Madde kullandığını iddia edip cezalandiriyordu. Bir anda evimizi düşman askerleri bastı. Ellerinde silahlar vardi.Ben önce korkup kaçtım; dışarda kimseler yoktu.Anonslar yapılıyordu:” Ülkemiz istila edildi.”diye…ben oğlumu düşündüm. Ayrı yerlerde esir dusecegiz. Hiç değilse, eşim ve oglumla bir arada olayım diye, evime geri döndüm…Bu arada sokakta silah sesleri vardı.Sanırım artık düşman esiriydik… çok korkuyordum. .lütfen yorumlar misiniz…teşekkür ederim…

  Cevapla
   • admin
   • 17 Temmuz 2017

   Türkmenli hayatınızın ve ailenizin alacağınız bir haberle şakinlik içine düşeceğinize, beklemediğiniz haber karşısında önce korkacağınıza fakat sonradan bu haberle hayatınızda olumlu değişikler olacağına ancak, hayatınızdaki olumlu değişikliklerin başkaları tarafından kıskanılacağına, size ve ailenize zara vermek için büyük yaygara çıkcağağına, sizin bütün bu lafları dikkate almakla birlikte önlemler alarak hayatınızı şuan ki durumundan daha iyiye çekeceğinize yorumlanır.

   Cevapla

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.