24 Ağustos 2019 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Hamamda Yıkanmak İslami Yorumları

Rüyada Hamamda Yıkanmak İslami Yorumları

Rüyada Hamamda Yıkanmak İslami Yorumları

Rüyada Hamamda

Rüyada Yıkanmak: ferahlık demektir. Rüyayı gören kimsenin her türlü derdinden, kederinden, kurtulacağına, yaşadığı sorunlu günleri geride bırakacağına, hem ruhen ve bedenen şifa bulacağına rivayet edilir.
Rüyasında sabunla yıkandığını görmesi kişinin geçici de olsa kafasını rahat ettirecek, dertlerini unutturacak, onu keyiflendirecek ve eğlendirecek bazı çareler bulacağına ve böylece rahatlayarak olarak kendini daha güçlü hissedeceğine işaret eder. Çünkü her iki rüyada aslında anlam itibariyle benzerlik gösterir. Rüyayı gören kimsenin yaşadıklarını artık taşıyamadığı, bu nedenle de bir çıkar yol bulmaya çalıştığı şeklinde ifade edilir.

Hamamda Yıkanmak1
Rüyada Hamamda Yıkanmak İslami Yorumları

 

RÜYADA HAMAM GÖRMEK: Rüya sahibinin yüzünün gülmesine, başarılı olmasına, hayatına renk ve heyecan gelmesine neden olacak bazı olumlu olayların yaşanacağına işaret eder. Kişi, maddi anlamda bolluk ve bereket yaşarken, manevi anlamda da güç, kudret, hikmet sahibi olacağına ve hidayete ereceğinin müjdecisidir.
Ruh dinginliğine kavuşmaya, dertleri ve hüzünleri arkada bırakmaya, mutluluğa, sağlığa ve kötülüklerden uzaklaşmaya yorumlanır.

Fakat rüyada kaynar su ile yıkanmak; iyi değildir, üzüntü anlamına gelir.
Rüyasında hamam gören kişi için; kendisine daha fazla hayır getirecek olan bir iş nedeni ile başka bir işten vazgeçmek zorun da kalacağına bir yandan da şifa bulacağına rüya sahibinin omuzlarındaki yükün hafiflemesine ve içinin rahat olmasına işaret eder. Rüya sahibi hastaysa eğer bir daha nüksetmemek üzere hastalığından kurtulacağının müjdesini vereceğine yorumlanır.
Rüya sahibinin yaşadığı şartların daha iyi olacağına ve hayat standartlarının da yükseleceğine işaret eder.

Rüyasında hamam taşı gören kişi için her şeyin çok daha iyi olacağı hayallerine çok kısa bir zamanda kavuşacağının habercisidir.
Rüyada kese yaptırmak sahibi için zararına bir iş yapması ya da çevresindekileri kızdıracak bir adım atması ile yorumlanır.
Rüya sahibinin her anlamda nasipleneceğine işaret eder.

Rüyasında hamam kesesi gören; kişi çok hayırlı şeyler yaşayarak gerek gönül ilişkisi gerekse günlük hayatında bazı güzelliklerle karşılaşacak olduğunu ve hem bereketli hem de mutlu bir döneme gireceğinin müjdecisidir.
Rüyasında hamam yaptığını gören bir kimse; borca girer, malını kaybeder ve üzüntüden hastalanacağına yorumlanır.
Rüyada tellak görmek; çok hayırlıdır. Rüya sahibi için mutlu olacağı ve hayır göreceği mutlu bir evlilik yapacağına ve hanesinde bereket olacağının müjdecisidir.

rütada Hamamda Yıkanmak
Rüyada Hamamda Yıkanmak İslami Yorumları

RÜYADA HAMAMDA YIKANMAK: kötü alışkanlıklardan, karamsar duygu ve düşüncelerden, umutsuzluktan, kararsızlıktan, maddi yükümlülüklerden ve manevi sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin dualarının ve dileklerinin kabul olması sayesinde kişinin mutluluğa ve huzura kavuşacağına, kafa karışıklığından sıyrılacağına ve kendisi için hayırlısı olan her neyse ona karar vereceğine işaret eder. Kişi ağız tadına ve keyfe kavuşacak anlamında yorumlanır.
Rüyasında hamama giren kişi şifa bulacaktır sağlık sorunlarını yeneceğine düzenli bir yaşamı benimsemeye, en iyi noktalara gelmeye, başarılı olmaya, yükselmeye, rızıkla ve mutlulukla nasiplenmeye ve yaşamın güzelliklerini doyasıya yaşamak için eşsiz olanaklar elde edeceğine işaret eder.
Sıkıntıları, sorunları ve kötü günleri geride bırakarak, hayatın yükünü omuzlarından atmaya, hafiflemeye, gönül rahatlığı içinde esenlik bulmaya, ferahlayacağına ve geçmişin kötü etkilerini üzerinden atacağına yorumlanır.
Rüya sahibinin dinginleşeceği, huzur bulacağını rahatlayacağını, yüzünün güleceğini ve çok hayırlı kısmetler elde edeceğine işaret eder. Hem ruhen hem de bedenen de kendini iyi hissederek güzel gelişmelerle karşılaşmaya yorumlanır.
Rüyayı gören kişinin mutluluğuna ve kazanca kavuşması için birilerinin desteğine ihtiyaç duyduğuna işaret eder

Rüyada Gelin hamamı gören; rüya sahibi için bekarsa evleneceğine, evliyse aydınlığa günahlardan sıyrılmaya, büyük bir neşeye işaret eder.

Rüyada hamamda ölü gören; rüya sahibi için büyük bir beladan yara almadan kurtulacağına işarettir.

Rüyada öldüğünü görmek: rüya sahibi için kapalı kalmış bir sırrın sonsuza kadar ortaya çıkmayacağına işaret eder.

Rüyada hamamda kayıp düştüğünü görmek; Rüyayı gören kişi için küçük kazaya işaret eder, düşünce kafasını vurmak; küçük bir belayı def etmesine, kayınca düşüp öldüğünü görmek; büyük bir sıkıntıya gireceğini hayatının birden olumsuz değişeceğine işaret eder.

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

islamruzgari rüya

Rüyada Kırmızı Şeytan Görmek

Rüyada Kırmızı Şeytan Görmek Rüyada kırmızı şeytan görmek,  yaşanacak kötü, sıkıntılı ve buhranlı günlere, kötü …

1 Yorum

  1. Bilmediklerimizi ögrendim gercekten çok tşk ederim emeğinize saglık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.