24 Ağustos 2019 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Hazine Bekleyen Yılan İslami Yorumu

Rüyada Hazine Bekleyen Yılan İslami Yorumu

Rüyada Hazine Bekleyen Yılan İslami Yorumu

Rüyada Hazine ve Yılanın Kazılan Yerden Çıkması

Hazine ve yılanın bir arada olması, malın esas sahibinin malının yönetimini ve idaresini kimseye vermemesine yorumlanır.

meliha Rüyamda hazine yeri gösterdiler kazıyorum 2mt kazdım sonra oda çıktı içinde hazine ve yılan hemen kazdığım yerden çıktım örtüyle yılanın üstünü kapatmaya çalıştım olmadı bulunduğu yere yaklaştırmıyor kazma kürek boğuşuyoruz ama öldürmüyorum sonra büyüdü bana zarar vermeye çalıştı veremedi Boğuşurken uyandım.

Yorum
Size kalacak olan bir miktar miras malının varlığına ve bu malı biriktiren kişinin, servetinin idaresini ve işletilmesinin kimseye güvenmemesine rivayet eder. Sizin yılanla boğuşmanız, malın sahibinin sizinle ters düşeceğine, size zara vermeye çalışacağına ve sizin ona zara vermemeniz ise gerçek hayatta, mirasından pay alacağınız kişinin, yakınınız olduğu içi sizi bir süre mirastan pay alma hevesinizden vazgeçeceğinize yorumlanır.

Eşref Beyin Rüyası

Eşref

Ben rüyamda bir değerli eşya koruyucusu yılan gördüm oradan ayrıldım sonra tekrar gittim aynı yılanı gördüm bu sefer yılanla boğuşurken ayağımdan ısırdı bende bir sopayla kafasına vurmaya başladım sonra yılan dügüm dügüm olmaya başladı anlamı nedir acaba.

Eşref Bin Rüya Yorumu

Sevgili okuyucumuz rüyanızda gördüğünüz kıymetli bir şeyi bekleyen yılan sizin nasibiniz olan bir eşyaya veya paraya yorumlanır, sizin oradan uzaklaşmanız ise bu kısmetin daha sizin olması için vaktin olduğuna ve bir düşmanınızdan zara görmeye, oradan uzaklaşarak düşmanın zararından kurtulacagınıza yorumlanır. Tekrar aynı yere gitmeniz ve yılanla boğuşmanız sizin ona şiddet uygulamanız vaktinden önce almak istediğiniz kısmetinizin önünde olan resmi mir engel olmasına yorumlanır. Yılanın düğüm düğüm olması işlerinizde ve alacağınız kısmette bir çok sıkıntılar olacağına yorumlanır.

Rüyanız hayırlara çıksın. Aminn…

 Rüyada Hazine Bekleyen Yılan

Rüyasında kişi bir define veya hazine bekleyen bir yılan görmüşse bu nasip, kısmet, para olarak tabir edilir. Gördüğünüz yılan da o malı veya hazineyi biriktiren kişiyle tabir edilir.

Rüyada Yılanla Boğuşmak Kavga Etmek

Rüya sahibinin hasmından zara görmesine yorumlanır. Kişinin rüyada yılanı kesmesi veya öldürmesi ise  düşmanını yeneceğine gelip vereceği zarardan kurtulacağına tabir edilir.. Kişi Rüyasında yılan oynatan birini görmüşse, rüya sahibinin arzusu dışınızda gelişecek olaylara ve güçlü birinin yaşantısına etki edeceğine işaret eder.

Cabir’ül Magribi’ye göre; Rüya sahibi için, Yılanın göbeğinden veya ağzından veya yılanın kulağından çıktığını görmesi, ailesinin rüyayı gören kişiye düşman olduklarına tabir edilir. Rüyasında memesinden, burnundan, cinsel organlarından yılan çıktığını gören kişinin çocuğunun kendisine düşman olacağına yorumlanır.

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

islamruzgari rüya

Rüyada Kırmızı Şeytan Görmek

Rüyada Kırmızı Şeytan Görmek Rüyada kırmızı şeytan görmek,  yaşanacak kötü, sıkıntılı ve buhranlı günlere, kötü …

4 Yorum

  1. rüyamda evdeyim iki tane yılan çıkıyor .ikiside yatağımın üstündeki poşetten çıkıyor.biri sarı diğeri yeşil

    ikisi başlıyor ölümüne kavgaya baya kavga ettikten sonra yeşil yılan sarıyı öldürüyordu ve sonrada poşetine geri dönüyordu.

    manası nedir acaba hocam

    • Sevgili okurumuz Uğur Bey rğyanızdaki yeşil yılan gizli bir düşmana işaret ederken sarı yılan ise sizin sağlığınızı işaret eder ve sarı yılanın yeşil yılanı yenmeside sizin bu işten hayırlı bir şelikde kurtulacağınıza delalet eder.

  2. rüyamda hazine yeri gösterdiler kazıyorum 2mt kazdım sonra oda çıktı içinde hazine ve yılan hemen kazdığım yerden çıktım örtüyle yılanın üstünü kapatmaya çalıştım olmadı bulunduğu yere yaklaştırmıyo kazma kürek boğuşuyoruz ama öldürmüyorum sonra büyüdü bana zarar vermeye çalıştı veremedi doğuşurken uyandım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.