Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Rüyada İçine Fare Koymak
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada İçine Fare Koymak

Rüyada İçine Fare Koymak Yorumu

Rüyada elbisenizin içine koyduğunuz Fareden korkmak:

Rüya sahibinin hayırlı bir mal veya bol kazanca ulaşacağını fakat üslendiği  sorumluluktan korkması alacağı karalardan emin olmadığından ailesinden destek isteyeceğine işaret eder.

Rüyada bedeninden içeri (karnına, midesine) fare koyduğunu görmek :

Rüya sahibinin bir hayırlı bir çocuğunun olacağına Yorumlanır.

Ebru’ nun Rüyası

Rüyamda uyurken icime uyku haliyle fareyi koyuyorum. Uyandigimca içinde fare olduğunu farkedince korkup etrafta Anne diye bağırarak koşuşuyordum. Annemin odasının önüne gittim babamın sesini duydum anneme kalk diyordu. Yorumlayabilir misiniz.

Ebru’ nun Rüya Yorumu

Ebru hanım rüyanızda uykulu halde içinize fare koymanız tam olarak anlayamadığımdan yapacağım yorumda siz içim derken elbisenizin içine mi yoksa bedeninizin içine mi koyduğunuzu bu detayı yazmamışsınız. Rüyaları tam olarak yazarsanız yorumlar daha isabetli olacaktır bir rüya bir den çok anlamlar içerir o bakımdan rüya detayları çok önemlidir.

Rüyanızda fareyi  uykulu halde bedeninizden içeri koymuşsanız ve korkup anne, babanızdan yardım istemeniz: sahip olacağınız bir bebeğe ve o bebeğin geleceğinden endişe duymanıza bu sebeple yakınlarınızdan bebekle alakalı yardım isteyeceğinize yorumlanır.

Şayet fareyi elbisenizin içine koymuşsanız ve korkup yardım istemişseniz: buda sizin işinizle alakalı büyük bir sorumluluk alacağınıza fakat bu sorumluluktan bir an korkacağınıza yorumlanır.

Rüyanız hayırlara çıksın. Amin,

admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.