20 Mayıs 2019 - Pazartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada İhanete Uğramak

Rüyada İhanete Uğramak

Rüyada İhanete Uğramak

Rüyada İhanete Uğramak İslami yorumları:

Rüyada ihanete uğrayan kişi eğer orta yaşlarda ise yakınlarında ise: Rüyada ihanete uğrayan bir kimse rüya sahibinin uzun yıllar aşka kapattığı kalbinin tekrar yeni bir gönül ilişkisiyle karşılaşacağına ve bu ilişkide yolunda gitmeyen nedenlerden dolayı büyük kırgınlıklar küslükler yaşayacağına ve yeniden kendini aşka kapatacağına işaret eder.Rüyayı gören kişinin iş hayatının yolunda gitmeyeceğine bir nedenden dolayı çok büyük sorunlar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada İhanete Uğramak
Rüyada İhanete Uğramak

Rüyada ihanet: ihanete uğramak la aynı anlama taşır.Ve bu rüyayı gören kişinin çok büyük sıkıntılar yaşadığını ayrıca yaşadığı hayattan mutlu olmadığını yeni yollar bulup yeniliklerle mutlu olacağına bu şekilde kendini mutlu edebileceğine işaret eder.

Rüyada ihanetle suçlandığını gören: rüya sahibi iş hayatında sahip oluğu konumdan dolayı insanlar arasında sözü gecen sözü dinlenilir biri olmasından ötürü yakın çevresinde ki eşrafı ile birlikte yardım gereken konularda harekete geçeceğini ve yakın çevresinden nüfusunu kullanarak yardımlar alacağına ve ihtiyaç sahiplerine ulaşacağına da işaret eder.

Rüyada eşine ihanet ettiğini gören bir: kimse eşi ya da sevgilisi ile arasının sürekli bozuk olduğuna ve bu durumun süreceğine bu nedenden dolayı aralarında güvensizlik yaşayacağına işaret eder.

Rüyada kendine ihanet etmek farklı birkaç şekil de yorumlanır:Rüyayı gören eğer genç bir kız ise yaşayacağı gönül ilişkisinden çok üzüntülü ve yaralı bir şekilde hüsrana uğrayacağına işaret eder. Eğer genç bir erkek bu rüyayı görmüş ise sevilisi ile arasında çok büyük sorunlar yaşanacağına sorunlarının çözülemeyeceğine ve bu sorunlarını anlatamayacağına aşk dada sıkıntılar yaşayacağına endişesinin üzüntüsünün hayatının her anına hakim olmasına delalet eder.

Rüyada ihanet etmek erkek eşine ihanet etmiş ise : rüyasında bir nedenden dolayı eşinin günahını aldığını ve onu suçsuz yere yargıladığını kalbini kırdığına işaret eder.

Rüyada ihanet etmek ve hainlikle suçlanmış ise: ona bu sucu atan kimselere daha çok faydasının olacağına işaret eder.an birinin ihanetini fark edip çok üzüleceğine işaret eder.

Sizlerinde fark ettiği gibi rüyada ihanet etmek yada ihanete uğramak her ikisi de aynı şekilde yorumlanmıştır.Sonuç itibari ile ihanet nerede olursa olsun anlamı ifadesi acık hüzün ve keder getirir kim için olursa olsun rüyada da yaşamda da insan oğluna rahatsızlık verir.Rüya görmek bilinç altında yaşadıklarınızın etkisidir.Bazı rüya tabircilerine  göre rüyada görülen zorlukların ardından ümit ettiği başarıya uzun bir bekleyişin sonunda kazandığı nimete ulaşacağına ve biraz meşakkatli bir yolculukta olsa bunu başarmak sonunda bu amacına ulaşarak memnun kalacağını işaret eder.

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

islamruzgari rüya

Rüyada Şehit Görmek

Rüyada Şehit Görmek Rüyada şehit görmek, insanın yaşadığı toplum içindeki seçkinlik ve saygınlığının artacağına, tanıyan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.