15 Ağustos 2019 - Perşembe
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Kanatlı Uçan Fare Görmek Nedir

Rüyada Kanatlı Uçan Fare Görmek Nedir

Rüyada Kanatlı Uçan Fare Görmek Nedir

Rüyada Kanatlı Uçan Fare Görmek, rüya sahibinin işlerinin başkası tarafından bozulmaya çalışılacağına, büyük kayıplar yaşayacak olan kişinin ruh sağlığının tehlikeye girmesine sebep olacak, üzüntüler yaşayacağına, uğrayacağı büyük tehlikeye rivayet eder.

Rüyada Kanatlı Fare Görmek

Rüya sahibinin uğrayacağı büyük tehlikeye, yaşayacağı üzüntüye, maddi manevi göreceği zarar, ziyana  rivayet eder.

Rüyada Uçan Fare Görmek

Rüyada Uçan Fare Gören kişinin, yaşayacağı kayıplar, göreceği zardan dolayı, bütün dengesinin bozularak hayattan bıkma dercesine geleceğine yorumlanır.

Rüyada Farenin Uçarak Eve Girmesi

Beklenmedik, kötülüğe, bozulacak düzen, rüya sahibinin, yaşayacağı büyük hayal kırklığına olarak yorumlanır.

Rüyada  Uçan Fareyi Kovalamak

Uçan Fareyi Kovaladığını gören kişinin, uğrayacağı, haksızlıklardan, iftiralardan, kötülüklerden kurtulacağının belirtisidir.

Rüyada Uçan Fareyi Öldürmek

Uçan Fareyi Öldürdüğünü gören kişi kazanacağı büyük zafere, kurtulacağı düşmana, işlerinin düzeleceğine işaret eder.

Rüyada Kanatlı Farenin Uçarak uzaklaşması

Rüyasında Kanatlı Farenin Uçarak yanından uzaklaştığını gören insanın başına gelecek bir  kötülüklerden kurtulacağına, Kanatlı Fareyi Eliyle kovalaması, rüya sahibinin dikkatli olması, yapılacak kötülüğü ve uğrayacağı zararı fark edip gerekli önlemleri alacağına işaret eder.

 Rüyada Kanatlı Farenin Kanadının Kırılması, son anda planlarının bozulacağına, kanadın rüya sahibi kırmış ise, zarar verecek insanı, alt edeceğine tabir olunur.

Rüyada Kanatlı Fareyi Öldürmek

Rüyasında Kanatlı Fareyi Öldürdüğünü gören insan, önemli bir kayıp yaşayacağı, kaybın arkasından büyük bir üzüntü, zor günler geçireceği şeklinde anlatılır.

İslami yorumculardan,

Abdülgani Hazretleri, Caferi Sadık, İbni Şirin’ in Rüyada kanatlı fare Yorumu: Yaklaşan büyük tehlike, uğranacak zarar, büyük kayıp, yaşanacak üzüntü.

Seyyit Süleyman Yorumu; rüyada fare yemek, Allah’ın buyruklarına boyun eğmeyen, inanç yoksunu, kötülükler le hayatı zevki hale getiren kimselere delalet edilir.

Rüyada Bazı hayvanların uçması, hayıra yorumlanmaz  yılan, fare, akrep, çıyan v.s bu ve benzeri hayvanların uçması, başımıza gelecek fenalıkların yaklaştığına yorumlanır. Bu hayvanların uçarak uzaklaşması ise kötülüklerin bizden uzaklaşacağının işaretçisidir.

 

İbrahim Rüyamda kanatlı fare gördüm. Kapının önünden içeri girmeye çalışıyordu ben üzerine koştuğumda havalanıp tekrar geliyordu iki defa böyle oldu sonra uyandım.

Yorum

Hanenize gelecek büyük bir belayı zarar görmeden uzaklaştıracağınıza tabir edilir.

Tavsiye

Bugünlerde uğraştığınız iş veya hanenize gelecek birleri, yeni tanıyacağınız insanlar, hayırlı bir iş için gelenlere dikkat etmelisiniz, size yaklaşan kişileri tam tanımadan onlarla arkadaşlık etmemelisiniz, hanenizi açmamalısınız, yakınlarınızdan birisi, evlenme çağındaysa, gelecek kısmetleri iyi araştırmalısınız. Bunu örnekleri çoğaltmak mümkün, hayatınıza her ne sebeple olursa olsun giren kişilere dikkat etmelisiniz, her konuyu herkesle paylaşmamalısınız, size ait iş sırlarınız varsa başkalarına detay vermemenizi önere bilirim.

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

islamruzgari rüya

Rüyada Gelinlikle Deveye Binmek

Rüyada Gelinlikle Deveye Binmek Rüyada gelinlikle deveye bindiğini gören kişi için çeşitli tabirler mevcuttur bazı …

4 Yorum

  1. Rüyamda eski bi cekmeceyi açtım içinden 3 tane yavru fare çıktı uçarak evin içinde dolandı. Başkasının eviydi bu ev.(komşumuz). Sonra bi şekilde ben bu farelerden ikisini ya da üçünü öldürdüm ama hala 1 tane daha olduğuna emindim. Sonra çıktım o evden kendi evine gittim.

    • Rüyada 3 yavru fare, karşılaşacağınız kötü kadınlara işarettir, o kadınların ikisinden kurtulacağınıza, diger kadın saklanarak kendini gizleyeceğine işaret eder.

  2. Rüyamda annemin evinde fareyi yakalamak isterken birden uçmaya başladı ve üzerime atladı ne anlama gelir acaba

    • Rüyada annenizin evinde farenin uçtuğunu görmek, annenizin maddi kayıplar yaşamasına ve sizin annenize yardım etmek isterken, daha farkı kayıplar yaşanmasına ve sizin bu durumdan sağlık olarak olumsuz etkilenmenize işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.