12 Haziran 2019 - Çarşamba
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Karga Görmek İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Karga Görmek İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Karga Görmek İslami Rüya Tabirleri

Rüyada karga görmeyi farklı şekillerde yorumlamak mümkündür İslami  Rüya yorumcularından; Cabir Mağribi ve Ebu Sait El-Vaize göre rüyayı  yorumlamak rüyanın görülme şekli ve gören kişinin durumuyla alakalıdır. Bir rüyayı yorumlamak rüyayı gören kişinin ne şekilde anlattığıyla alakalıdır demişlerdi.

Rüyada Çiftleşen Karga Görmek

Rüyada çiftleşen karga görmek hayra alamet etmediği gibi şahitlik edilecek bir kötü olaya işaret eder. Bu rüya, şahit olduğu bir konuda sıkıntı yaşamasına yorumlanır.

Rüyada Su Borusu Tamir Eden Karga Görmek

Rüyada Su Borusu Tamir Eden Karga Görmek veya rüya sahibi kendisinin karga olduğunu ve su borusu tamir ettiğini görmüşse, kişinin kendi bozduğu süzeni yeniden tesis etmeye çalışmasına yorumlanır.

Rüyada Karga Görmek İslami Rüya Tabirleri
Rüyada Karga Görmek İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Karga Görmek
Rüyada karga görmek uğursuzluğun simgesidir.karga sesi duysanız,bazı insanların önerilerini dikkate alıp zarara uğrayacağınızın simgesidir.

Rüyada Karga Sürüsü Görmek

Rüyada karga sürüsü görmek, rüya sahibinin çevresinde olan birkaç insanın çok da doğru olmadıklarına işaret eder. Rüya sahibin çevresinde olan insanların, çok konuşan ama boş konuşan kişiler olduğuna, laflarının hiçbir ehemmiyeti olmadığına işaret eder. Rüyada karga sürüsünün bir yerden uçarak geçtiğini görmek, yakın zamanda rüya sahibinin yakınının, vatani görevine gideceğine, kendi özel nedenlerinden dolayı asker ile karşılaşacağı bir yere gideceğine işarettir.

Rüyada Karga Sesi Duymak

Rüyada karga sesi işitmek eşinizle aranızda sorun yaşayacağınıza işarettir. Bu rüya kişinin çevresinde yükselen çatlak seslere ve farklı görüşte olan bu insanların rüya sahibini yanlış yorum ve yönlendirmelerle yanlışa sevk etmelerine, mal ve para kaybına uğramasına yorumlanır.

Karga öttüğünü görmek, malınıza zarar geleceğini işaret eder.
İbn-i şirin : Rüyada karga sözünde durmayan,fasık,inançsız ve yalancı kimseye işarettir diye yorumlamışdır.

Rüyada karga yakalamak veya birinin size karga verdiğini görmek,art niyetli biri tarafından aldatılmadığınıza işarettir.

Rüyada bir karganızın olduğunu görmek,kötü bir arkadaş edineceğinize işarettir.

Rüyada karga tutmak, sabırlı tahammüllü olmakla beraber kaba,yalancı biri ile cimri ve sözünde durmayan kimse ile gurbete gideceğine veye dost olduğunuz birinden ayrılacağınıza işrettir.

Rüyada karga avlamak, yoksulluk ve darlık görmeye işaret eder.

Rüyada karganın insanla konuşması, üzüntüden sonra sevinçle yorumlanır.

Rüyada karga hediye edilmesi, sevince, neşeye işaretidir.

Rüyada karga görmek, uzun ömre yorumlanır.

Rüyada karga yavrusu görmek, ayrı kaldığınız sevdiklerinize kavuşacağınıza işaret eder. Ayrıca yoksulluktan kurtulup zengin ocağınıza işaret eder.

Rüyada bir karga sahibi olduğunuzu görmek, aynı özellikte bir arkadaş sahibi olacağınıza yorumlanır.

Rüyada başkalarının rahat bir şekilde,karga yakaladığını görmek, doğru olmayan yollarla kazanç elde edeceğinizi işaret eder.

Rüyada karga derisi yüzmek, yabancı bir kadınla gayrimeşru bir ilişki yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada bir karga sürüsünün,belirli bir yerden uçarak geçiğini görmekgördüğünüz karga sayısınca o bölgede askerlerin toplanacağına işaret eder.

Rüyada karga öldürmek, ev halkının nüsü-bet edeceğini işaret eder.

Rüyada karga ile sohbet ettiğini gören, kimse bir takım haberler alacağına işaret eder.

Rüyada bir kadın karga görse, fesatçı yalancı bir erkekle tanıyacağına yorumlanır.

Şafak vakti rüyada karga görmek, evden bereketin kaybolacağına yorumlanır.

Rüyada karganın bir kere bağırdığını görmek, hayra yorumlanır.

Rüyada karganın öldüğünü görmek, toprağı gagaladığını görmek gurbette vefat eder.

Rüyada bir erkek karısının üstünde ve yatağın üstünde karga görmek, karısının başka bir erkeğe meyilli olduğuna işarettir.

Ebu Sait El-Vaize göre, rüyada alakarga, harama delalet eder.

Rüyada evin içinde karga gezindiğini görmek, evinden eşyası kayıp olacağına yorumlanır. Ayrıca evine hırsız gireceğine işaret eder.

Rüyada bir kimse evinin üstünde karga görürse, eşi tarafından ihanete uğrar.

Bir kimse rüyada elinde karga tutuğunu görse, işinde ihanete uğrar.

Rüyada kendisi için karga avladığını görmek, batıl ve esassız yoldan mal elde edeceğine işarettir.

Rüyada bir kimse karga bulup gizlese, nefsinize uyacağınıza ve harama el uzatacağınıza işaret eder.

Cabir Mağribi : Bir kimse rüyada karga tedavi ettiğini görse bir hırsıza veya art niyetli birine nasihat edeceğine işaret eder.

Rüyada karga öldürmek, bir yanlış anlamanın telafi edileceğine işaret eder. Rüyada uzaktan karga sesi duymak kötü haber duyacağınıza işaret eder.

Rüyada çok sayıda karga gören bir kimse, yabancı bir kadın tarafından iftiraya uğrayacağına işaret eder.

Rüyada kargaları korkutmaya çalışırsanız, çok önemli bir tehlikeyi atlatacağınıza işaret eder.Rüyada 4 defa karganın bağırdığını görmek hüzne işaret ettiği gibi 3 defa bağırdığını duymak,sevinçli haber alacağına işaret eder.

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

islamruzgari rüya

Rüyada Şehit Görmek

Rüyada Şehit Görmek Rüyada şehit görmek, insanın yaşadığı toplum içindeki seçkinlik ve saygınlığının artacağına, tanıyan …

48 Yorum

  1. Rüyamda yerden bir buçuk metre yüksekliğinde bahçede posta kutusunun içinde karga yavruları vardı birini aldım elime ve gizlice eve getirdim muhabbet kuşu kadardı evdeki kafese koyacağım sırada benimle konuştu beni bırakma senle yatayım ayrılmak istemiyorum senden korkuyormusun dedim evet dedi. Birde odada sarı muhabbet kuşu vardı oda bireylerden uçup geldi. İkisini aynı kafese koydum sonra uyandum

    • Mustafa rüyanız hayra çıksın, kurtla kuzunun birlikte olduğu bir dönem içindesiniz, kendinize dikkat edin her önününüze gelene güvenmeyin, yapacağınız yeni bir başlangıçta alacağınız hayırlı bir habere ve bu haberin sonunda üzülceğinize yorumlanır.

  2. Evimin üstünde hep aynı kuşlar uçar normalde, bilirim onları ama bu sefer çok alçaktan yavaş şişman kudretli bir kuş geçti sanırım kır renkli bir kargaydı ve evimin üstündeki kuşların bazıları da onu kovalıyordu ama hiçbiri ona bişey yapamadı o kuş çok kudretliydi. Kuşu kendime yakın hissettim nasıl yorumlarsınız?

  3. Siyah çok büyük bir Karga gördüm Vana saldırmaya çalıştı Tuttuk ve gitti Sonra tekrar aynı Karga bana saldırdı epey uğraştı bende gagasını tuttum Sonra gagası kırıldı sanırım

    • Yapılacak bir dedikodu sonrasında yaşayacağınız bir yüzleşmeye ve size yapılacak bir iftiranın önüne geçmenize işarettir.

  4. Rüyada ağaçta iki gaganın insan gibi çiftleştiğini gördüm ve erkek garga bunu hep yapıyomusun ‘di sordu oda gençlerle yapıyorum dedi

    • İlginiz olmadı bir konuya şahit olacağınıza ve bu şahit olduğunuz konuyla alakalı sıkıntı yaşamanıza tabir edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.