Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
RÜYADA KARTAL GÖRMEK İslami Tabirleri
İslami Rüya Tabirleri

RÜYADA KARTAL GÖRMEK İslami Tabirleri

RÜYADA KARTAL GÖRMEK İslami Tabirleri

RÜYADA KARTAL GÖRMEK İslami Tabirleri

Rüyada Kartal Görmek İslami Tabirleri

 

Rüyada Kartal Görmek

Rüyada Kartal görmenin çeşitli hikmetler vardır. Kimi için müjde kimi için de ikazdır. Gördüğünüz rüya inşallah hayır ile yorumlanır. Sayfamızda sizlere İslami rüya tabirlerini ulaştırmaya çalışıyor ve bunları sizlerle keyifle paylaşıyoruz. Gördüğünüz rüyanın tabirini doğru şekilde ulaşabileceğiniz sitemizde en güvenilir kaynaklardan araştırarak sizlerle paylaşıyoruz. Rüyanızda sizi ürküten korkutan rüya gördüğünüzde. Rüyanızın çıkmaması için ‘’ Hüvellahüllezi ‘’ ‘’ayetinden başlayıp Haşir süresinin sonuna kadar okur ve bir Fatiha, 11 ihlas’ı şerif okuyup Peygamber (s.a.v ) Efendimizin Ruhuna Hediye Ederek,
‘’ YA RABBI, EĞER ŞU GÖRDÜĞÜM RÜYA HAYIR İSE HAYRINDA DAİM, ŞER İSE HAYRA TEBDİL EYLE.HAYIR İSE BİZE ŞER İSE DÜŞMANLARIMIZA OLSUN ‘’

Rüyada Kartalın Yumurtladığını Görmek

Rüyada kartalın yumurtladığını gören kişinin, devletle bağlantılı bir makamdan göreceği yardıma, kavuşacağı zenginliğe ve huzura işaret eder.

Rüyada Kartal Sürüsü Görmek

Rüyada Kartal Sürüsü Görmek, yaşanacak kötü bir tartışmanın, bazı insanlarla fikir ayrıcalığına düşüp, yüzü yüze gelineceğine, anlaşmazlıkların tatlıya bağlanıp, yeni arkadaşlarla tanışılacağına, yapılacak işte ulaşılacak başarı ile elde edilecek yüksek gelire işaret eder.

Rüyada Sırtına Kartal Konduğunu Görmek

Rüyada sırtına kartal konduğunu gören kişinin omuzuna yüklenecek ağır sorumlulukla veya yükseleceği devlet makamına işarettir.

Rüyada Denizde Boğulan Kartal Görmek

Rüyada denizde boğulan kartal görmek, yakın zamanda rüya sahibine yardım ve destek sağlayan bir devlet yetkilisinin acı haberine yorumlanır.

Rüyada Kartalın Siyah Yılan Yakaladığını Görmek

Rüyayı gören kişinin, hayrına olacak büyük bir kısmet, gelir veya haksız yere suçlandığı bir mahkeme v.s işlerinde devlette üst düzey bir yetkili tarafından düşmanınızın alınacak bir kararla yok edileceğine işarettir.

Rüyada Bir Kartala Yardım Etmek

Rüyada kartal beslediğini gören kişinin, bir insanın yükselmesine edeceği desteğe işarettir. Rüya sahibinin, verdiği destekle yükselecek kişinin, önemi bir mevkiye geleceğine, kişiye ömür boyu saygı ve, minnetle bağlanacağının işaretidir.

Rüyada Bankın Üzerinde Oturan Kartal Görmek

Adil, yardım sever, çalışanlar tarafından sevilen, hakkı, adaleti bilen,yüksek bir makamda oturan, çevresi geniş, etki alanı büyük olan bir yöneticiye

işaret.

Rüyada 3 Tane Kartal Görmek

Rüyada 3 tane kartal görmek, kişi için gelişecek üç güzel olaya işaret eder.  itibar ve şerefe, çevre tarafından, takdir almaya, iyi olarak anılmaya, devlette iyi bir makama veya memuriyete işarettir. Alınacak şerefe, yüceliğe, yönetmeye,  Kartalı yönlendirmek ve idare etmek yada ona binerek uçmak, yüceliğe ve şeref e, Kartalın aşağı doğru süzülerek inmesi, ölümün yakınlaştığına, Kartalın tüyleri, eti, kemiği, hayra, yeni makama ve onur, makam kazanmaya, Kartalın başı üzerine konduğunu görmek ise, cezaya, idam edilmeye, Kartal yavrusu, hayırlı evlada delalet eder.

Rüyada Süzülerek Uçan Bir Kartal Görmek

Yakın zamanda alınacak ölüm haberine işaret eder. Rüyada Kartalın çocuğun birini tutup uçması ve çocuğun eğlenmesi; 

Yakınlarınızdan veya sevdiğiniz birinin ölümünün yakın olduğunun işaretçisidir.

Rüyada Kartal Görmek : Başarının simgesidir.Birde Kartal öldürmek dertlerin aşılacağı anlamı taşır Yükseklerde uçan kartal başarınızın artacağına ve hayallerinizi gerçekleşdirecek işlere imza atacağınızı gösterir.
Rüyada Kartal Görmek kuvvetli, heybetli, savaşabilir diye tabir olunur. Bir kartalı olup kendisine itaat ettiğini gören devlet adamlarına yakın olur.
Bir kartala binerek uçtuğunu gören, sefere nail olur veya uzun bir yolculuğa çıkar.

Bir kartal avladığını gören, devletin itibarını kazanıp her yerde söz sahibi olur.

 Kartalın kendisine pençesiyle vurduğunu gören, kimse devletten zarar görür.

Gökten kartalın süzüldüğünü gören kimse vefatı yakındır diye yorumlanır.

Kartal yavrusuna kavuşduğunu gören kişi, kadri yüce bir çocuğu olur.Bu rüyayı gündüz gören kimse hasta olur.

Rüyada kartal yavrusunun kendisini tırmaladığını görmek, kişinin hastalığı uzun olur.

Rüyada kartal kartalın sesini işitmek, birisi ile kavga eder.

Bir kimse rüyada kartalın kendisini yüklendiğini ve onunla beraber evine ucdugunu görse , rüyayı gören iyi bir yolculuk yapar.

Rüyada kartal yavrularını görmek, iyi evlada ve büyükler tarafından verilecek mala delaletdir.

Kartal uzun ömre ve çokça mala sahip olunacağını işret eder.

Rüyada Tırnaksız ( pençe) Kartal Görmek, meleklerle tabir olunur.

Evine ve mahallesine kartal indiğini görmek, o yer halkına hayırda bulunacağını işarettir.

Rüyada Gökten Kartalın Kendisi ile Düşüğünü görmek

Maksadına arzusuna kavuşamaz.

Rüyada kartal yavrularını tuttuğunu görmek, evli ise erkek evladına kavuşur. Evli değilse muradına ererek sevdiğine kavuşur.Bir başka tabire göre rüyada kartalla mücadele eden kimse iş yerinde amirinden uyarı alır yada tartışır.

Bazende Kartalı rüyada görmek , bidata ve hidayetten sapıklığa gidilmeye işarettir.

Rüyada boğazlanmış kartal görmek, devlet eşrafından birilerinin öleceğini işaret eder.

Rüyada Kartal Eti Yemek, veya onun kemiğinden bir parça alan kimse mal ve izzete kavuşur.

Başının Üstünde Kartal Görmek, feci bir ölüme, ölüm haberi almaya bazende bu rüya başına konacak büyük kısmete yorumlanmıştır. Kartal rüyası rüyada kartal görmek genel olarak başarı ve kuvvete işarettir

admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

112 Yorum

  • Oktay
  • 9 Haziran 2018

  Rüyamda böyle vadi gibi bi yerden geçmek zorundaydım fakat orda bulunan görevliler kartalları öldürüp yol güzergahına koymuşlardı yol çok dar olduğu için mecbur bazılarının üzerine basa basa geçtim bazıları da daha ölmemişti.
  Şimdiden teşekkürler hayırlı günler…

  Cevapla
   • admin
   • 9 Haziran 2018

   Size engel olacak bir çok kişinin yolunuzdan çekilmesine ve sizin başarınıza, gösterişli bir yaşama kavuşmanıza veya çıkacağınız mübarek, sonu hayırlı yolculuğuna işarettir

   Cevapla
  • Ayşenur
  • 15 Haziran 2018

  Gördüğüm kartal havada süzüldü süzüldü yere inip betonun üzerine yumurtladı yumurta dimdik bir şekilde duruyordu . Kartal yumurtladığı an bana baktı bir şey anlatmak istermiş gibi ya da saldıracakmış gibi yanından uzaklaşırken bile gözünü benden ayırmadı sadece bana baktı .
  Nedir ne değildir cevaplarsanız sevinirim . Şimdiden çok teşekkürler .

  Cevapla
   • admin
   • 19 Haziran 2018

   Kartalın yumurtlamasını görmeniz sizin, elde edeceğiniz servete ve makama işarettir. Kaynağı devlet olan bir gelirin sahibi olacaksınız ancak bir olumsuzluk ve engelleri aşmanıza yorumlanır.

   Cevapla
  • Deniz
  • 28 Haziran 2018

  Rüyamda kocaman bir yamaçtaydım tanıdıklarımla beraber yemekler yedik güldük eğlendik. Daha sonra kocaman heybetli bir kartal gördük avlanıyordu. Baya bizim çevremizde uçtu ben çok korkunca bir tanıdığım onu öldürdü. Çok büyük pençeleri vardı ve çok güzel bi kartaldı.

  Cevapla
   • admin
   • 29 Haziran 2018

   Yaşanacak hayal kırıklığına yorumlanır. Değerlendiremeyeceğiniz bir fırsata işaret eder.

   Cevapla
  • Meryem
  • 20 Eylül 2018

  Rüyamda, uyurken birden kartalın aĝzıyla kolumu çektiĝini gördüm o çekiyo ben çekiyorum ama kesinlikle korkmuyodum bu ne anlama geliyor.

  Cevapla
   • admin
   • 21 Eylül 2018

   Rüyada heybetli bir kartalın kolunuzdan çekmesi, size yardım edecek kuvvetli birine işaret ettiği gibi, yetkili, kuvvetli bir devlet memurundan süre giden bir olayda destek görmenize işarettir. Sizin kolunuzu çekmeniz ise size uzatılacak yardım elini, bilgisizliğiniz veya güvensizliğinizin nedeni ile geri çevirmenize işarettir.

   Cevapla

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.