26 Mayıs 2019 - Pazar
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Kayısı Yemek Nedir

Rüyada Kayısı Yemek Nedir

Rüyada Kayısı Yemek Nedir

Rüyada Kayısı Yemek Nedir Hangi Anlama Gelir

Rüyasında kayısı yediğini gören kişinin kazancı bereketlenir. İşleri beklediğinden daha çok açılır. Borçları varsa onları kısa zamanda ödeyebilir. Borç yükünden kurtulur daha mutlu daha huzurlu bir insan olur. İş yerinde terfi gündeme gelebilir. Patronları tarafından daha gözde bir çalışan olabilir. Kendi sahip olduğu bir işi varsa, işlerini büyütebilir. Her halükarda rüyada kayısı yemek iş anlamında gelecek güzel, kazançlı, ferah günlerin habercisidir.

Rüyada Kayısı Yediğini Görmek Nedir Ne Anlama Gelir

Rüyasında kayısı yediğini görmek kayısı yemekle benzer manaya gelir. Rüyayı gören kişinin yaşadığı zorlukların darlıkların yakın sürede son bulacağına, gelirinin çoğalacağına, yakınlarının ve çevresinin bu durumdan sevinç duyacağına işaret etmektedir. Her darlığın ardından ferahlığı nasip eden Allah a şükür edeceğine, rüya sahibinin dualarının kabulüne delalet edebilmektedir.

Rüyada Kayısı Toplamak Yemek Nedir Ne Anlama Gelir

Rüyayı sahibinin aile yaşamında evlatları için ayırdığı paranın bir kısmı ile çalışma yaşamına gireceğine, bu işte mantıklı ve sağlam atılımlarda bulunacağına, büyük miktarda kazanç sağlayacağına işaret etmektedir. Kazandığı bu gelir ile daha hayırlı daha güzel yeni işler yapacağına, bu başarılarının devamında ailesini daha rahat daha ferah yaşatacağına alamet etmektedir. Rüyayı gören kişinin hem maddi anlamda hem de manevi olarak daha mutlu daha sevinçli bir yaşamı olması manasına gelmektedir. Rüya sahibinin sahip olduğu birikimlerin zamanla çok daha artacağı anlamı da taşımaktadır.

Rüyada Kuru Kayısı Yemek Nedir Ne Manaya Gelir

Rüyada kuru kayısı yemek hayırla tabir edilen rüyalar arasındadır. Rüyayı gören insanın geçmişe dair unutamadığı içini kemiren kırgınlıklarının son bulacağına, kızdığı küs olduğu insanları affedeceğine, gelecek ile ilgili kaygılarının üstesinden geleceğine, geleceğe daha umutlu bakacağına, kendine olan güveninin artacağına daha girişken daha atik bir insan olacağına, gerek aile içinde gerekse iş yaşamında beklediği güzel günlerin geleceğine, maaşının artacağına birikimlerinin çoğalacağına, bekar ise hayırlı bir eş ile ömrünü birleştireceğine, evli ise yuvasının içinde mutluluğuna mutluluk katılacağına, ömrünün de bahtının da hayırlı bir şekilde geçeceğine rivayet edilmektedir.

Rüyada Yeşil Kayısı Yemek Nedir Hangi Anlama Gelir

Çalışma yaşamında üst mevkilere gelen, beklentilerini gerçekleştiren rüya sahibinin, önemsemediği dikkat etmediği geçiştirdiği sağlığının bozulacağına, üzücü bir rahatsızlığa tutulacağına,  hastalara şifa veren Allah’ın izniyle bu rahatsızlığı atlatacağına ve yeniden sağlığına kavuşacağına işaret etmektedir.

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

islamruzgari rüya

Rüyada Şehit Görmek

Rüyada Şehit Görmek Rüyada şehit görmek, insanın yaşadığı toplum içindeki seçkinlik ve saygınlığının artacağına, tanıyan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.