20 Mayıs 2019 - Pazartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Kedi Görmek İslami Yorumcular Oku

Rüyada Kedi Görmek İslami Yorumcular Oku

RÜYADA KEDİ GÖRMENİN İSLAMİ YORUMLARI

RÜYADA KEDİ GÖRMENİN İSLAMİ YORUMLARI
RÜYADA KEDİ GÖRMENİN İSLAMİ YORUMLARI

Sayın okuyucu arkadaşlarımız öncelikle hepinize merhabalar. Rüya görmek insanların hayatlarında olan yaşadıklarına bağlı olarak gördüklerimiz de olabiliyor.Günlük yaşantımızda gün içerisinde yaşadığımız stresli ortamlar,iş hayatımızda olan toplantılar,görüşmeler,özel hayatımız olsun bu gibi sebeplere bağlı olarak gece uykumuzda bir takım görüntüler yada hayalle gerçek arası olan akımlar görebiliriz.Aslında rüya dediğimiz ve rüyada olan biten bir sürü hengame bizlere uzun süre gibi gelmiş olsa da özünde birkaç saniyeden ibarettir çok hızlı olarak bilinç altımızda görülür ve bizler o gördüklerimizi sanki uzun süre görmüşüz gibi hissederiz.Yine bu gün sizlere bir rüya hakkında İslami yönde açıklamasını paylaşacağız.Rüyada kedi gören arkadaşlarımız için hazırladığımız bu paylaşım umarım aydınlatıcı olur.

RÜYADA KEDİ GÖRMEK
Rüyada kedi görmek bir çocuk sahibi olacağınıza işarettir. Kadın iseniz eşinizden dolayı sıkıntılar yaşayacağınıza, etrafınızda olan insanlardan bazı düşmanlarınız olacağına delalet eder.
Bir diğer rüya tabirine göre rüyada kedi görmek anne iseniz, çocuğunuza karşı gereğinden fazla zorlayıcı davranıyor ve onun eğitimini çocuğunuzu sıkacak bir şekilde vermeye çalışıyorsunuz demektir.

DİŞİ KEDİ GÖRMEK
Rüyada dişi kedi bir yandan size faydası dokunurken bir yandan da zararını göreceğiniz bir kişiyi simgeler.
Rüyada dişi kedi görmek kötü karakterli bir kadına işaret eder.
Gördüğünüz dişi kedi eğer ev kedisiyse, rüyanız sıkıntılarınızdan kurtulacağınızın işaretidir. Gördüğünüz dişi kedi eğer sokak kedisiyse, etrafınızdan birinin tavır ve davranışlarının sonucu olarak sıkıntılı bir durumla karşılaşacaksınız demektir.
Dişi bir ev kedisi sizi tırmalarsa, bir yıllık bir süre içinde huzur ve mutluluğunuz kalıcı olacaktır. Ayrıca hanenize bereket gelir.
Rüyada görülen dişi kedi kurnaz ve iki yüzlü bir kadını da simgelemektedir.

RÜYADA KEDİYİ ÖLDÜRMEK
Rüyanızda kedi öldürmeniz Kirmani’ye göre gerçek yaşamınızda bir hırsızla karşılaşarak onu zapt edeceğinize delalet etmektedir.
Allame Meclisi’ne göre ise kedi öldürmek feraha kavuşacağınızın işaretidir.

KEDİ ETİ YEMEK

Rüyada kedi eti yemek, haram yiyen birinin ya da bir hırsızın malından fayda sağlayacağının habercisidir. Rüyada kedi eti yemek aynı zamanda sihirbazlık hilelerini öğreneceğinize de delalet eder.
Ayrıca rüyanızda kedi ile kavga ettiğinizi görür iseniz bu rüyanız bir hastalık geçireceğinize delalet etmektedir.

KEDİYİ ISIRMAK

Rüyada siz kediyi ısırıyorsanız veya ona zarar veriyorsanız, hastalığınızın biraz fazla zaman süreceğine delalet eder. Eğer hasta değilseniz sağlığınız konusunda dikkatli olmasınız zira uzun süreli bir rahatsızlık geçirebilirsiniz.

VAHŞİ KEDİ ISIRMASI

Rüyanızda gördüğünüz kedi vahşi bir kedi ise ve sizi ısırmışsa bu rüya önünüzdeki yol boyunca işlerinizin ters gideceğine işaret eder.

RÜYADA KEDİYE DÖNÜŞMEK

Rüyanızda bir kediye dönüştüğünüzü görmeniz hırsızlığa delalet eder. Hırsızlık yoluyla veya dinen haram olan yollarla geçiminizi sağlayacağınızın habercisidir.
Rüyanızda bir ev kedisine dönüştüğünüzü görmüşseniz ve evde rahat yerinizde uyumuşsanız, bu uzunca bir süre işlerinizin ters gideceğini gösterir.
Rüyanızda kediye dönüştükten sonra başka bir kediyle kavga etmeniz girişeceğiniz işle ilgili vicdansız bir kimse ile ortaklık yapacağınıza veya bu kişiden yardım alacağınıza fakat bu kişiyle tartışmak suretiyle iş ilişkinizi bitireceğinize delalet eder.

EVE GİREN KEDİ

Bir kedinin evinize girdiğini görmeniz, evinize hırsız gireceği şeklinde yorumlanmaktadır. Eve giren kedi evdeki yemekleri yerse, hırsız evinizden bazı malları alıp gidecektir.
Sabah namazından sonra kedi görülmesi, altı gün boyunca devam edecek bir rahatsızlık geçireceğinize delalet eder.

RÜYADA KEDİ SEVMEK

Rüyayı gören kişinin, içinde bulunduğu ortama ya da duruma göre değişiklik gösterir. Eğer işle ilgili bir karar verilecekse ortaklık kurulan ya da maddi destek istenen kişinin kötü niyetli bir kişi olabileceğine işaret eder. Evlilikle ilgili bir durum varsa eğer yakında nur topu bir çocuğa sahip olunacağına alamettir. Ayrıca, çok sevinilecek bir haber alınacağına ve bu haber doğrultusunda kazançlı bir işe girileceğine ancak atılacak adımlarda dikkatli olunması gerektiğine yorulur.

RÜYADA KEDİ GÖRÜP ÖLDÜRMEK

Aile hayatında yaşana tartışmalar ve kavgalardan kurtulmak için ve iş hayatında yaşanabilecek maddi ve manevi büyük kayıpların önüne geçmek için rakiplere ve aile üzerinde gözü olan kötü niyetli kişiler için önlemler alınacağına ve bu önlemler sayesinde sorunların büyük oranda çözüleceğine rivayet edilir. Aynı zamanda, mutlu aile tablosunu bozmaya çabalayan kişilerle mücadele edileceğine işarettir.

Evet arkadaşlar sizler için hazırlayıp sunduğumuz rüya tabirleri içerisinden ‘’Rüyada Kedi Görmek’’ konulu başlık altında hazırladığımız İslami yorumları sizlerle paylaştık. Ümit ediyoruz ki bu paylaşımda sizlere bir nebze dahi olsa faydalı olabilmişizdir. İyi okumalar dileriz.

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

islamruzgari rüya

Rüyada Şehit Görmek

Rüyada Şehit Görmek Rüyada şehit görmek, insanın yaşadığı toplum içindeki seçkinlik ve saygınlığının artacağına, tanıyan …

2 Yorum

  1. Rüyamı yorumlarsanız çok mutlu olurum.
    Rüyamda bir grup kopek görüyorum şehir icindeler etrafta ölü hayvanlar var yanda da bir suru ölü kara kedi var ufak bi tepe oluşturmuş kediler . Kötü kokacağını düşünüyorum ama kokmuyor . Sonra kopek sürüsü üstüme geliyor umursamadan yürümeye devam ediyorum. Sonra bi kopek pesimi bırakmıyor korkutup kaciriyorum bende. Şimdiden tesekkur ederim .

    • Rüyada şehir içinde ölü hayvanlar görmek, rüyada bir çok ölü kara kedi görmek, Rüyada ölü hayvanların kokmaması, Rüyada köpek sürüsünün üstüne geldiğini görmek, Rüyada bir köpeğin peşinize takıldığını görmek, Rüyada korkup kaçmak. Oldukça karışık bir rüya işaretleride bir o kadar bağlantısız, sizin bulunduğunuz yerde çıkacak bir kargaşaya, çevreyi saran kötü insanlara, ve sizin birsürü düşman arasından kurtulmanıza, fakat bir kişinin düşmanlığından korkmanıza yorumlanır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.