20 Mayıs 2019 - Pazartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada kelebek görmek islami rüya tabiri

Rüyada kelebek görmek islami rüya tabiri

Rüyada Kelebek Görmenin İslami Tabirleri

Kelebek ömrü 24 saat olsada güzellikleri görsellikleriyle insanları büyülemeyi başarmaktadırlar. Yaratılıştan Allah bir güzellik vermiş. Rüyada kelebek görmenin İslami Tabirleri güzelliklere, bereketlere, dostluğa yorumlanır. Dünyada çok çeşidi olan kelebekler genelde bahar aylarında dikkati çekerler. İnsan oğlunun her yıl kozadan çıkan bu canlıların güzelliklerini izlemeye doyamazlar. Sevgili okurlarımız KELEBEKLER  20 binin üzerinde çeşidi var rüyalarımıza giren kelebekler rüya yorumcuları tarafından çeşitli şekillerde yorumlanmaktadır.

Rüyada Renk Değiştiren Kelebek Görmek

Rüyada Renk Değiştiren Kelebek Görmek, kişinin ilişkisinde yaşayacağı kararsızlıklara ve düzensiz giden bir ilişkiye yorumlanır bu rüya aynı eşiyle yaşanan sorunlara ve yaşanan anlaşmazsızlıklardan dolayı, evliliğin bitmesi veya, devamı arasında yaşanacak gelgitlerin işaretçisidir.

Rüyada Zehirli Kelebek Görmek

Rüyada Zehirli Kelebek, kişinin hayatında beklenmedik birinden, beklemediği bir söze, o kişiden göreceği zarara veya beklenmeyen kişiden duyulacak sözlerden, içine düşen fesat fitneye işaret eder.

Rüyada Solmuş  Kelebek Görmek

Rüyada Solmuş  Kelebek, beklediğiniz, arzu ettiğiniz, elde etmek için büyük zahmet çektiğiniz bir konuda, umutlarınızın tükenmeye başlamasına işarettir.

Rüyada Siyah Sarı Benekli Kelebek Görmek

Rüyada Siyah Sarı Benekli Kelebek, karanlık sıkıntılı günlere, hastalığa ve umutsuzlukların içinde yeniden umut bulmaya tabir edilir.

Rüyada Renkli Kelebekler Görmek

Rüyada Renkli Kelebekler Görmek, kelebek mutluluğun,  canlanmanın sevincin ve habercisidir. Rüyada görülen renkli kelebeklerde çevresindeki insanlara pozitif enerji vermek,  hayat dolu olmanın simgesidir. Kişinin yaşayacağı güzel günlere, hayallerinin gerekleşmesi, hedefine ulaşması ve mutlu bir yaşama işaret eder.

Rüyada Renk Değiştiren Kelebek Görmek

Rüyada Siyah Üstünde Kırmızı Benekli Kelebek Görmek

Hayatınızda gelişecek iki olayın, hayırla sonuçlanacağına, iki zıt karakterin birlikte sevgi içinde yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada kelebek görmenin İslami Tabirleri
Rüyada kelebek görmenin İslami Tabirleri

Rüyada Beyaz Kelebek Görmek

Arzu ve isteklerin olumlu sonuçlanacağına, geliri bol olacağına, hastalıklardan kurtulmaya, sohbeti iti orta yaşta bir erkeğe, çalışarak elde edeceği servete, yeni işlere başlayacağına, kuracağı sağlam dostluklara ve dostlarıyla mutlu olmaya, kendisine maddi olarak yük olan birinden uzaklaşmaya, kritik bir noktada gözde bir insan olmaya, kazanacağı bol paraya, çalışmaları ve yoğun mesai harcamasının karşılığında istediği gelire erişeceğine tabir edilir.

 Rüyada Kelebek Görmek

Erkek ve kadın arasında rekabetleşmeye, lafta düşmanlara, kendini kötü edecek bir iş yapmaya, sevgi ve dostluğa, ömrü kısa
olacak bir çocuğa veya hayırsever birine. Tarım işiyle uğraşan geçimin böyle yapan bir insanın rüyasında kelebek görmesi sıkıntıya girmesine, işsiz kalmasına kötü kimseler ve kötü kadınların kendi gibi insanlara meyil etmesine işarettir.

Bir ışık çerçevesinde aynı mesafelerde dönen kelebek görmek, İlahi veya beşeri aşka işaret eder.

Rüyada kelebek görmek, zenginlik habercisidir.Sizin çok ince sanatkar ruhlu biri olduğunuzu gösterir.

Kelebek uçmasını görmek, uzaktaki dostlardan ya da yakınlardan güzel haberler almaya işarettir.

Rüyasında kelebek gören kadınsa sadık biriyle evleneceğine işarettir.

Rüyada kelebek görmek bol şans anlamındadır, sevindirici haber alacağınıza ve aşka işarettir, hercailiği işarettir.

Rüyada bir kelebeğin bir çiçek üzerine konduğunu görmek

Sevdiği bir kadın tarafından ihanete uğrayacağına işarettir.

Rüyada kelebeğin pencereden odaya girdiğini görmek

Sevdiği ve uzun süredir haber alamadığı birinden mektup alacağınıza
işarettir.

İbn i Kesir’e göre rüyada kelebek görmekkadın ve erkek ilişkisi olarak yorumlanır.Bir başka rivayete göre de rüyada görülen kelebek cehalet ve devlet başkanının hizmet ve siyasetleriyle tecrübe edilmemiş kimseye işarettir.

Kelebek görmek dostluk,sevgi ve kendisini kötü edecek bir duruma işarettir. Rüyada ateşperestlere kelebek korku ve feryat etmeye işarettir

Kelebek sözü büyük kendisi zayıf bir insanın düşmanlığına işarettir.

Lamba kandil ve mumdan yani ışıklardan uzakta görülen kelebekler, hayır etmiş insanların şerden uzak duran insanların kısa ömürlü evlatlara işarettir

Bazen rüyada kelebek görmek, ecelin yaklaşmasına ve amelin son bulmasına işarettir.

Rüyada Kelebek resim : sanatına düşkün kimseye işarettir.

Rüyada kelebek görmek: zenginliğin ve bol şansın işaretidir,  gerçek aşkı,saf sevgiyi,mutluluğu huzuru ve esenliği müjdeler, rüya sahibinin güzel bir hayat geçireceğinin işaretidir, barışın ve kardeşliğin simgesidir.

Rüyada Kelebek Takalamak

Kırdığı bir arkadaştan özür dilemek ve onun affını alabilmeye işarettir.

Rüyada Kelebeğin Konması

Görmek sevdiği kişiden istediği ilgi ve alakayı görememek ve bu nedenle sevildiğini hissetmiyor bundan dolayıda üzülüyor diye anlatılır.

Rüyada Uçuşan Kelebekler Görmek

Rüya sahibinin çevresinde ve hayatında güzel gelişmeler olacağına aynı zamanda rüya sahibinin gönlü ve eli bol dostlar edineceğine işarettir.

Rüyada Ölü Kelebek Görmek

Kişinin etrafında olan tatlı tatlı konuşan ama kendine düşmanlık besleyen bir insana işaret eder.

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

islamruzgari rüya

Rüyada Şehit Görmek

Rüyada Şehit Görmek Rüyada şehit görmek, insanın yaşadığı toplum içindeki seçkinlik ve saygınlığının artacağına, tanıyan …

46 Yorum

 1. Merhaba Rüyagımda mahhale aralarında gezerken yıldırım çok uzaklara düşüyordu Yıldırım’ın oluşan tarafına baktığım zaman siyahtan bile daha koyuydu ilk Yıldırım’dan korkup köşeye saklanıyordum ama sonra aman diyerek yolun ortasından yürümeye başladım karşımdan siyah giyimli uzun boylu biri geliyordu ben bundan biraz tırsmıştım biraz daha ilerledikten sonra karşımda kanatları beyaz renkte parlayan kelebek gördüm telefonu çıkarıp Fotoğrafını çekerken o parlayan kanatlar telefonda mavi oluyordu fotoğrafını çekerken kelebek uçuyordu havada çekiyordum Ve içimden çok güzelmiş ben bunu sevdiğime göndereyim diyordum anlamını yazabilirmisiniz

  • Muhammet bey, Rüyada yıldırım düşmesi, rüyada korkmak saklanmak, rüyada siyah giyimli bir adam, rüyada beyaz kelebek, rüyada resim çekmek, rüyada beyaz kelebeğin resmini çekince resmin mavi çıkması.
   Rüyanızda devamlılığı olan işaretler yer almakta. Yaşayacağınız büyük bir talihsizlik ve aklınızda oluşan soru işaretlerine arıyacağınız çözüm sonrasında kavuşacağınız başarıya, temizliğe, servete, güzel bir arkadaşa veya sevgiliye, hayatınızdaki olumsulukların peşinden gelecek iyi günlere, hedefinize ulaşmaya yorumlanır.

 2. Selamünaleyküm rüyamda sol taraf saçlarım çok kaşınıyor etrafımda birileri var sürekli kaşırken aklıma bitmi var diye geliyor daha sonra yanımdaki kadına diyorum baksana bitmi var diye ama bu arada sürekli bende bit var diye hüngür hüngür ağlıyorrum ama kaşırken yere arıdan küçük bir şey düşüyor bakıyorum anında uçmaya başlıyor ve kırmızı iki kanatlı kanatlar yarım metre kadar var kelebeğede benziyor uçtuktan hemen sonra yere düşüp ölüyor lütfen bınuda yorumlayın

  • Yapılan bir işin sonucunda beklediğiniz kazançla alakalı hayal kırıklığına işaret etsede yarım alacağınız bir kişi sayesinde elinize geçecek geliri öğrenmenize huzur ve zenginliğinize işaret eder, kelebeğin ölmesi üzüntü duyacağınız bir olaya işarettir.

 3. Rüyamda babam bana sesleniyordu,gidip baktığımda duvara büyük bir kelebek konmuştu boyutu bir elimizden hafif daha büyüktü.kelebek siyah ve mavi renkteydi fakat renk degistiriyordu çok ilgimi çekmişti telefonumla fotoğrafını çekmeye çalışıyordum.Anlamını yazabilirmisiniz…Şimdiden teşekkürler

  • Rüyada siyah mavi benekli kelebek görmek, kötü günler ve sıkıntıların arkasından gelecek huzur ve aydınlığa delalet eder.

 4. Ben rüyamda evde odadaydım sade renkli bir kelebek gördüm uçuyordu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.