Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Rüyada Kırmızı Şeytan Görmek
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Kırmızı Şeytan Görmek

Rüyada Kırmızı Şeytan Görmek

Rüyada kırmızı şeytan görmek,  yaşanacak kötü, sıkıntılı ve buhranlı günlere, kötü niyetli fesat birinin nazar ve çekememezliğine,, rüya sahibine vereceği maddi, manevi zararların işaretçisidir. Bazende bu rüya kötü biriyle yaşanacak tutkulu aşka ve yaşayacağı gönül bağının kişiye yaşatacağı zor günlere yorumlanır.

Rüyada Kırmızı Gözlü Şeytan Görmek

Rüyada kırmızı gözlü şeytan görmek, çevresinde dostu az olan alaycı yapıya sahip bir kişiye yorumlanır. Kırmızı gözlü şeytan, aynı zamanda, maddi sıkıntıları olmayacak huzurlu, sevgi dolu bir yuvaya ve evliliğin işaretçisidir. başka bir yorum ise kaybedilecek bir aile bireyine yorumlanır.

Okuyucu Rüyası 

Rüyamda bir kale gibi bir yerdeyim çok kalabalık insan var ve kalenin etrafı ormanlık, bir ara bakıyorum büyük kırmızı bir yüz gökyüzünde sanki bize bakıyor ve çok yavaşça yaklaşıyor. Bende biriyle ormana gidiyorum ormanın içinde ama sanki yer yarılmış ve biz içinde yaşıyormuşuz gibi bir bakıyoruz şeytanın ayağı tam o yarık olan kısmı geçiyor ama okadar gerçekçi ve okadar Büyük ki şeytan korkup geri dönüyoruz. Gördünüz mü falan diyoruz. Kalenin içine giriyoruz bi oda gibi ama hep kadınlar var ve biR bakıyoruz şeytan duvarın dibinde insan boyutunda ama hala kırmızı tam bağıracakken eliyle birşey yapıyor kıpırdayamıyoruz sadece kasılıyoruz ben birkaç kişiyi saklamaya çalışıyorum ve sanki onlarda etkilenmiş gibi üstlerine yapraklar atıyorum. Sonra hepimize baka baka kapıya doğru ilerliyor yanımdan geçerken zorla lütfen düzelt bizi diyorum bi süre suratıma bakıyor ve yine el işaretiyle düzeltip çıkıyor bizde seviniyoruz hatta içimden şeytanı kandırdım diyorum. Sonra kapıdan dışarı çıkıyorum herkes zombi gibi geziyor dışarıda. Sonra da diğer bir kasabaya giden bir kaç adam görüyorum haber vermek için kaçmışlar onlar tahta kapıdan geçiyorlar sonraki at arabasını süren at geçmek isterken kafasını sıkıştırıyor sanki neyin geldiğini biliyor gibi….. Burada uyandım yorumlarsanız sevinirim çok etkilendim bu rüyadan. Hayırlı günler.

admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.