25 Mayıs 2019 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Lokma Tatlı Pişirmek

Rüyada Lokma Tatlı Pişirmek

Rüyada Lokma Tatlı Pişirmek 

Rüyalarda hamur ve hamur işleri yapmak veya yapıldığını görmek: rızk bolluğuna, hayırlı kazanca, şerefe, namusa ve hayra yorumlanır.

Rüyada Lokma Tatlı Pişirmek: 

Rüya sahibi;kendi emeği ve kendi çalışmaları sonucunda hak ettiği paraya ve hak edişleri almasına yorumlanır. Şahsın helal yoldan mücadele sonucunda yeni iş kapısı arayışı içinde olacağına ve mücadeleleri sonucu helal kazancını ile ailesini ve kendisini geçindireceğine yorumlanır.

Rüyada Başkalarının Pişirdiği Lokma Tatlıların Kokusunu Duymak:

Uzun zamandır beklediğiniz bir iş kapısı haberine yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin yardıma ihtiyacının olduğu ve çevresinden yardım beklediğine delalet eder.

Rüyada Lokma Tatlı Yemek:

Lokma tatlı yediğini gören kişinin işlerinin rast gideceğine, yaşantısındaki olumsuzlukların çözümleneceğine, işlerinin yoluna gireceğine yorumlanır. Aynı zamanda rüya sahibinine şans olarak yorumlanır. Kişinin ileriki yaşantısında zengin, güçlü ve güzel bir hayatının olcağına delalet eder.

Rüyada Lokma Tatlı Dağıtmak:

Kişi rüyasında lokma dağıttığını görmüşse; Güzel bir haber alarak, sıkıntılarından, zorundan, darından kurtulacağına, mutluluk, sevinç ve huzura kavuşacağına yorumlanır.

 

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

islamruzgari rüya

Rüyada Şehit Görmek

Rüyada Şehit Görmek Rüyada şehit görmek, insanın yaşadığı toplum içindeki seçkinlik ve saygınlığının artacağına, tanıyan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.