26 Mayıs 2019 - Pazar
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Patates Kızarttığınız Görmek

Rüyada Patates Kızarttığınız Görmek

Rüyada Patates Kızarttığınız Görmek

Rüyada Patates Kızarttığınız Görmek, rüya sahibi için hem iyi, hemde kötü olarak yorumlanır yaşanacak sıkıntı, zor zamanların arkasından gelecek güzelliklere ve, hayırlı işlere, rahata, işaret eder, kızartma işlemi sıkıntıları işaret ederek, kızartılan patates güzelliklerin müjdecisidir.

Rüyada Patates Kızartması Görmek Ne Demektir Ne Anlama Gelir

Rüyada patates kızartması görmek, rüya sahibinin iş yerinde huzursuz olmasından, gerek iş arkadaşları ile olan sıkıntılarından gerekse patronları ile ters düşmesinden dolayı farklı işte çalışmak istemesi ve bunun için araştırmalar yapmak istemesi anlamına gelmektedir. Rüyasında patates satın alması ise parasal açıdan zorlu geçen günlerini kısa sürede atlatacağına, refaha ereceğine ve bu sıkıntılı zamanların arkada kalacağına, daha huzurlu zamanların geleceğine işaret eder.

Rüyada Patates Kızartması Yemek Nedir Ne Manaya Gelir

Rüyada patates kızartması yediğini görmek ; Mal varlığınızın çoğalacağına, birikimlerinizin artacağına, parasal açıdan daha rahat olacağınız bir sürece gireceğinize işaret etmektedir. Sosyal yaşamınızda da yeni insanlarla tanışacağınıza, değişik yaşam şekilleri olan kişilerle vakit geçireceğinize, hayatınızda olumlu gelişmelerin olacağına, güzel vakit geçireceğiniz zamanlar yaşacağınıza delalet etmektedir.

Rüyada Patates Cipsi Yemek Ne Anlama Gelir

Rüyada patates cipsi yediğini görmek ; rüya sahibinin beklemediği bir vakitte eline geçecek para nedeniyle etrafındaki insanlar içinde sahip olacağı kişisel
saygınlığının artacağına, rüya sahibinin kendisi ile aynı yerde bulunmayan yakınlarından kalacak olan mirasa işaret etmektedir. Rüyada insanların çok olduğu bir yerde patates cipsi yediğini görmesi ise insanlar ile ilişkilerinin iyi durumda olduğu anlamına gelmektedir. Rüya sahibi çevresi, arkadaşları, akrabaları tarafından sayılan, sevilen, kıymet verilen bir kişi olduğu manası taşıyabilmektedir.

Rüyada Patates Yemeği Yemek Ne Anlama Gelir Ne Demektir

Rüyanızda patates yemeği yediğinizi görmeniz ; becerikli ve kalbi güzel bir kişiyle karşılaşacağınıza delalet eder. Patates yemeğinin suyu çok ise ve yemeğin tadı güzelse, özel hayatınızda var olan kişinin size karşı bir yanlışı olmayacağına, size karşı her zaman dürüst bir insan olduğuna delalet etmektedir. Rüyada patates yemeği rüya sahibinin özel hayatı anlamı da taşımaktadır. Yemeğin lezzetine göre bazen özel hayatınızda var olan ya da yaşayabileceğiniz kötü anlara, dertlere yorulurken, bazen de sevgi dolu,huzurlu ve mutlu bir yaşam anlamı taşıyabilmektedir.

Rüyada Patates Yemeği Pişirmek Ne Manaya Gelir

Rüyada patates yemeği pişirdiğinizi görmeniz ; ev hayatınızda parasal yönden kaynaklanan zorlukların kısa bir sürede son bulacağına, kendi alın terinizle, emeğinizle, kendi çabanızla elde edeceğiniz parasal gelir ile hayatınızda ferah bir dönemin açılacağına, parasal yönden sizi bunaltan o sürecin geride kalacağına rivayet edilmektedir. Rüyada pişirilen patatesler bozulmuş ve kötü ise hem maddi hem de manevi anlamda yaşanılacak bir takım sorunlar olacağına, rüya sahibinin yakınları içindeki konumunun değer kaybedeceğine tabir edilebilmektedir. Rüyada görülen patatesler bazı yorumculara göre çekilen sıkıntıların ardından ferahlamaya, huzur bulmaya, beklediği güzel günlerin gelmesine rivayet edilmektedir.

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

islamruzgari rüya

Rüyada Şehit Görmek

Rüyada Şehit Görmek Rüyada şehit görmek, insanın yaşadığı toplum içindeki seçkinlik ve saygınlığının artacağına, tanıyan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.