13 Ağustos 2019 - Salı
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Saç Kazımak Yorumları

Rüyada Saç Kazımak Yorumları

Rüyada Saç Kazımak Yorumları

Rüyada saç kazımak; pek hayırlı yorumlanmaz, sürekli bir kötülük ve kötülüğün arkasından gelecek refaha işaret etse de rüyalar insan hayatının günlük yaşantısında çektiği sıkıntı ve sevincin yansıması olarak da rüyalarda görüle bilmektedir. Kişinin psikolojik durumuyla alakalı takıntılı rüyalar olması da muhtemeldir.

Rüyada Tayyip Erdoğan`nın Donen Çarkla Keserek Kısaltmasını Görmek

Rüyada Tayyip Erdoğan`nın Donen Çarkla Keserek Kısaltmasını Görmek, kişi için devlet kapısında iyi sonuçlanacak bir gelişmeye, hayırlı bir işe, çıkacağı yolculuğa, saygınlığının geniş çevrelerde yankı bulacağına işaret eder. Rüyamda Eski Arkadasın Saçımı Ucundan Koparıp Koklayıp  Saçları Rüzgara Bırakması, sizi seven birinin, sizin sırrınızı deşifre etmesine ve haysiyetinizi, ayaklar altına aldırmasına yorumlanır.

Rüyada Anneye Saç Kesimini Tarif Etmek Görmek

 Rüyada Anneye Saç Kesimini Tarif Ettiğini Görmek, Kişinin annesinin bildiği bir konuda alacağı desteğe ve hatalı davranışlarını düzelterek daha saygın bir birey olacağına tabir edilir.

Rüyamda Eski Arkadasın Saçımı Ucundan Koparıp Koklayıp  Saçları Rüzgara Bırakması

Rüyada Başka Birinin Senin Saçını Kesmesi

Rüyada birinin senin saçını kesmesi, Rüya sahibi için hatalarından sonra özlem duyduğu iyi bir istikbale, yardım alarak hayal  ettiği servete, cefa çektikten sonra kavuştuğu mülke, varlıklı kadına işarettir, Rüyanız olumlu yorumu: başka  biri senin saçını kesmesi, kaybettiği itibarın yeniden iadesine, zorluk çekerek ulaştığı mala, zorluklar ile birlikte hak ettiği saygınlığa, zahmetlerinin getirisini alarak hak ettiği zenginliğe, beklediği daha iyi bir hayata, aile büyüklerinden alacağı destekle maddi kazancının artacağına tabidir.

Rüyada Kendi Saçınızı Kazımak

Rüyada kendi saçınızı kazımanız: Başarısı olduğunuz bir konuda çalışarak başaracağınızı maddi anlamda büyük bir servete sahibi olacağınıza aynı zamanda büyük bir mirasa, özlemini duyduğunuz iç huzura ve mutluluğunuza yorumlanır. Yaşadığınız büyük bir hastalıktan kurtulup şifa bulmaya, geçireceği zor günlerin çok zor yakalayacağı huzura maddi açıdan büyük bir kaybın arkasından kazanacağı servete ve özlemini çeldiği gayri menkule yorumlanır.

Rüyada Başka Birinin Saçını Kazımak

Rüyada başkasının saçını kazımayı rüya sahibi için : Rüyanızda gördüğünüz kişi hak ettiği saygıya ve şerefe erişeceğine ve sizinde yanlış baktığınız bu kişinin doğruluğuna şahit olacağınıza, Sacı kesilen kişi toplum tarafından hak etti şerefe, itibara ve saygınlığının iadesine yardımcı olacağınıza. Size maddi manevi yük olan birinden kurtulacağınıza, ruhen yardım etmenin hazzını duyacağınıza yorumlanır.

Rüyada Başkasını Saçının Kazınması

Sacı kazınan kişi ve kazıyan kişi yakınınız veya aileden biri ise: Şahit olacağınız bir itibar iadesine, hak edilmiş bir mirasın tekrar sahibine iadesine gözlemci ve yardımcı olacağınıza,rüya sahibinin kendine yük olan bir insandan kurtulacağına tabir olur.

Rüyada Sevmediğin Birinin Saçınızı Kestiğini Görmek

Rüyada sevmediğin birinin saçınızı kesmesi, rüyayı gören kişinin içinizde biriktirilecek kin ve nefrete, rüya sahibini kandıracak birinin varlığına ve aldatılmaya, bu sebeple rüyayı gören kişin moralinin bozuk olmasına işaret eder.

Rüyada Alın Bölgesindeki Saçı Kazımak

Rüyada Alın Bölgesindeki Saçı Kazıdığını gören kişinin, hak etmediği bir iftira veya mahkemeye yansımış davadan haklı çıkmasına, uzun süredir yaşadığı haksızlık sonundaki üzüntülerinden kurtulacağına işarettir

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

islamruzgari rüya

Rüyada Boynuzlu Adam Görmek

Rüyada Boynuzlu Adam Görmek Rüyada boynuzlu adam görmek, kişinin parasal yönden yaşayacağı kayıplar ve fakir …

65 Yorum

 1. Rüyamda ablam haberim olmadan saçımı kesiyordu ve ben de ağlıyordum. Anlamı nedir acaba ?

  • Sevgili Neel, Rüyada habersiz saç kesilmesi, sizin ailenizden birinin sizin çektiğiniz sıkıntıları görüp sizin haberiniz olmadan sizi üzen sorunların çözümüne yardım etmesine ve sizin çektiğiniz sıkıntıdan kurtulmanıza tabir edilir.
   Tavsiye: Sorunlarınızı size yakın ailenizden birisi ile paylaşmanız, içinden çıkamadığınız bir durum varsa mutlaka çekinmeden yardım isteyin.

  • Rüyamda sevmediğim biri gelip saçımı benim istememe rağmen eģri büğrü kesiyor, sonra ben ağlayarak annemin yanına gidiyorum.

   • Nefes hanım, Rüyada sevmediğin birinin saçınızı kesmesi,içinizde biriktireceğiniz kin ve nefrete, sizi kandıracak birinin varlığına ve aldatılmaya, bu sebeple moralinin bozuklacağına, anneniz veya yakın bir aile bireyinizden birinin deteğine ihtiyaç suyacağınıza işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.