25 Mayıs 2019 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Saç Kazıtmak İslami Yorumu

Rüyada Saç Kazıtmak İslami Yorumu

Rüyada Saç Kazıtmak

Rüyada saç kazıtmak, Rüyayı gören kişinin, yaptığı yanlışların akabinde sonra ulaşacağı başarılara ve daha helal bir kazanca, rızkının artacağına, geçirdiği kötü günlerin ve göreceği destekle yeniden güçleneceğine delalet eder. Rüya sahibi hak ettiği huzura, servete ve rahat bir yaşama kavuşacağının işaretçisidir. Bazı yorumcular ise gideceği yolların kapanacağına ve rüya sahibinin zor maddi manevi zor günler yaşayacağına yorumlamışlardır.

Rüyada 2 Defa Saclarını Kazıttığını Görmek

Rüyasından kişi iki defa saçlarını kazıttığını görmüşse, yaptığı iki hatanın telafisini edeceğine işarettir. Kişi hatalarını düzeltip rahata çıkacak ve huzura kavuşacağının işaretidir.

Rüyada Arkadaşının Saçını Sıfıra Vurduğunu Görmek

Rüyada kişi arkadaşının saçını sıfıra vurmuşsa, arkadaşının yanlışını görüp, onun hatasını düzeltmesine yardımcı olacağına tabir edilir.

 

sinem Ben rüyamda saçımı makasla kesiyodum olmamış diye kazitma makinası ile yapmaya çalışıyordum yapamadım dedem berberdi benim onun yanına gidip ona kazittiriyodum ne anlama çıkıyor acaba yardımcı olur musunuz

 

Sinem hanım sizin rüyanızın yorumu ise: Kendi kararınızla yardım almadan yapacağınız bir iş veya yapmakta olduğunuz bir işte başarısız olacağınıza ve aileden bir büyüğünüzün yardımıyla, kötü giden işinizi tamamlayacağınıza, uğraşlarınızın sonucunda sizin bol kazanca ve huzura kavuşacağınıza yorumlanır.

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

islamruzgari rüya

Rüyada Şehit Görmek

Rüyada Şehit Görmek Rüyada şehit görmek, insanın yaşadığı toplum içindeki seçkinlik ve saygınlığının artacağına, tanıyan …

94 Yorum

 1. benim rüyamda mezuniyetim vardı ve herkez bana saçlarını kes diyodu bende kazıttım kafamın bazı yerleri kel kaldı

  • İstemeden yaptığın bir hatayı düzeltmek istemenize fakat hatanızın düzelmesi yola girmesi için zamana ihtiyaç olduğuna, bir müddet daha sıkıntı yaşamanıza yorumlanır.

 2. Ben rüyamda saclarimi 2 kez ardardina makinayla kazdim ve annemler kizarken ben sadece sevindim

  • Yapacağınız iki hatayı düzeltmek istemenize ancak hatalarınız düzeltmek istesenizde, bazı kötü sonuçlarının düzelmesi zaman alacağına işarettir.

 3. Merhaba benim rüyamda saçlarımın iki tarafını kazıyorlardı. Ben hem izin veriyordum hemde çok üzülüyordum. Sonra üzülmeyeyim diye yukarda kalan az saça gri renk Oya takıldı bir kaç tane. Ben bütün olanları dışardan izliyor gibiydim. Yorumlar mısınız?

  • rüyada saca oya takıldığını görmek, gösterişli, bakımlı bir yaşama kavuşmanıza, yanlış bir davranıştan dolayı kaybedeceğiniz itibara ve hatanızı anlayıp düzeltmenize işarettir.

 4. Rüyada annemin saçımı kazıdığını ve benim bu durumdan rahatsız olup sürekli şapkayla dolaştığımı gördüm.

  • Zehra hanım, son zamanlarda yaşadığınız sıkıntıların son zamanlarında olduğunuza ancak mutluluğunuzu gölgeleyen bir konunun çözüme kavuşması gerektiğine işarettir.

 5. Benim rüyamda dedem saçımın yanlarını kesiyordu

  • Sevgili Kerim, dedeniz yaşıyorsa, sizin mutluluğunuzu engelleyen bir durumda yardımcı olacağına, şayet dedeniz yaşamıyorsa, geçmişe duyduğunuz özleminizi gidereceğinize, yarım kalan bir işi tamamlayacağınıza yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.