22 Eylül 2019 - Pazar
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Saç Yolma İslami Yorumu

Rüyada Saç Yolma İslami Yorumu

Rüyada Saç Yolma İslami Yorumu

rüyada saçı sabunlayarak yıkamak
Rüyada Saç Yolma

Rüyada Saç Yolma

Rüya sahibi. Rüyada saçını yoluyorsa, pek iyi yorumlanmaz bireyin servetini kaybedeceğine, yaşantısında zorluklar olacağına ve madden sıkıntıya gireceğine ve bu zor anları atlatacağına delalet eder.. Rüya yorumcularına göre başkasının saçını yolmak rüya sahibinin zor günler geçireceği şeklinde ifade edilir. Kısa vadede kötü olaylarla karşılaşacağına, yakınlarıyla ve çevresindeki dostlarıyla ters düşeceği kavga edeceği şeklinde de ifade edilir.

Rüyada Başkasının Saçlarını Yolduğunu Görmek

Şayet Rüyada bir başkasının saçlarını gördüyseniz saçlarını yolan kişi sıkıntılı bir olay sonunda hüzünlenecek ve umutsuzluk yaşayacak şeklinde yorumlanır. Bazı rüya yorumcuları rüyada saçını çeken kişide manevi bir eksiklik olarak söyler dünya işlerine kendini fazla kaptırdığını dünya işlerine ağırlık verdiğini ahireti aklından çıkardığını maneviyattan yana eksildiğini söylemektedir.

Kişi Rüyada Saçları İle Oynuyorsa

Rüyada kişi saçları ile oynayıp duruyorsa bu rüya sahibinin kötü insanlarda arkadaşlık kuracağı bunun neticesinde bir takım sıkıntılar içine düşeceğine veya boş işlerle uğraşacağına, rüyasında saçlarıyla oynayanın ahretle alakasının azalacağına dünya zevklerine fazla bağlanacağına dünyevi nimetlerden çokça faydalanacağına delalet eder.

Fakat bazı İslami rüya yorumcuları; rüyayı gören kişinin yeni işlerde atılım yapıp başarılı olacağını söylemiştir.

Rüyasında Saçların Dökülmesini Görmek;

Rüyada saçının döküldüğünü gören rüya sahibinin malını kaybedeceğini maddi açıdan zorluk yaşayacağına işaret eder. rüyanın görülme şekline göre kişinin toplum önünde zor duruma düşeceğine yaptığı hatalar sonucu çevresine rezil olacağını toplum önünde aşağılanacak çevresi tarafından kötü olarak anılacağına işaret eder.

 

 Rüya sahibinin Saçlarını Temizlemesi;

Kişi rüyasında saçlarını temizliyorsa; rüya sahibinin manevi bakımdan ferahlayacağına kötü alışkanlıklarında kurtulacağına kişilik ve ahlaki bakımdan onurlandırılacağına manevi bakımdan yükseleceğine, rüya sahibinin hatalarından ders alıp  hayatına temiz bir sayfa açacağına işaret eder.

 

Rüyada Saçların Kırlaşması

Şayet rüyasında saçlarını kırıldığını görmüşse gören kişinin yaşadığı bir olaydan dolayı kaygılanacağını, konuyla ilgili endişe içine gireceğini ve bazı yorumculara göre de; rüya sahibinin kalbinin temizlenip daha merhametli ve daha insancıl olacağına işaret eder.

Rüyada Saçları Yıkamak; Rüyada saçlarını köpürterek sabunla yıkadığını gören kişi büyük bir günahından tövbe eder hatasından döner ve doğru yolu bulur. Veya karıştığı kötü bir olaydan zara görmeden çıkar. Bazı rüya yorumcuları ise; Büyük bir iftiradan zarar görmeden aklanacağını tabir etmektedir.

Sevgili okurlarımız uzun bir aradan sonra tekrar rüyaların yorumlarına başladık bir çok islami yorumcunun yorum ve tabirleriyle silerin rüyalarınızın tabirlerine cevap vermeye çalışacağız umarız rüyanızın yorumunu bulabilirsiniz şayet rüyanızda saçla ilgili farklı bir rüya gördünüzse yorum köşemizden yazın yorumunuzun altında cevabını bulacaksınız.

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Etrafı Gri Görmek

Rüyada Etrafı Gri Görmek Rüyada etrafı gri görmek, kişinin hayatında oluşan olumsuzluk, başarısılık, piskolojik sorunlar, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.