30 Mayıs 2020 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Saç Yolma İslami Yorumu

Rüyada Saç Yolma İslami Yorumu

Rüyada Saç Yolma İslami Yorumu

rüyada saçı sabunlayarak yıkamak
Rüyada Saç Yolma

Rüyada Saçını Yolup Başkasına Verdiğini Görmek

Saçını yolan kişinin günahlarından kurtulmasına, kendine istinat edien hak etmediği bir günahın açılarından kurtulup, günahın asıl sahibine vereceğine veya gideceği yolculukdan feragat edip, başkasına bu hakkı vermsine tabir edilir.

Rüyada Saç Yolma

Rüya sahibi. Rüyada saçını yoluyorsa, pek iyi yorumlanmaz bireyin servetini kaybedeceğine, yaşantısında zorluklar olacağına ve madden sıkıntıya gireceğine ve bu zor anları atlatacağına delalet eder.. Rüya yorumcularına göre başkasının saçını yolmak rüya sahibinin zor günler geçireceği şeklinde ifade edilir. Kısa vadede kötü olaylarla karşılaşacağına, yakınlarıyla ve çevresindeki dostlarıyla ters düşeceği kavga edeceği şeklinde de ifade edilir.

Rüyada Başkasının Saçlarını Yolduğunu Görmek

Şayet Rüyada bir başkasının saçlarını gördüyseniz saçlarını yolan kişi sıkıntılı bir olay sonunda hüzünlenecek ve umutsuzluk yaşayacak şeklinde yorumlanır. Bazı rüya yorumcuları rüyada saçını çeken kişide manevi bir eksiklik olarak söyler dünya işlerine kendini fazla kaptırdığını dünya işlerine ağırlık verdiğini ahireti aklından çıkardığını maneviyattan yana eksildiğini söylemektedir.

Rüyada Saçları İle Oynadığını Görmek

Rüyada kişi saçları ile oynayıp duruyorsa bu rüya sahibinin kötü insanlarda arkadaşlık kuracağı bunun neticesinde bir takım sıkıntılar içine düşeceğine veya boş işlerle uğraşacağına, rüyasında saçlarıyla oynayanın ahretle alakasının azalacağına dünya zevklerine fazla bağlanacağına dünyevi nimetlerden çokça faydalanacağına delalet eder.

Fakat bazı İslami rüya yorumcuları; rüyayı gören kişinin yeni işlerde atılım yapıp başarılı olacağını söylemiştir.

Rüyasında Saçların Dökülmesini Görmek

Rüyada saçının döküldüğünü gören rüya sahibinin malını kaybedeceğini maddi açıdan zorluk yaşayacağına işaret eder. rüyanın görülme şekline göre kişinin toplum önünde zor duruma düşeceğine yaptığı hatalar sonucu çevresine rezil olacağını toplum önünde aşağılanacak çevresi tarafından kötü olarak anılacağına işaret eder.

 Rüya Sahibinin Saçlarını Temizlediğini Görmek

Kişi rüyasında saçlarını temizliyorsa; rüya sahibinin manevi bakımdan ferahlayacağına kötü alışkanlıklarında kurtulacağına kişilik ve ahlaki bakımdan onurlandırılacağına manevi bakımdan yükseleceğine, rüya sahibinin hatalarından ders alıp  hayatına temiz bir sayfa açacağına işaret eder.

Rüyada Saçların Kırlaşması

Şayet rüyasında saçlarını kırıldığını görmüşse gören kişinin yaşadığı bir olaydan dolayı kaygılanacağını, konuyla ilgili endişe içine gireceğini ve bazı yorumculara göre de; rüya sahibinin kalbinin temizlenip daha merhametli ve daha insancıl olacağına işaret eder.

Rüyada Saçları Yıkadığını Görmek

Rüyada Saçları Yıkamak; Rüyada saçlarını köpürterek sabunla yıkadığını gören kişi büyük bir günahından tövbe eder hatasından döner ve doğru yolu bulur. Veya karıştığı kötü bir olaydan zara görmeden çıkar. Bazı rüya yorumcuları ise; Büyük bir iftiradan zarar görmeden aklanacağını tabir etmektedir.

Sevgili okurlarımız uzun bir aradan sonra tekrar rüyaların yorumlarına başladık bir çok islami yorumcunun yorum ve tabirleriyle silerin rüyalarınızın tabirlerine cevap vermeye çalışacağız umarız rüyanızın yorumunu bulabilirsiniz şayet rüyanızda saçla ilgili farklı bir rüya gördünüzse yorum köşemizden yazın yorumunuzun altında cevabını bulacaksınız.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

6 Yorum

  1. rüyamda amcam on taraftan saçımı tutmus yoluyordu beni dövüyordu resmen diger amcalarim ve babannem ayirmaya çalışıyordu amcam cok kotu dusmandan beterdi ruyamda cvplarsaniz sevinirim

    • Özlem Kaya hanım rüyada amcanızın saçlarınızı yolması diğer aile büyüklerinin sizi ayırmaya çalışması, yapacağınız bir şeyin yanlış anlaşılmasına ve bu yanlış anlaşılma sonucu size karşı duyulan öfkeyi, aile içinde gelişecek tartışmayı sakinleştirmeye çalışacak büyüklerin varlığına ve sizin üzüntünüze tabir edilir.

  2. Eşimin 4 yaşındaki yegeni rüyamda saçlarını yoluyordu. Cocugun dikkatini dağıtmak icin degisik oyuncaklar alıp eglendiriyoruz. Ama arkamiza dondugunuz anda tekrar saçlarını yoluyor. Bu ne manaya gelir yorumlarsaniz sevinirim

    • Esra hanım rüyada yegeninizin saçlarınızı yolması, sizin yaşayacağınız olumsuzluklara ve üzüntüye işaret eder.

  3. Rüyamda bir kadının başka bir kadına kendi saçlarını yolup verdiğini gördüm. Ardından meydanlık yerde siyahi bir kadının bir adamla aleni cinsel birliktelik yaşadıklarını gördüm. Bu ne manaya geliyor lütfen yorumlarmısınız

    • Duygu hanım başkasının günahını çeken bir kişinin, gerçek günah sahibini deşifre etmesine ve bu yükten temize çıkmasına tabir edilir. Rüyada siyahi bir kadının bir adamla aleni cinsel ilişki yaşaması, ortada olan bir süprize ve bu süprize sizinde şahit olmanıza tabir edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.