Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Rüyada Şehit Görmek
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Şehit Görmek

Rüyada Şehit Görmek

Rüyada şehit görmek, insanın yaşadığı toplum içindeki seçkinlik ve saygınlığının artacağına, tanıyan insanlar tarafından da daha çok saygı ve sevgi göreceğine rivayet. Rüyada şehit olduğunu gören, rüya sahibi, işinde de en üst mertebeye yükselmesinin işaretçisidir. Kişi rüyasında şehit olmuş birinin, yaşıyor olarak görürse, rüya sahibinin, Allah’ ın sevgili kullarından olduğuna, Allah katında muhterem biri olduğuna tabir edilir.  Rüyada şehit görmek, kişinin hayatın yolunda gideceğine, işlerinin ve sağlığının da iyi olacağının işaretidir. Rüyasında yurdu için şehit düştüğünü gören kişi, hak dünyada rabbin huzurunda da saygın biri olarak duracağına yorumlanır..

Rüyada Şehit Olmak

Rüyada şehit olduğunu görmek, rüya sahibi için, bulunduğu ortamda yükseleceği en yüksek makama ve sözü dinlenen, söylediği sözün yerde kalmayacağı bir idareci olmasına, itibar görmesine işarettir.

Rüyada Yaşayan Şehit Görmek

Rüyada Yaşayan Şehit Görmek, kişinin ailesinden veya yakınlarından birinin yükseleceği makam dan rüya sahibinin yaralanacağına, beklediği iş fırsatına kavuşacağına veya makam sahibi birinin yanında değer kazanacağına yorumlanır.

 

Ve o şehit kisa kollu siyah bi elbise giymişti. Iceri girerkende yuzunu yerden kaldirmiordu etrafina hic bakmadan girdi salona
Azra Aradan yıllar geçmesine rağmen unutamadigim iki uc rüyam var birini burada yazmak istiyorum cevaplarsanız cok sevinirim.

Riyamda şehit olan genç bir adam gördüm daha 19 unda şehit olan bir genç ama akrabam ya da tanıdığım biri değil bizim eski evimizin salonunda ben ve ablam diz dize oturmuşuz (dizlerimiz değecek kadar yakındı) sonra o şehit genç içeri giriyor ve ablamın arkasına oturuyor ben ve şehidin arasında ablam var. Sonra ben o genci tanıyorum emin olmak içimde dizlerimin üstüne kalkıp bakmak istiyorum ablam bana kızarak otur diyor oturuyorum sonra o gencin çocukluğunu görüyorum salondan başka bir odaya koşarak gidiyor elinde küçük bi not defteri ben o defterin onun olduğunu biliyorum ben evin içinde kovalamaya başlıyorum o şehidi elinden o defteri alabilmek için sonra başka bir odaya gidiyor defteri arkasına saklıyor ama alıyorum ben defteri ondan ve pencereye yaklaşıyorum defteri açip okuyorum defterde yazılan her şey pencerenin taşında da yazılı olduğunu görüyorum.

Ben bu rüyamı çok merak ediyorum kaç defa yorumlattım ama anlamını öğrenemedim. INSALLAH simdi öğrenirim.
ALLAH im hayırlara tebdil eylesin.

Şimdiden ALLAH razı olsun

Azra’ nın Rüya yorumu

Azra hanım hayatınızı ve sizi olumlu etkileyecek, güzel haberler ve hayırlı iş imkanlarıyla karşılaşacgınıza işaret eder. Fakat ailenizle birlikte geçireceğiniz zor sıkıntılı günlerin arkasından gelecek olan, itibar ve huzur, sizin karar ve tutumunuza bağlı olacağına tabir edilir.

 

admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.