Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Rüyada Sevgilinizin Saçınızı Kazıtması
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Sevgilinizin Saçınızı Kazıtması

Rüyada Sevgilinizin Saçınızı Kazıtması

Rüyada Sevgilinizin Saçınızı Kazıtması İslami Tabiri

Duygu’ nun Rüyası

Erkek arkadaşım rüyasında benim saclarimi kazifigini gormus ne anlama geliyor acaba

Duygu’ nun Rüya Yorumu

Duygu hanım rüyanız hayırlı olsun güzel bir rüya görmüşsünüz. Sevgilinizin desteğiyle kurtulacağınız büyük bir sıkıntıya huzura, bol kazanca, paraya yorumlanır.

Rüyada Sevgilinizin Saçınızı Kazıtması 

Rüyada sevgilinizin saçınızı kazıtması, Mutluluğa, çekilen zorlukların arkasından kurulacak mutluluğa ve huzura, şerefe , onura ve nişana, uğraşlar sonunda elde edilecek huzura ve mutluluğa, ticaret alanında kazanacağınız kara ve paraya, sevdiğinizle yapacağınız mutlu evliliğe olarak yorumlanır. Aynı zamanda bu rüyada içinde bulunacağınız kötü bir durumdan sevdiğinizin veya sevdiğiniz birinin yardımıyla tümden kurtulacağınıza delalet eder.

admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

3 Yorum

 1. Oglum ruyasinda evimize bir kedi ve farenin girdigini goruyor kediyi kovaladigini kediye vurdugunu goruyor kedi onu isiriyor sonra fareyi eline alip siktigini camdan attigini goruyor ruyasindan agliyarak uyaniyor

  Cevapla
   • Valide
   • 2 Ekim 2016

   Merhabalar saime hanım oglunuzun bu rüyası size gelecek bir dedikodunun size ulaşamadan önleneceğini gösterir. Kedi sizin tanıdığınızn birisinin size gelecek dedikodunun önünü kestiğini gösterir.

   Cevapla
 2. Oglum ruyasinda oturdugumuz evden baska bir evde oldugunu evde bir kedinin oldugunu kediyi kovaladigini kedinin onu isirdigini goruyor sonra kediye vurdugunu goruyor daha sonra findik faresini goruyor onuda elinr alip sikip camdan attigini goruyor

  Cevapla

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.