30 Mayıs 2020 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Şeytanı İnsan Suretinde Görmek

Rüyada Şeytanı İnsan Suretinde Görmek

Rüyada Şeytanı İnsan Suretinde Görmek

Rüyada Şeytanı İnsan Suretinde Görmek, rüya sahibi için, etrafında bulunan insanlardan kötülük göreceğine, iftiraya maruz kalacağına, tuzağa düşeceğine, mutsuzluğa, kişinin yaptığı işlerde karşıdakilere güvenmek istese de, mutlaka aklında soru işaretleri olan birinden zarar görerek o kişinin kötülüklerine uğrayacağına, düşüncelerinde haklı çıkıp, zarlardan kurtulacağına, mutlu olup huzura kavuşacağına rivayet eder.

Rüyamda Şeytana Kızıp Dua Okumak

Rüyamda Şeytana Kızıp Dua Okumak, kötülüklerden inancı ve itikatı sayesinde zarar görmeden kurtulacağına yorumlanır.

Rüyamda Şeytana Kızıp Okuduğu Duanın Sonunu Farklı Okumak

Rüya sahibinin kötülüklerden ve iftiradan kurtulmak için izlediği yolda küçük bir yanlış yapacağına, az bir zararla düşmanını yeneceğine tabir edilir.

Rüyada Şeytanı Dövdüğünü Görmek

Rüyada şeytanı dövdüğünü görmek,  rüyayı gören kişinin, şahsına yapılan yanlışları ve hakaretler eden insanları bağışlayacağına, fakat kötülük eden kişilerin kötülüklerine devam etmesini fark ederek, o insanlara öfke, nefret, kin besleyeceğine yorumlanır.

Rüyada Şeytan Tırnağı Görmek

Rüyada şeytan tırnağı görmek, rüya sahibinin dost bildiği kişilerden zarar görüp hayatındaki olumsuzlukların ve kötülüklerin artarak devam edeceğine, gördüğü zararlardan dolayı çevresindeki insanlara karşı şüpheci ve güvensiz olacağına işaret eder.

Zafer’ in Gördüğü Rüya

Rüyamda bir kapıda şeytani insan suretinde gördüm. Birisi onun bana gelmesini engellemeye çalışıyordu. Bende Şeytana kızarak 2 defa asr suresinin sonunu okuyordum. Yalnız surenin başı farklıydı. (ya eyyuhellezine amenu ve amilussahilati….) diyerek okuyordum. Bu rüyayı görmeden öncede “ele yağlemu men halak ve hüve latifü ya habir” okuyarak yatmıştım. Yorumlarsaniz sevinirim.

Zafer’ in Gördüğü Rüyanın Yorumu

Sizin yardıma ihtiyaç duyduğunuz bir konuda yardım etmek için yaklaşmaya çalışacak bir kişinin varlığına, bu kişinin size karşı yapacağı yanlışı biraz geç fark ederek, sinirleneceğinize ve bu kişiyi etrafınızdan uzaklaştırıp, gelecek kötülüklerden Allah’a sığınacağınıza yorumlanır.

Öneri: Zafer bey bugünlerde yapacağınız yeni girişimlerde daha dikkatli olmanızı ve bilgisinden, doğruluğundan emin olmadan kimseyle iş ortaklığı veya işiniz ve özel hayatınızla ilgili sır paylaşımında bulunmamanızı salık veriyoruz. Ummadık birinden ummadık zararlar göre bilir, hayal kırıklıkları, maddi zorluklar yaşaya bilirsiniz.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada Bulaşık Yıkamak Rüyada bulaşık yıkamak, rüyada evde bulaşık yıkadığını görmek, rüyada, rüyada mutfakta bulaşık …

5 Yorum

  1. Rüyamda babamın aslında babam olmadığını şeytan suretinde bi insanın babam olduğunu gördüm elleri zincirlenmişti bildiği birşeyi söylemiyordu ve insanlar ondan söylemesini istiyordu hocam lütfen yanıtlayın aklıma çok takıldı bu rüya şimdiden teşekkür ederim

  2. Selamun aleyküm. Rüyamda ilk olarak banyoyu gördüm karşılıklı 2 banyo var biri çok kirli biri temiz görünüyodu. Biz tam banyo olacakken 3 tane köpek arka arkaya banyoya girdi. Banyoda biraz islandılar ve geri ciktilar. Ayni zamanda biraz kirliydiler her yer gene batmişti. Sonra biz, kuzenimden birini gördüğüme eminim ama hangisi hatırlamıyorum pek. Sonra ben dedimki kuzenime aa bu bonya cok kötü ben digerine giricem dedim temiz olana girdim. Oda kirli olana girdi. Sonra üstümü cıkartıyorum sonra altımı cıkartıyorum bi bakıyorum üstümü tekrar giyinmişim tekrar tekrar cıkarmaya çalışıyorum ama giyindiğimi görüyorum sonra diyorum yapmıyorum banyo felan çıkıyoruz. Çıktıktan sonra annem ben kuzenim diyorum beni okuyup üflesinler banyoda üstümü bi çikaramadim felan diyorum sonra başka bi odadan değişik bi şekilde görügüm kara bi elbise giyen hatta hatırladıgım kadarıyla bi de cadı şapkası vardı evleri süpürüyodu sonra geldi bize doğru yüzü korkunç olduğu için direk biz in cin sannettik. Yüzüne bi tane ayagimla vurdum sonra dövmeye devam ettik.

    • Karşınıza çıkacak sizi ve yakınlarınızı etkileyecek büyük bir felaketten, kötü bir kişiden kurtulacağınıza yorumlanır.

  3. Selamün aleyküm Rüyamda insan vücudunda diz boyutlarında bir şeytan gördüm dua okudum oda bana karşı birşeyler söyledi sonra onu dövmeye başladım oda bana karşı hareketleniyordu göğsünü döndü Arapça Allah ve okuyamadığım birkaç şey yazıyordu bende artık sana vuramam dedim Annemi çağırdım ve çocuğu yetimhane ye verip satanizm inançlı bir aileye verilmesini umdum çünkü onlar onu yüceltirdi.
    Sonra rüya koptu ve İsa çizimlerini gördüm

    • Hatice hanım, rüyanızın eksik kalan bir yeri olmadığını düşünerek yorumunu yazıyorum. Rüyanın işaret ettiği şeyler, başladığınız bir işin sürpriz bir şekilde kötüye giderken, sizi kandırmak isteyen kişileri fark edip bu insanlardan kendinizi ve durumunuzu korumak için savunmaya geçeçeğinize bu insanlardan uzak kalarak hak ettikleri şekilde davranmak için anneniz ve devletten yardım isteyeceğinize işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.