Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Rüyada Kovalandığını Görmek İslami Yorumu
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Kovalandığını Görmek İslami Yorumu

Rüyada Kovalandığını Görmek İslami Yorumu

Rüyada Tanımadığı Biri Tarafından Kovalanmak

Rüyada Tanımadığı Biri Tarafından Kovalanmak, rüyayı sahibinin, geçmişte yaşadığı hala etkileri sere gelen duygu ve düşüncelerini anlatamadığına tabir edilir. Kişinin içinde bulunduğu zorlukları anlatamamasından kaynaklı: şüphe içinde, huzursuz olmasına işaret eder. Rüya sahibinin istemediği, yakın olmak istemediği, sevmediği insanların varlığına yorumlanır. Rüyada Kovalandığını görmek, kaçmak olarak yorumlanmaz, Rüyada şayet kovalayan kişi yakınınız, veya tanıdık bir kişi ise: o kişinin sizi sevdiğine yorumlanır ancak bazende bu rüyalar; sır olarak içinizde sakladığınız konularla yüzleşmekte kaçınmak olarak da yorumlanır.

Rüyada Bıçakla Kovalanmak 

Rüyada Bıçakla Kovalandığını gören kişinin;  mesai arkadaşlarından bazılarından rahatsı olacağına, bu iş çevresindeki  kişileri, düşmanı olarak görmeye işaret eder. Rüyada kovalandığınızı görmek hayatınızda beklenmedik olumusuzluklar, sorunların işaretçisidir.

Tövbeye, yanlışlardan ve günahlardan kurtulup Allah’ın emir ve ibadete yönelmeye,  yapılmış hatalardan pişmanlığa rivayet eder..
Rüyada Birinden Kaçmaya çalıştığınızı ama başaramadığınızı görmek:  sahtekar, dolandırıcı insanlardan dolayı yaşayacağınız sıkıntıya tabir edilir. Korkulan şeylerden kurtulmaya, akıllı davranışlarla yaşadığınız sıkıntılı durumdan kurtulmanıza,, korku duyulan işlerden ve kişilerde, olaylardan kurtulmaya tabir edilir.

 Rüyada kaplan tarafından kovalanmak

 Rüyada kaplan tarafından kovalan kovalandığını gören,  kişinin yaptığı bazı şeylerden zarara uğrayacağına işarettir. Güçlü bir insandan yardım göreceğine, kişiye iyilik ve doğrulukla yaklaşacağına tabir edilir. Edilecek tövbe ye, alınacak yardıma tabir edilir.

Rüyada Köpek Tarafından Kovalanmak

Rüyada Köpek Tarafından Kovalandığını gören kişinin, hayatında karşılaşacağı bütün olaylarda ve sorunlara, bilgisi doğrultusunda cesaretle yaklaşan, rahatına düşkün, cesur, cesaretli olacağına tabir edilir.

Kovalayan köpek dişi ise;  iyi olmayan aileden gelen kötü kadına işarettir.

Rüyada Hırsız Tarafından Kovalanmak

Rüyada Hırsız Tarafından Kovalandığını Gören kişi için,  hastalığa, düşmanlarının olacağına, rahatsız bir ruh haline tabir edilir.

admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

4 Yorum

  • İskender
  • 5 Kasım 2017

  Selamın aleyküm.. Rüyamda hanımımla beraber lokanta gibi bir yere yaklaşıyoruz ben içeri girip pirinç pilavı satın alıyorum tencereye biraz koyuyorlar dışarı çıkınca hanımım tencereye bakıyor kaşıkla belleyerek yani bir iki üç diye üstünden hesap ederek iki biz dört de çocuk yeter diyor. Teşekkürler

  Cevapla
   • admin
   • 6 Kasım 2017

   İskender bey rüyanız hayırlı gelişmelere işaret etmektedir, küçük bir yatırımla, kazanacağınız çok paraya, hatrı sayılır bir patronluk konumuna, geleceğinize işaret eder. Rüyanızda eşinizin Rüyada pirinç pilavını kaşıkla sayması: ailenizin hepsine yetecek, onların rahatını sağlayacak maddi imkanları eşinizinde özverisiyle birlikte kazanacağınıza, sizin veya yakınınızın birinin evlat sahibi olacağına, anne babanız tarafından sevilerek hayır duası alacağınıza, çevreniz tarafından sevileceğinize işaret eder.
   Tavsiye: Anne babanıza ziyaret ve ilginizi eksik etmemeniz, aile fertleri anlamaya çalışmanız, onlara daha tarafsız daha sevgi dolu, daha ilgili ve anlayışlı olmanızı tavsiye ederim.

   Cevapla
  • Nuran
  • 22 Eylül 2018

  Rüyada tanımadığım 2 kişi tarafından silahla kovalanıyorum , bir eve sığınıyorum, orda bana yardımcı oluyorlar, çorba içiyorum, adamlar saklandığım evin yanına geliyor fakat beni bulamadılar

  Cevapla
   • admin
   • 22 Eylül 2018

   Tanımadıgınız kişiler tarafından kovalanmak: size gelecek olan bir nusubetten, bilmediğiniz birilerinde yardım alarak kurtulmanıza ve bu kişilerin aynı zamanda size yardım edeceği nede tabir edilir.

   Cevapla

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.