8 Aralık 2019 - Pazar
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Kovalandığını Görmek İslami Yorumu

Rüyada Kovalandığını Görmek İslami Yorumu

Rüyada Kovalandığını Görmek İslami Yorumu

Rüyada Tanımadığı Biri Tarafından Kovalanmak

Rüyada Tanımadığı Biri Tarafından Kovalanmak, rüyayı sahibinin, geçmişte yaşadığı hala etkileri süregelen duygu ve düşüncelerini anlatamadığına tabir edilir. Kişinin içinde bulunduğu zorlukları anlatamamasından kaynaklı: şüphe içinde, huzursuz olmasına işaret eder. Rüya sahibinin istemediği, yakın olmak istemediği, sevmediği insanların varlığına yorumlanır. Rüyada Kovalandığını görmek, kaçmak olarak yorumlanmaz, Rüyada şayet kovalayan kişi yakınınız, veya tanıdık bir kişi ise: o kişinin sizi sevdiğine yorumlanır ancak bazende bu rüyalar; sır olarak içinizde sakladığınız konularla yüzleşmekte kaçınmak olarak da yorumlanır.

Rüyada Bıçakla Kovalanmak 

Rüyada Bıçakla Kovalandığını gören kişinin;  mesai arkadaşlarından bazılarından rahatsı olacağına, bu iş çevresindeki  kişileri, düşmanı olarak görmeye işaret eder. Rüyada kovalandığınızı görmek hayatınızda beklenmedik olumusuzluklar, sorunların işaretçisidir.

Tövbeye, yanlışlardan ve günahlardan kurtulup Allah’ın emir ve ibadete yönelmeye,  yapılmış hatalardan pişmanlığa rivayet eder..
Rüyada Birinden Kaçmaya çalıştığınızı ama başaramadığınızı görmek:  sahtekar, dolandırıcı insanlardan dolayı yaşayacağınız sıkıntıya tabir edilir. Korkulan şeylerden kurtulmaya, akıllı davranışlarla yaşadığınız sıkıntılı durumdan kurtulmanıza,, korku duyulan işlerden ve kişilerde, olaylardan kurtulmaya tabir edilir.

 Rüyada kaplan tarafından kovalanmak

 Rüyada kaplan tarafından kovalan kovalandığını gören,  kişinin yaptığı bazı şeylerden zarara uğrayacağına işarettir. Güçlü bir insandan yardım göreceğine, kişiye iyilik ve doğrulukla yaklaşacağına tabir edilir. Edilecek tövbe ye, alınacak yardıma tabir edilir.

Rüyada Köpek Tarafından Kovalanmak

Rüyada Köpek Tarafından Kovalandığını gören kişinin, hayatında karşılaşacağı bütün olaylarda ve sorunlara, bilgisi doğrultusunda cesaretle yaklaşan, rahatına düşkün, cesur, cesaretli olacağına tabir edilir.

Kovalayan köpek dişi ise;  iyi olmayan aileden gelen kötü kadına işarettir.

Rüyada Hırsız Tarafından Kovalanmak

Rüyada Hırsız Tarafından Kovalandığını Gören kişi için,  hastalığa, düşmanlarının olacağına, rahatsız bir ruh haline tabir edilir.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Yatmak İslami Yorumları

Rüyada Yatmak İslami Yorumları Rüyada Yatmak  Rüyada Yabancı Bir Kimseyle Birlikte Yatmak Yabancı bir kimseyle …

12 Yorum

 1. Selamın aleyküm.. Rüyamda hanımımla beraber lokanta gibi bir yere yaklaşıyoruz ben içeri girip pirinç pilavı satın alıyorum tencereye biraz koyuyorlar dışarı çıkınca hanımım tencereye bakıyor kaşıkla belleyerek yani bir iki üç diye üstünden hesap ederek iki biz dört de çocuk yeter diyor. Teşekkürler

  • İskender bey rüyanız hayırlı gelişmelere işaret etmektedir, küçük bir yatırımla, kazanacağınız çok paraya, hatrı sayılır bir patronluk konumuna, geleceğinize işaret eder. Rüyanızda eşinizin Rüyada pirinç pilavını kaşıkla sayması: ailenizin hepsine yetecek, onların rahatını sağlayacak maddi imkanları eşinizinde özverisiyle birlikte kazanacağınıza, sizin veya yakınınızın birinin evlat sahibi olacağına, anne babanız tarafından sevilerek hayır duası alacağınıza, çevreniz tarafından sevileceğinize işaret eder.
   Tavsiye: Anne babanıza ziyaret ve ilginizi eksik etmemeniz, aile fertleri anlamaya çalışmanız, onlara daha tarafsız daha sevgi dolu, daha ilgili ve anlayışlı olmanızı tavsiye ederim.

 2. Rüyada tanımadığım 2 kişi tarafından silahla kovalanıyorum , bir eve sığınıyorum, orda bana yardımcı oluyorlar, çorba içiyorum, adamlar saklandığım evin yanına geliyor fakat beni bulamadılar

  • Tanımadıgınız kişiler tarafından kovalanmak: size gelecek olan bir nusubetten, bilmediğiniz birilerinde yardım alarak kurtulmanıza ve bu kişilerin aynı zamanda size yardım edeceği nede tabir edilir.

 3. Selamunaleyküm rüyamda tanıdıklarımla beraber akşam vakti gibi bir yere gidiyoruz gittiğimiz yer otel gibi yemek var yatak var ama kapıları yok ve odaları da yok merdivenden çıkıyorsun kocaman salon aynı şekilde bütün katlar böyle ayrıca karanlık yemek falan yiyoruz sonra ben bir çocuk tarafından kovalanıyorum ama tanımıyorum çocuğu nereye kaçarsam kaçayım buluyor beni esmer 7 8 yaşlarında bi çocuk uyandığıma kalbim deli gibi atıyordu korkudan

  • Elif hanım rüyada bir çocuk tarafından kovalanmak ve korku hissetmek, yemek, yatak ve tanıdıklarla yemek, kapısız bir yer, karanlık ortam, size sevgi besleyen sizin sevginize ihtiyacı olan birine işarettir veya sizin ihtiyacını duyduğunuz sevgiye işarettir. Yaşadığınız duygusal boşluğunuzun hat safada olduğuna sevmekten, sevilmekten korkuduğunuz, her sevdiğiniz kişiden veya size sevdiğini söyleyen kişiden zarar görmeniz sonucu karşınızdakinin sevgisinden uzak durmanıza tabir edilir.

 4. Şeyma bozkurt

  Merhaba lar ben rüyamda bir tiktoker olmaya çalışan biri tarafından kaçırılmaya çalışıyordum ama bu kişiyi her gün görüyorum bu neyi işaret eder rica etsem yorumlarmısınız

  • Şeyma Bozkurt, Rüyanızda tiktoker olmaya çalışan biri tarafından kaçırılmaya çalışmanız, sizin teknolojinin etkisinde kalacağınızın, günlük işlerinizi aksatacağınıa işarettir.

 5. Rüyamda hiç tanımadığım biri tarafından bıçakla tehdit ediliyorum boynumdan bıçaklayacağını söylüyor ben bir eve kaçmaya çalışıyorum ve karşıma bir sürü insan çıkıp engel oluyor bende allah sizin çocuklarınıza yaşatsın dediğim anda uyandım çok korkunçtu

  • Sevgili Seren rüyada tanımadığınız kişiler tarafından bıcakla kovalanmak, sizin çevrenizde sizi tanıyan fakat sizin tanımadığınız birilerinin varlığına bu kişiler4in sizin bulunduğunuz konumu kıskanacağına size zarar vermek yerinizden sarsmak için çabalayacağına ancak sizin bu tehlikeden kurtulacağınıza fakat biraz can sıkan günler yaşayacağınıza tabir edilir.
   Tavsiye; çalışıyorsan iş yerinde, şayet ev hanımı iseniz yeni tanışacağınız kişilere dikkat edin herkese güvenmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.