Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Rüyada Tecavüze Uğradığını Görmek
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Tecavüze Uğradığını Görmek

Rüyada Tecavüze Uğradığını Görmek

Rüyada tecavüze uğramak, sıkıntı almaya işaret eder. Rüya sahibinin aile hayatındaki saadetin ve huzurun bozulacağına alamet eder. Kişi, zor günler geçirecek, sevdikleri ile yüz yüze gelecek, sevdiklerini kırdığı gibi, kendisinin de kırılacağına tabir edilir. Rüyada tecavüze uğradığını görmek, tartışmanın şiddetlenerek, kişinin dostlarıyla ilişkilerini tamamen koparma düzeyine geleceğine işaret eder.

Rüyada Amcanın Tecavüz Etmesi

Rüyada amcasının tecavüzüne uğradığını görmek, kişinin aile içinde ailesiyle yaşayacağı büyük sorun ve sıkıntıya işarettir. Rüya sahibinin beklenmeyen sorun ve sıkıntıları yakın akrabaları tarafından uğrayacağı eziyet ve dışlanmaya tabir edilir.

Rüyada Uğradığı Tecavüzden Çocuk Doğurdunu Görmek

Rüyada tecavüze uğrayıp, uğradığı tecavüz sonrası çocuk doğurdunu gören kişinin, yaşadığı aile içi sıkıntı ve şiddettin son bulacağına, uyumsuzlukların ve yanlış anlaşılmaların ortadan kalkacağına yorumlanır.

Rüyada Erkek Kardeşi Tarafından Tecavüze Uğradığını Görmek

Rüyada erkek kardeş tarafından tecavüze uğramak, çok şaşıracağınız olayla karşılaşılmasına, karşınıza çıkacak veya yaşayacağınız olaylar hayatınızda sürpriz gelişmelere yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Sevgiliye Tecavüz Edildiğini Görmek

Rüyada kişinin sevgilisine saldırılıp tecavüz edildiğini görmüş ise, bu sevgilisi ile birilerinin yaşayacağı sıkıntının kişiye yansımasına ve sorunun tatlıya bağlanmasına tabir edilir.

Rüyada Tecavüz Edildiğini Görmek

Rüyada Tecavüz Edildiğini Gören, eşi veya flört ettiği kişi arasının bozulacağı, sevdiği insanlarla, fikir ayrılıklarına düşerek, kendisini yalnız hissedip psikolojik olarak mutsuz ve huzursuz günler geçireceği anlamına gelir.

Rüyada Tecavüze Uğradığını Görmek

Rüyada tecavüze uğradığını görmek, rüya sahibinin duygusal olarak yıpranacağına, ruh sağlığının bozularak zor günler yaşayacağına, sosyal çevresi ve ailesi ile ters düşerek zor zamanlar geçireceğine, bu ters düşmenin sonunda yaşayacağı ayrılıklarla, hayatının tadı tuzu kalmayacağına tabir edilir. Toplum tarafından onaylanmayan işler başlayacağına, haram yolla para kazanacığına, birlikte olduğu kişiye olan güveninin boşa çıkacağına, üzüleceğine, mahkemelik olacağı, ve uzun süren bir hak arama yolunda yorulacağına tabir edilir.

Rüyada Tacize Uğradığını Görmek

Rüyada Tacize Uğradığını Görmek, kişinin hiç beklemediği sürpriz bir olayın gelişmesine ya da alacağı, güzel, hayırlı bir habere işaret eder.  Yada hayatı ciddiye almayan, yarın ne olacak kaygısı çekmeyen, hayatını günü birlik yaşayan bir kişini varlığı üzerinden yorumlanır.

Rüyada Tecavüzden Kaçtığını Görmek

Rüyada Tecavüzden Kaçtığını Görmek, rüya sahibi için, şansının iyi olacağı, risklerden, tehlikelerden uzak, şansının sayesinde kötü, karışık olaylardan kurtulacağına, belalı olayların ve şanssızlıklardan uzak, mutlu yaşantına yorumlanır.

Rüyada Cinsel Tacize Uğradığını Görmek

Rüyada Cinsel Tacize Uğradığını Gören kişi için, hayırlı yorumlanır. Yaşantısında, gelişecek güzel olaylara ve alacağı iyi haberlere, sıkıntıdan, dertten uzak bir yaşantıya yada sorunların, sıkıntıların unutulacağı huzurlu bir hayata tabir edilir.

Rüyada Cinsel Saldırıya Uğradığını Görmek

Rüyada Cinsel Saldırıya Uğradığını Görmek, rüyayı gören bireyin yaşantısındaki yeniliklere, sorunların ve hayatın zorluklarının üstesinden gelerek başarılı, mutluluğa tabir edilir.

Rüyada Birinin  Sandalye ile Kucağına Otutturup Tecavüz Ettiğini Görmek

Rüyada birinin sandalye ile rüyayı gören kişiyi, bir sandalye ile kucağına oturtarak tecavüz etmesi, rüya sahibinin başına gelecek beklenmedik bir şok olaya ve uğrayacağı bir zarla veya beklemediği bir sürprize tabir edilir.

Rüyada Ölen Birinin Kızına ve Gelinine Tecavüz Edildiğini Görmesi 

Rüyada Bir başkasının rüyasına ölen anneannem giriyor, hem anneme hem yengeme tecavüz edildiğini görmüş ama beni kurtarmışlar (kızıyım) anneannem de annemi kurtarmalarını söylemiş rüyayı gören kişi birkaç kez daha görüyor aynı rüyayı. Bu rüya rüyasahibinden çok rüyada görülenlerle alakalı ip uçları verir, bu rüyayı gören kişi rüyada görülen kişileri tanıdığına ve, ölen kişiyi tanıdıgından, ailenize gelecek bir zararın habercisi olacağına, yengeniz ve annenizle ilgili beklenmedik bir gelişmeye, sizin bu gelişmelerden etkilenmeyeceğinize yorumlanır.

Rüyada Aileden Birkaç Kişinin Piknik Alanında Tecavüze Uğradıklarını Söylediklerini Görmek

Rüyada Aileden Birilerinin Tecavüze Uğradıklarını söylemesi, ailenizin birlikte yapacakları bir işten alacakları mutluluğu sizinle paylaşmalarına ve sizinde bu gelişmelerden mutlu olacağınıza işarettir. işaret eder.

Okuyucu Rüyası

Elif

Merhaba ismim Elif dün gece çok kötü rüya gördüm normal bu arkadaşla birlikte bir yere giderken hiç bilmediğim yerde görüyorum kendimi yolumu bulamıyorum çıkmaya çalışıyorum birden kötü insanların içine düşüyorum genel evi gibi bir yer. ve iki kisi o evde bana tecavüz ediyor her-yerde güvenlikleri var kaçmaya çalışıyorum her seferinde yakalanıyorum . Ve o evde kaynımı görüyorum oradaki adamlarla arkadaş. Ona yalvarıyorum: ne olur beni götür buradan, götürmüyor beni bırakıyor orada kimseye de söylemiyor beni orada tuttuklarını. Ben kaçmaya çalışıyorum bir adamı görüyor yine beni elinde de büyük bir köpek var. Ben yalvarıyorum bana izin veriyor çok kötü bir yol var buradan kaçabilirsen kaç diyor ve mutlu son kaçıyorum ve kurtuluyorum. Çok korkulu ve sürekli kaçmakla gördüğüm bir rüya ne anlama geliyor çok merak ediyorum

Okuyucu Rüya Yorumu

Sevgili Elif hanım başarısızı olduğunuz bir işte veya olayın arkasından kazanacağınız, başarıyla kazanacağınız itibara yorumlanır. Ancak sizin başarınızı istemeyen kişilerin varlığı ve o kişilerden gelecek engellemelerle başınızın ağrıyacağı, bu süreçte bir çok kez kendinizi, ifade etmek zorunda kalacağınıza, size yapılan engellemeleri yakın çevreniz veya iş çevrenize ispatlamak, anlatmak zorunda kalacağınıza, zorlanacağınız bu dönemin arkasından gelen huzur, ve kaliteli yaşama işaret eder.

admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

39 Yorum

  • Eser
  • 12 Haziran 2018

  Rüyamda tanıadığım yerde kalmak zorunda oluyorum. Pansiyon gibi düşünün… Aynı odada zina yapan kadınlar var 3 taneydi sanırım. Ben battaniye altına giriyorum, onlar sex yapmam için laflar atıyorlar. İstemediğimi söyleyip haykırıyordum… Sonra üzerime atladı biri ben yorganın altína giriyor bağırırken, birisi uzuvumu turup kendisine sokarken bayıldım herhalde… Sonra uyandığımda boşalmıştım. Her tarafta balıklar mezgit gibi, yada kefal gibi balıklar yüzüyordu.

  Cevapla
   • admin
   • 14 Haziran 2018

   Rüyanızda zorla sinle ilişkiye girmek isteyen bir kadın görmek, sizi etkisi altına almaya çalışacak olan bir kadına ve onunla birlikte yandaşı olan kötü kadınların etrafını sarmasına, yakınınıza kadar sokulan yanlışa ve sizin kendinize olan saygınız ve ahlakınızın iyi olması sebebi ile bu haramdan uzak kalmanıza, aydınlığa çıkmanıza ve elinize geçecek kısmete işaret eder.

   Cevapla
  • canan
  • 23 Haziran 2018

  rüyamda kafeslerle dolu bi odaya giriyorum.. kafeslerin ici kus dolu.. bir sürü farkli farkli renkleri olan kuslarla dolu yanimda bi cocuk var.. kuslara bakiyorum.. ordan cikip kendi kuslarimi aliyorum 3 tane kusum varmis.. tekrar o odaya geliyorum.. orda bir tane papagan var.. kıpkırmızı gozlerimin icine icine bakiyo kocaman bi kus.. onu cok begeniyorum.. onu almak istiyorum kendi kuslarimi birakiyorum kafesle birlikte.. tam onu alacakken iki kisi geliyo odaya.. orda bi konusma geciyo hatırlamıyorum.. beni ordan cikarip yan odaya götürüyorlar.. ben kacmak istiyorum ama kacamiyorum bir tanesi beni yakaliuo.. zorla tecavuz etmeye basliyo.. birak beni gitmem lazim diyorum kacmaya calisiyorum ama birakmiyo diger kisi basimizda duruyo bizi izliyo hic bisey yapmiyo.. yanimda olan cocugu tutuyo.. odadan gonderiyo.. digeri hayir gidemezsin burda kalacaksin diyo ama ben kacmaya calisiyorum.. ardindan kapi sesi geliyo.. eve birileri geliyo.. o sesi duyunca ustumden kalkiyo hemen.. bende o fırsatla hemen kaçıyorum.. kovalamiyolar beni odadan cikmiyolar cocugu buluyorum onu alip gidiyorum.. bunun yorumu nedir cevaplayabilir misiniz..? bu arada evliyim ve 1 cocugum var..

  Cevapla
   • admin
   • 25 Haziran 2018

   Rüyada görülen papağan, neşeli esprili bir insana, güzel olan işlere işaret eder. Rüyada çok kuş görmek, hem iyi hemde kötü yorumlanır, rüyada kendi kuşunuzu bırakmak, elinizde olanla yetin-memenize yorumlanır. Sahip olduğunuz huzurun, gelirinizin, yaşamınızın kıymetini bilmeyeceğinize ve yanlış kişilerle yanlış ortaklıklara girmenize, maddi manevi kayıplarınıza, işarettir. Yaşayacağınız pişmanlıkların arkasından büyük çaba göstererek kavuşacağınız huzura, iyi kazanca işarettir.

   Cevapla
  • Merve
  • 25 Haziran 2018

  Merhaba bende rüyamda okulda oluyorum sonra tuvaletim geliyor ve wc arıyorum wcnin oldugu yerde 2erkek oluyo ve bana bu tuvaleti kullanabılırsın diyo biri bende cok sıkıştıgımdan teşekkür edip gırıyorum tuvelete sonra tuvelet cok dar oldugu için rahatsız olup vazgeciyorum ve uzerımi daha cıkartmadan tuveletten cıkarken adam içeri dalıyo ve bana bişeyler sölüyo kolumu tutuyo bende kaçmaya çalısıyorum bukadar gördüm ruyamı yorumlarsanız cok sevinirim.

  Cevapla
   • admin
   • 25 Haziran 2018

   Rüyada tuvalet, hela görmek, sizin dışarıdan birileri tarafından ailenizin içindeki düzeni bozmasına ailenizde yaşayacağınız tatsızlıklar işarettir. Sizin tuvalete girmeniz ihtiyaç gidermeniz, içinize giren bu tatsız olayı bertaraf etmenize ve ailenize ve sizi huzursuzluktan kurtarmanıza işarettir.

   Cevapla
  • Narin
  • 26 Haziran 2018

  Rüyamda ananemgilin evinde banyodan cıkarken bir adamla karsılaşıyorum meger birliktr yasıyorlarmıs uzun bi süre bakıstık ben cıkmaya yeltenince bana saldırdı banyo da yerde baya kavga ettik bana trcavüz etmeye çalıstı kendimi kurtarmaya çalısırken kollarım çizildi kanadı sonra cıkmaya basardım kimseye birşey söylemedim bu adam baska adamlarla
  Bir arabaya binerken elimdeki süpürgeyle arabaya zarar verince herkee üstüme gelfi napıyosun diye dayım da biliyomuş anlatıyo ve ben çok kötü aglamaya baslıyorum mahalledekiler benden yana oluyo sonra adamı götürüyorlar çok kötü bir rüyaydu cok agladım rüyamda sabah etkisinde kalarak uyandım rüyamı yorumlarsanız cok sevinirim

  Cevapla
   • admin
   • 27 Haziran 2018

   Narin hanım karşınıza çıkcak sizi ve çevrenizdekileri şaşkına çevirecek bir güzel gelişmeye ve sizin bu güzelliklerden çok mutlu olmanıza yorumlanır. Çevreniz tarafından da destek görecek itibar kazanacağınıza tabir edilir.

   Cevapla
  • Pinar
  • 30 Haziran 2018

  Merhaba, evliyim 3 cocugum var ama dun ruyamda bana tecavuz etmek isteyen birini gordum ve bu kisiyi eskiden taniyordum vefaat etmis bir kac sene once ama tuhaf olan esimin bunu gorup hic ses cikarmamasi,disardadiym yerde uzaniyorum ve ustumde yorgan gibi bisey var kisi her denemek istediginde ben kendimi cekiyorum ve yerde arka arkaya gide gide kafami kaldirima carpiyirorum ve orda uyandim zaten

  Cevapla
   • admin
   • 1 Temmuz 2018

   Rüyada ölen birinin tecavüz etmek isteyen birini görmek, yakın zamanda alacağınız sürpriz dolu bir haber, bu haber sizin ailenizin menfaatine olacak bir haberin geçikmesine yorumlanır.

   Cevapla

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.