26 Mayıs 2019 - Pazar
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Toprak Kayması Görmek Rüya Yorumu

Rüyada Toprak Kayması Görmek Rüya Yorumu

Rüyada Toprak Kayması Görmek Rüya Yorumu

Rüyada Toprak Kayması Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada toprak kayması görmek, rüyayı gören insanın huzursuzluk yaşamasına, umutlarının beklentilerinin gerçekleşmemesine, çabalarının planlarının uğraşıp didindiği işlerin olumsuz sonuçlanmasına sebep olacak bir takım gelişmeler yaşamasına alamet eder.  Rüya sahibi peşi sıra hayırsız olaylar yaşayacaktır. Rüyayı gören kişi çıkılmaz bir döneme girecek, karamsarlığa kapılacak işleri bir türlü istediği gibi gitmeyecektir. Rüyayı gören kişinin dikkat etmeden ayrıntılara önem vermeden, çabuk aldığı kararlar sebebiyle sahip olduğu birikimlerini kaybetme durumu söz konusudur.  İflas edebilir, borç batağına düşebilir.  Maalesef ki canı bile tehdit altındadır. Her  geçen gün düştüğü bu halin üzüntüsünü yaşayacak kendini asla güvende hissetmeyecektir. Rüyada toprak kayması görmek hayırsız rüyalar içerisindedir.

Rüyada Toprak Kayması Olduğunu Görmek Ne Anlam İfade Eder

Rüyanızda toprak kayması görmek pek iyi anlam taşımamaktadır. Öncesinde aldığınız bazı kararlardan ötürü sıkıntılar yaşamanıza, bu sıkıntılara bir çözüm bulamamanıza,  gün geçtikçe bu derdin sizi yiyip bitirmesine işaret etmektedir. Rüya sahibi aldığı kararları tekrar tekrar gözden geçirmeli, ince ince hesap yapmalıdır. Yeni gireceği işlerin neler getireceğini, neler götüreceğini iyi düşünmelidir. Aksi takdirde sonradan çok büyük pişmanlıklar yaşaması an meselesidir. Böyle bir rüya gören insan, sonradan attığı adımların yanlış olduğunu fark-edecek lakin düzeltmek için geç olacaktır. Bu durum rüya sahibinin moralini alt üst edecek, psikolojik olarak yıkıma uğramasına neden olacaktır.

Rüyada Toprak Kaymasını Görmek Nedir Ne Anlam İfade Eder

Rüyanızda toprak kayması görmeniz hayatınızda sorunlu bir dönemin başlangıcı demektir. Bazı sıkıntılı durumlar yaşayacağınıza, işlerinizin beklediğiniz güzellikte gitmemesine, diğer bir ifadeyle hayaller Paris hayatlar işsiz gibi bir durumla karşı karşıya kalacağınıza ve kendinizi bitmiş, tükenmiş hissedip çözümsüz hissedeceğinize işaret eder.

Rüyada Toprak Kayması Altında Kalmak Nedir Ne Anlam İfade Eder

Rüyanızda toprak kayması altında kalmanız, birikimlerinizi arttırmak amacıyla giriştiğiniz işlerin beklentilerinizi karşılamayacağına, aksine daha da kötü olup var olan birikimlerinizin bir kuş misali elinizden avucunuzdan uçmasına işaret etmektedir. Böyle bir hal rüya sahibini yıpratacak, üzüntüye sokacaktır. Rüyada toprak altında kalmak hayırsız rüyalar-dandır.

Rüyada Toprak Kayması Heyelan Görmek Ne Demektir

Rüyanızda toprak kayması ve heyelan görmek hem parasal açıdan hem de ruhsal, psikolojik açıdan kısmet kapanması olarak tabir edilir. Rüya sahibi umduğu gibi talihli olamayacaktır işlerinde. Hatta kişisel yaşamında da talihsizlikler rüya sahibinin peşini bırakmayacak, hayal kırıklıkları yaşayacaktır şeklinde tabir olunur.

Rüyada Heyelan Görmek Nedir Ne Manaya Gelir

Rüyada heyelan görmek, rüyayı gören kişinin yaşamış olduğu bir takım durumların içsel yaşamına olan etkisi şeklinde rivayet edilir. Geçmişte yaşanılan olumsuz olayların, hayal kırıklıklarının, dertlerin, üzüntülerin rüya sahibinin içinde hâlâ devam ettiğine işaret eder. Rüya sahibi o kötü günleri hâlâ hatırlamakta, hatırladıkça aynı sızıyı yaşamakta, bir türlü o kötü günleri geride bırakamamaktadır. Rüya sahibi ruhsal yönden zorluk yaşamakta, üzüntü çekmektedir anlamında tabir olunur.

 

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

islamruzgari rüya

Rüyada Şehit Görmek

Rüyada Şehit Görmek Rüyada şehit görmek, insanın yaşadığı toplum içindeki seçkinlik ve saygınlığının artacağına, tanıyan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.