Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Rüyada Tuvalette Kobra Yılanı Görmek
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Tuvalette Kobra Yılanı Görmek

Rüyada Tuvalette Kobra Yılanı Görmek

Rüyada Tuvalette Kobra Yılanı Görmek, kişinin yaşadığı aile saadetine, başarılarına karşı düşmanlık besleyen birini bile bile içinde tutup, sıkıntı etmeye yorumlanır.

Rüyada Yılanla Birinin Sizi Kovalaması

Rüyada yılanla birisinin sizi kovalaması; Rüya sahibinin yaşayacağı sıkıntıya, çekeceği zahmete, veya kendine gelen kısmeti fark etmeyim o kısmetten uzaklaşması olarak tabir edilir.

Rüyada Yılan Görmek ilahi bir işaret olarak değerlendirilir. Rüyanızda Yılanı ne şekilde görürseniz görün mutlaka hayra yormanızı tavsiye edilir

Rüyada Tuvaletten Kobra Yılan Çıkması

Ailenize ve sizin başarılarını karşında engel olan büyük bir engeli deşifre ederek rahatlamaya işaret eder.Rüyada tuvalette görülen yılan hayırlı rüyalardan olup, sıkıntıdan kurtulmaya işarettir.

Yılan Rüyaları Hakkında Açıklama

Dünyada En fazla görülen rüyalar arasında bulunan Yılan rüyaları, insan için önemli işaretler vermektedir, yılanlı rüyalar, dikkatli incelenip, verdiği işaretleri anlamaya çalışmalıdır. Rüyada gördüğünüz yılanın renginden, büyüklüğü, cinsi, davranışı şekli, rüyada gerçekleştirdiği, sokma, ısırma, ölümü gibi eylemlere bağlı olarak tabir edilir.

Tuvalette görülen yılanın büyüklüğü kadar, üstünüzde bulunan, içinizde sakladığınız sırrı açıklayarak, büyük bir rahatlama ve psikolojik olarak içsel bir rahatlamaya, hayatınızdaki güzel değişime, içsel rahatlıkla, başlayacağınız huzurlu yaşantıya rivayet eder. Buda rüyayı gören kişi için hayırlı rüyalardan sayılmaktadır.

Okuyucu Özlem’ in Rüyası

Rüyamda tuvaletten çıkmaya çalışan ama çıkamayan koskoca bir kobra yılanı gördüm eşime haber verdim tek yakalayamaz diye dışarı koştum ve bir kaç kişi daha çağırdım aralarında abim ve kız kardeşimin eşi de vardı yakalamak için geldiler uyandım yorumlarsanız sevinirim.

Özlem’ in Rüyasının Tabiri

Sizin yıllardır içinizde sakladığınız bir sırrı, aileniz ve çevrenizle paylaşarak bu sırrın yükünden kurtularak büyük bir rahatlamaya işaret eder. Rüyanızın yorumu sizin başarılarınızı engellemeye çalışan büyük bir düşmanın size, aile ve çevresine zarar vermesini engellemek için herkesi uyarıp büyük bir manevi baskıdan kurtulacağınıza rivayet eder.

admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

4 Yorum

  • Gamze
  • 16 Kasım 2017

  Hayirli sabahlar rüyamda banyo ve tuvalet kapasinin tam ortalarinin kirik olduklarini gördüm ve sinirlendim kik kırdı diye bagirdim annemde ben kırdım ve kapılar pvc dograma beyaz plastik yerinde krilma var ama tuvaletlere giremedim anneme sordugum vakit uyandim tuvaletlerde beyaz ışık lambaları takılıydı hayr olsun insAllah

  Cevapla
   • admin
   • 16 Kasım 2017

   Hayrolsun, güvendiğiniz birilerinden ihanete uğrayacağınıza, kısa bir can-sıkısı ve hayalkırıklığı, üzün geçen günlerin arkasından gelecek huzura işarettir.

   Cevapla
    • Gamze
    • 17 Kasım 2017

    Anladim cok tesekkur ederim
    Bu ihanet eden kisinin ne konu uzerine ihanet edecegi kismen anlaşılamıyor degil mi

    Cevapla
     • admin
     • 20 Kasım 2017

     Gelecekten kimse net haber veremez, rüyaları yorumcular, işaret ettikleri duruma göre tabir ederler.

     Cevapla

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.