25 Mayıs 2019 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Üç Katlı Uçan Ev Görmek

Rüyada Üç Katlı Uçan Ev Görmek

Rüyada Üç Katlı Uçan Ev Görmek

Yusuf

Merhaba Valide Hanım,

Bende İkidir Hemen Hemen Benzer Rüyaları Gördüm Yorumlarsanız Makbule Geçer.

1. Rüyamda 2 yada 3 Katlı Bir ev Sabah Vakti Uçuyordu Bende Uçmakta Olan Beyaz ve Büyük Olan Evin Damına Zorla Tutunmuş Düşüp Ölmekten Korkuyordum. Ayrıca Evin O Mevkiden Uzaklaşmasına Üzülüyordum O Mevkide Çok Değer Verdiğim Biri Vardı Sanki Ondan Uzaklaşıyorum Gibi Geliyordu Rüyamda

2. Rüyamda ise Marangoz Dükkanında Çalışan Gözgöze Geldiğim, Güzel Sesi Ve Kıraatıyla Kur’an Okuyan Elleri Dövmelli Bir Çocuğu Gördükten Sonra Kendimi Aniden Yine 2 ya da 3 katlı Başka Büyük Ve Güzel Evin İçinde Buldum.
Akşama Vakti Ama Hava Tam Kararmamış bir Vakitte Uçuyordu.
Ben Bu Defa Evin İçindeki Büyük Bir Odada Uçmakta Olan Evin İçinden Dışarıya Bakıyordum Ve Korku Duyuyordum Ölmekten Ve Allahın Rızasından Uzaklaşmaktan. Ev İse Çocuğu Gördüğüm Yere Yakın Kutsal Sayılan HZ.İBRAHİMİN ATEŞE ATILDIĞI Yerin Çok Yakınlarında Yüksek bir yerde
Belli Bir İstikamette Uçuyor Gidip Geliyordu 1 Defa Gidip Geldikten Sonra Görültüyle Ev Yere Kondu Çok Kısa Bir Müddet Sonra Tekrar Geldiği İstikamete Gitmek için Havalandı ve Geldiği istikamete Doğru Yolun 4 TE 1 İNİ Almışken Rüyam Son Buldu

Her İki Rüyamda da Ev Sanki Benim Nefsimin İradesiyle Uçuyordu.
1 Rüyamda Evin Bulunduğu Mevkiden Uzaklaşmasını İstemiyor.
2 Rüyamda İse Evin Gelip Gittliği İstikamette Sürekli Gelip Gitmesini İstiyordum Ama Olmuyordu.

Yusuf Beyin Rüya Yorumu

1. Rüyanızın yorumunda birden çok sorunu birinin desteğiyle çözeceğinize, hatta sorunları veya hatayı düzeltmek için her türlü şerri ve cezayı göze aldığınıza, bir yakınınızın veya arkadaşınızın yardımıyla çözümlediğiniz sorunun sonucunda yine sevdiğiniz birinin zara görmesine yol açacağından üzüntü duyacağınıza, evin beyaz olması: sizin çıkacağınız aydınlığa ve feraha yorumlanır.

2. Rüyanızın yorumu ise ehil aklı başında, hatırı sayılır, ilim irfan sahibi birinden alacağınız güç ve şahitlikle muallaklı bir konuda kısa bir zaman içerisinde başa çıkarak kendi haklılığınızı ve hak ettiğinizi alacağınıza bu bir miras veya muallaklı bir alacak veya umudunuzu kestiğiniz sizin olan bir hak. Hiç ummadığınız birinin yardımına ihtiyaç duyacağınıza yorumlanır.

Yakınlarda yaptığınız bir hata ile Allah katında günaha gireceğinize fakat içinizdeki merhamet ve Allah korkusu sizin bu hatadan zahmetli veya size zararı olsa da döneceğinize tabir edilir. İki düşünce arasında büyük bir nefis mücadelesi vereceğinize. Fakat doğru yolu bularak, sıkıntıları çok zahmetli bir şekilde aşıp başarıya ve bir mülke, aynı zamanda huzura kavuşacağınıza işaret eder.

Kutsal Sayılan HZ.İBRAHİMİN ATEŞE ATILDIĞI yerin yakınlarında bulunmanız başınıza gelecek bir nusubetin yakınından döneceğinize işaret eder.

Bey efendi sanırım bu günlerde aklınız çok karışık ikilemde kaldığınız konu sayısı oldukça fazla olmalı aynı rüyayı tekrar tekrar görme sebebiniz bununla alakalı bir durum. Büyük ihtimaldir bazı almanız karaların kötü olan yanlarından son anda vazgeçiyorsunuz.

Bugünlerde manevi yönünüz zayıflamış olabilir, dünya malına kavuşmak için haksızlık yapabilirsiniz, Yapacağınız haksızlık sonucunda bir yarğılanma geçirebilir bu durum sizi oldukça zora sokabilir. Size tavsiyem yapacağınız işlerde ve iş ortaklarınıza veya yakınlarınıza fikir danışın. Eşiniz veya ailenizle istişarelerde bulunu, kesinlikle hakkınız olmayana uzanmayın, ne haram yiyin nede haram yiyene izin verin. Dikkat ettiğiniz takdirde zorda olsa başaracağınızı göreceksiniz gönlünüze helalin-izden başka birini almayın. Gelecek bir zamanda büyük zorluklarla karşılaşacaksınız bu zorluklar sizi yıldırmasın başarılı olacak ve hak ettiğinizi helalinden kazanacaksınız.

Rüyada Üç Katlı Uçan Ev Görmek

Kişinin ev veya çok katlı bir evin uçtuğunu görmesi. kişinin başında bulunan sıkıntıların sayısı veya çokluğuyla alakalıdır ne kadar çok dert ve kargaşa varsa o kadar da sıkıntısı olacağına fakat bu sıkıntılardan kurtulmak için göstereceğiniz çaba sonucu bütün belalardan uzaklaşacağınıza aynı zamanda bir mülke ve bol paraya yorumlanır.

 

Rüyada uçan ev görmek

Rüya sahibi için makam mevki sahibi olmaya, aydınlık ve güzel günlere, hayırlı bir eş mutlu bir yuvaya, sıkıntılardan uzak kalmaya, umudunuzu kestiğiniz bir mutluluğa kavuşmaya, kişinin yaşadığı zorlukların arkasından kavuşacağı yüksek mertebeye maddi rahata, ev yada mülk almaya yorumlanır.

Rüyada Marangoz Görmek

İnsanlara eğitim ve terbiye öğreten, konuşmaları ve delilleri sağlam karşındaki tartışmacıları kolayca susturabilen kişiye delalet eder. Aynı zamanda rüyada marangoz görmek karlı bir yatırım kazanç getirecek bir işe başlayacağına, veya işe başladığı küçük bir iş yerinde çalışmasıyla yükseleceğine ve kazanç elde edeceğine yorumlanır.

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

islamruzgari rüya

Rüyada Şehit Görmek

Rüyada Şehit Görmek Rüyada şehit görmek, insanın yaşadığı toplum içindeki seçkinlik ve saygınlığının artacağına, tanıyan …

1 Yorum

  1. Yaptığınız Yorumaların Bir Kısmını Gerçekten Yaşıyorum.
    Mesela Karar Alma Konusunda Bu Aralar Gerçekten Çok İkileme Düşüyorum.
    Hakkımızda Hayırlısı Olsun.
    Allah Sizden Razı Olsun Valide Hanım Kafamdaki Karışıklığın Sebebi olan İkilemde Kalmayı Bana Fark Etirdiğiniz için…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.