Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Rüyada Uçmak İslami Rüya Tabirleri
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Uçmak İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Uçmak İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Uçmak İslami Rüya Tabirleri ni yaparken, yorumcu arkadaşlarımızın, araştırma ve rüyanın parçaları arasında yaptığı birleştirmeler insanın medeni hali, yaşam biçimi gibi faktörleride dikkate alması gerekmektedir. Her rüya kişiden kişiye farklılık göstermektedir.

Rüyada Elbiseyle Uçmak

Rüyada Uçarken üstünüzdeki elbise:

Rüyada Beyaz Elbise İle Uçmak

Rüya sahibi için: umutlarının gerçekleşeceği günlerde olduğuna, kendini iyi hissedeceği gelişmelere, sabırlı ve mutlu olmaya, karşısına çıkan sorunlarla başa çıkacağına, saflığa, iyi niyetli, sevgi dolu, yüce gönüllü insanın varlığına tanımlanır.

Rüyada Kırmızı Elbise İle Uçmak

Rüyada Kırmızı Elbise İle Uçmak, kırmızı elbise ile uçan, büyük bir yangından çıkacağına, üzüntü ve, manevi sıkıntılar yaşayacağına, aşka, sevgiye ve tutkuyla bağlanacağı bir ilişkiye tabir edilir.

Rüyada Uçmak

Rüyada uçmak hayıra işarettir. Bir kimsenin kendini kuş gibi uçtuğunu görmesi o kimsenin yolculuk yapacağına ve yüksek bir mevkiye

Rüyada Uçmak İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Uçmak İslami Rüya Tabirleri

ulaşacağına işarettir.

Rüyada Gökyüzüne Uçmak

Gökyüzüne uçtuğunu gören kimsenin, zarara maruz kalacağına, gökyüzüne uçup tekrar yere inemediğini görmesi, rüya sahibinin vefat edeceğine işarettir.

Rüyada Uçakla Uçmak

Uçakla bir yere uçtuğunu gören kimse, sevineceği şeyler yaşayacak demektir.
Kendisini bekleyen birilerinin yanına gideceğine işarettir. Uzun ya da kısa yola gideceğine,ne kadar yükseğe uçarsa gideceği yerde o kadar iyi hürmet göreceğine işarettir.

Rüyada Uçarak Göğe Yükselmek

Uçarak göğe yükselen birinin, itibarı çok olur insanlar tarafından güzel isimle anılır. Bazı alimlere göre: rüyada uçarak göğe yükselmek kişinin yüksek bir mevkiye ulaşmasına, bir toplulukta lider olmasına, yakın bir zamanda Hacca gitmesine, yükselmesine, günahlarından kurtulmasına ve hatalarını tekrarlamamaya işarettir.

Rüyada Bir Yerden Başka Bir Yere Uçmak

Havalanarak başka yere gittiğini gören ve oraya konduğunu gören kimse, yakında bir yolculuğa çıkacak demektir.Genellikle gurbete gidip orada
kalmaya,hiç hesapta olmayan bir seyahate ya da kişinin eğlenceli bir yolculuğa çıkmasına işarettir.Bulunduğu şehirden ayrılarak başka bir şehre
yada ülkeye yerleşir.

Rüyada Uçarak Bir Ağaca Konmak

Uçup uçup sonra da bir ağaç üstüne konan kimse uzun yolculuğa çıkar ve yolculukta herkes tarafından sevilip takdir görür.Değerli bir insanla
karşılaşarak onunla arkadaş olur. Bu rüya sonrasında hayatınızda olumlu gelişmeler yaşanır.

Rüyada Ellerini Çırparak Uçtuğunu Görmek

Kısa sürede hem özel hemde iş hayatınızın içinde bir çok menfaat elde edeceğinizin ve başınıza büyük bir kısmetin konacağına işarettir. Rüya sahibinin herhangi bir beklentisi varsa bu gerçekleşir ve kendisine müjdeli güzel bir haber ulaşır.

Rüyada Gökten Düşmek

Göğe yükselip sonra düştüğünü gören kimsenin eşiyle arasında sorunlar olacağına ve sonunda sıkıntıya düşeceğine işarettir. İş yaşamında bazı çalışmalardan istediğiniz sonucu alamayacağınıza işarettir.

Rüyada Göğe Yükselip Orada Gökyüzü Kapılarının Açılması

Göğün kapılarının kendisine açıldığını gören kimse, melekleri görürse dünya hayatında oldukça hayırlı ve güzel bir yere ulaşır. Sizin iyi yolda olduğunuzu ve yaptığınız ameller sonucundan derecenizin yükseldiğinin göstergesidir. Hem dünya hem de ahiret hayatınızda mükafat alacağınızın
isteklerinizin gerçekleşeceğinin göstergesidir.

Gökyüzüne Uçup Meleklerle Konuşmak

Meleklerle konuşan onlarla tespih çeken onların arasına katılan kimse, dünyada hayırlı bir insanla arkadaşlık kuracak ve onunla sohbet edip onun bilgisinden faydalanacaktır. Hayırlı ve güzel bir dostun habercisidir. Bu arkadaşınızdan ayrılmamanız onu bırakmamanız anlamına gelir.

Rüyada Kendisinde Kuş Kanadına Benzemeyen Kanat Görmek

Kuş kanadına benzemeyen kanat gören kimse, hastalanır ve yatağa düşer. Ancak bu rüya hastalığı kolay atlatmaya eski hale dönmeye işarettir.

Rüyada Kanatsız Uçmak

Kanatsız bir şekilde uçtuğunu gören kimse, sevindirici bir haber alır ve bu haber sonucunda, her anlamda mutlu olacağı bir zamana girer. Genellikle
iyi ve daha güzel bir habere işarettir. Kazanca, zenginliğe, mutluluğa ve ferahlığa işarettir.

Rüyada Birinin Uçtuğunu Görmek

Uçan kimseyi tanıyorsanız, elde edeceği başarı ve kendisine verilen nimetlerden dolayı onu kıskanacağınıza ve ona haset besleyeceğinize işarettir.

Rüyada Kuşlarla Uçmak

Kuşlarla birlikte uçtuğunu gören kimse, aynı memleketten olmayan yabancı bir insan grubuyla tanışır ve arkadaş olur. Farklı bir memlekete gitmeye ve ülkeye gideceğinize ve orada yabancı insanlar ile tanışıp vakit geçireceğinize işarettir.

Rüyada Bir Dağın Uçması

Dağı uçarken gören kimse tahmin edemeyeceği büyüklükte bir mevki yada makama gelir. İşsiz bir kimse bu rüyayı görürse, iş sahibi olur ve dilediği şeye kavuşur.

admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

149 Yorum

  • naz
  • 21 Mart 2018

  rüyamda oğlum kardeşim ve kuzenimi gökyüzünde uçtuklarını gördüm yerde yürür gibi sohbet ediyorlardı bende damdan uzanmış onlarla konuşuyordum

  Cevapla
   • admin
   • 22 Mart 2018

   Rüyanızda gördüğünüz kişilerin yaşayacakları sıkıntı ve soruna şahitlik edeceğinize yorumlanır.r

   Cevapla
  • Serap
  • 10 Nisan 2018

  Gökyüzünde uçuyordum kuşlara çarpmadan ucmaya calisiyordum cok mutluydum ucarken bu hafta sinav sonuclarimi bekliyorum acaba sonucumun iyi olacaginimı gösterir

  Cevapla
   • admin
   • 11 Nisan 2018

   Serap hanım sevincinize ve mutluluğunuza yorumlanır canım.

   Cevapla
    • Serap
    • 16 Nisan 2018

    Malesef kazanamadim ruyayla amel edilmezmiş bunu ogrendim hakkimda hayirlisi neyse o olur

    Cevapla
     • admin
     • 16 Nisan 2018

     serap hanım sevincinize ve mutluluğunuza yorumlanmış hakkımız varsa helal olsun. Sınav sonucunuz kötü gelmiş olabilir. Sevineceğiniz ve mutlu olacağınız günlerdesiniz.

     Cevapla
  • Merve
  • 19 Mayıs 2018

  Rüyamda bi abim beni uçarak çok istediğim bi tatil yeri vardı oraya götürüyordu

  Cevapla
   • admin
   • 20 Mayıs 2018

   Yakınınız olan birinin yardımı ile çok istediğiniz bir şeye kavuşmanıza işarettir.

   Cevapla
  • Ayse
  • 21 Eylül 2018

  Ruyamda oglum beni ucaga benzeyen yanlari acik ustu kapali araca bin dedi ben seni baska hava alaninda beklicem dedi ve bindim ucarak gittim oglumu ararken uyandim hayirdr insallah

  Cevapla
   • admin
   • 21 Eylül 2018

   Ayşe hanım rüyanızda uçağa benzer birşeye binerek uçarak başka bir yere gitmeniz, bunu sizden oğlunuzun istemesi, oğlunuzla alakalı yapmak istediğiniz bir eylemi, oğlunuz begenmeyeceğine ve kendisi için daha uygun olan birşeyleri size göstererek, sizden kendi istediğini yapmanızı rica edeceğine yorumların.

   Cevapla

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.