Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Rüyada Uçurtmayı Uçuramama Yorumu
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Uçurtmayı Uçuramama Yorumu

Rüyada Uçurtmayı Uçuramama Yorumu

Rüyada Uçurtmayı Uçuramama Yorumu, kişinin istediği seviyeye gelememesi, arzuladığı şeylerden uzaklaşmasına, boş işlerle uğraşması sonucu seviyesizliğe yorumlanır. Aynı zamanda uçurtmayı uçurmayı başaramayan kişinin, başarısızlığına yorumlanır.

Rüyada Uçurtma Uçurmak

Rüyada Uçurtma Uçurmak, Yüksek mertebeye, şerefe, işaret ederken bazı yorumculara göre istediğinden, arzusundan uzaklaşmaya olarak yorumlanır. Uçurtma uçurmak işe yaramayan, boş işlere uğraşmaya yorumlanır. Uçurtma görülen rüyalar ve yorumları farklı farklı yapmaktadır yorumcular uçurtmalı olan rüyaları rüya sahibini, yaşantısı, çevresi, uçurtmanın rengine veya çinisine göre değişik yorumlamaktadır.

ALİCAN’ ın Gördüğü Rüya

Hayırlı günler. Riyamda bir uçurtma uçurduğumu görüyorum bir çocuk uçurtmasını uçuramıyor bende ona yardımcı oluyorum ben uçurmaya başarıyorum ama sonra bir anda hava bozarıyor ve uçurtma ailemin olduğu yere düşüyor. Hayırdır inşallah

ALİCAN’ ın Gördüğü Rüyanın Yorumu

Rüyanızda uçurtmayı uçurmanız sizin ulaşacağınız mevkiye işaret eder, yardımcı olduğunuz o çocuk da sizinle ulaştığınız makamın getirilerinden faydalanacağına ve ailen-izinde aynı şekilde sizin kariyerinizde faydalanacağına işaret eder. Havanın bozması sizin önünüze çıkacak bir engele işaret eder.

 

admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.