20 Mayıs 2019 - Pazartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Uçurumdan Uçan Araba Görmek

Rüyada Uçurumdan Uçan Araba Görmek

Rüyada Uçurumdan Uçan Araba Görmek

Rüyada Uçurumdan Atladığını Görmek Okuyucu Yorumları

Rüyada Uçurumdan Uçan Araba Görmek ;Kesîr e göre, çalışılarak kazanılan rahata, zorluk çekerek kazandığı toplu mala, zorlanarak kavuştuğu toplu paraya, umudunu kaybettikten sonra özlem duyduğu paraya, zorlanarak düşlediği daha iyi kazanca yorumlanır demiştir.

Rüyada Uçurumdan Uçan Araba Görmek
Rüyada Uçurumdan Uçan Araba Görmek

 

Rüyada arabanın uçurumdan uçtuğunu görmek, cefa çekerek elde ettiği sevince, başarısızlıktan sonra hayalini kurduğu hayra, zahmet çekerek istediği daha iyi bir hayata, zorlukların ardından ümit ettiği müjdeye tabir olunur,

Rüyada uçurumdan atladığını görmek çaresizlik manasına gelir. Rüyayı gören kisi öyle bir noktaya gelmistir ki artık hiçbir sey düzelmeyecektir. Yasamasının hiçbir anlamı kalmamıştır ve ölmesi belkide herkes için daha iyidir. Bu düşüncelere sahip bir kisi olduğundan böyle bir rüya görmüştür.
Rüyada Uçurumdan Atıldığını Görmek
Rüyada uçurumdan atildiğini görmek düşmana işaret eder. Birileri onu bulunduğu konumdan düşürmek istemektedir. Bu sebeple rüyayı gören kisi dikkat etmeli, gözü arkada olmalı ve kimseye güvenmemelidir. Hayatta güvenebileceği tek kisi yine kendisidir.
Rüyada Uçurum Kenarı Görmek
Rüyada uçurum kenarı görmek etrafında riskli ve tehlikeli islerin döndüğünün habercisidir. Rüyayı gören kisi bu islere yakin olmakla birlikte içine girip girmeme konusunda tereddüt yaşamaktadır. Eğer bu islerin içine girerse kendisi de uçurumdan düşecektir
Rüyada Uçurumdan Düşerken Kurtulmak
Bir kimse rüyasında uçurumdan düşecekken son anda kurtulursa bu kisi ciddi sorunlarından kurtulacak demektir. Gördüğü rüya artık huzurun yakinin da olduğuna işarettir. Birilerinin yardımı ile rüyayı gören kisi tüm dertlerinden kurtulacaktır.
Rüyada Uçurumdan Düşsen Birini Kurtarmak
Rüyada uçurumdan düşen birini kurtardığını gören kisi bir yakınına büyük bir yardımda bulunacaktır. Bu yardımı ile yakini ölümden dönecek, hayati tekrar düzelecektir
Rüyada Uçurumdan Düşmek ve Ölmek
Bir kimse rüyasında uçurumdan düştüğünü ve öldüğünü görürse bu kisi yaşamdan vazgeçmiş demektir. Çünkü onun için yasamak anlamını yitirmiş, ölüm yaşamdan daha güzel gelmektedir. O bu hayatta sıradan biridir ve yasayan ölüden hiçbir farkı yoktur. Bu düşüncelerle dolu olan rüya sahibi psikolojik sorunlar yaşamaktadır.
Rüyada Uçurumdan Düşen Birini Görmek
Rüyada uçurumdan düşen birini görmek kisinin yakin çevresinden birinin büyük bir buhran yaşayacağına ve rüyayı gören kisinin elinden hiçbir şey gelmeyeceğine işaret eder.
Rüyada Uçurumdan Düşmek Üzere Olmak
Yasanan sıkıntılar için doğru kararların verilip doru adımların atılmasında kararsız kalındığına, sorunların bir türlü doğru dürüst çözülüp gerekenlerin yapılamadığına ve yeni problemlerin çıktığına rivayet eder.

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

islamruzgari rüya

Rüyada Şehit Görmek

Rüyada Şehit Görmek Rüyada şehit görmek, insanın yaşadığı toplum içindeki seçkinlik ve saygınlığının artacağına, tanıyan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.