25 Mayıs 2019 - Cumartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Vampir İle Öpüşmek

Rüyada Vampir İle Öpüşmek

Rüyada Vampir İle Öpüşmek

Rüyada Vampir İle Öpüşmek, kişinin maddiyat için yapacağı hatalara ve yaptığı hatanın farkında olmayacağına, parasal olarak rahata kavuşsa da başına olmadık sıkıntılar açılacağına huzur bulamayacağına tabir edilir.

Rüyada Vampir Olduğunu Görmek

Rüyada kişi vampir olduğunu görmüşse, zor günlerinde kendisine destek olan, ailesi, anne, babası, kardeşleri, eşini dostu çevresinde yakını denecek birilerini üzeceğine işarettir.

Rüyada Vampir Görmek

Rüyada Vampir Gören, sıkıntı, kaygı, tasa, hayatında olacak kargaşa ve huzurunun kaçacağına yorumlanır.

Rüyada Zarar Vermeyen Vampir Görmek

Rüyada görülen vampir zara vermiyorsa, rüya sahibinin yaşayacağı aksilikler kısa zaman içinde çözülecek olmasına tabir edilir. Kırdığı insanların gönlünü alarak hatasından döneceğine rivayet eder.

Rüyada Vampirin Kan Emdiğini Görmek

Rüyada kan emen vampir, rüya sahibine fark ettirmeden kötülük yapacak, maddi manevi zarara ve sıkıntıya koyacak bir kişinin varlığının işaretçisidir.

Rüyada Vampir Öldürmek

Rüyada vampiri öldürdüğünü görmek ise rüya sahibi için kendisine zarar verip, yoldan çıkaran, çevresi ve yakınları ile arasını bozan kötü niyetli dost görünümlü düşmanından kurtulacağına tabir edilir.

Rüyada Vampir Kovalaması

Rüyada vampir kovalaması, rüyayı gören kişinin yakınında olan iki yüzlü bir düşmanının olduğu, rüyasahibinin yoluna ve işine zara vermek yükselmesini engellemek için kıskanç bir insanın olduğuna tabir edilir.

Rüyada Vampirle Evlenmek

Rüyada vampir ile evlendiğini gören kişinin, az tanıdığı birisi ile  yapacağı yanlış bir evlilik, hatalı bir ortaklık veya bir yola birlikte çıkarak hayatını kötü edecek yolun yarısında kalacak bir ortaklığa, işaret eder.

 

Fatma’ nın Rüyası

Ben ruyamda vampirdim ucuyordum sonra 3 vampir beni yakalamaya calisiyordu 2’si erkek 1 kiz vampirdi erkek vampirlerden biriyle opustuk sonro onlar beni bir odaya kilitledi ve oranin halki beni oldurmeye calisiyorlardi bide uçüzdum ben ama sonunda ordan kurtuldum ve tekrar oblarin yanina donmek istedim. Lutfen ruyami yorumlarmisiniz.. simdiden tesekurler.

Yorum

Çevrenizdeki sevenlerinizi ve size destek veren birilerini kıracağınıza, hatta dost diye arkasından koşacağınız insanlara, yeterince tanımadan, ailenizin olmaz demesine karşılık, size zara verecek birileriyle birlikte olmaya, bekarsanız yanlış birlikteliğe, evliyseniz yanlış dostluklar kuracağınıza, fakat gerçeği görüp kendinizi bu karmaşadan ve sahte dostlardan kurtaracağınıza tabir edilir.

Tavsiye:

Sevgili Fatma yeni dostluklar yeni çevreler insana cazip gelebilir, siz ailenizin veya yakınlarınızın yeni kuracağınız birliktelik veya dostluklar için fikirlerini alıp ailenizle tanıştırmanızı öneriyorum.

Unutmayın ki aile insana büyük koruyucudur, hiçkimse için, ailenize ve yakınlarınızı karşınıza alıp onları kıracak üzecek davranışlarda bulunmayın.

 

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

islamruzgari rüya

Rüyada Şehit Görmek

Rüyada Şehit Görmek Rüyada şehit görmek, insanın yaşadığı toplum içindeki seçkinlik ve saygınlığının artacağına, tanıyan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.