13 Aralık 2019 - Cuma
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Yabancı Birini Dudaktan Öpmek

Rüyada Yabancı Birini Dudaktan Öpmek

Rüyada Yabancı Birini Dudaktan Öpmek

Kişi rüyasında yabancı biri ile dudaktan öpüşmüş ise rüya sahibi için, menfaate, çıkar ilişkisine, dünya için kazanacağı mala ve birikime, sürpriz bir gelişmeye işaret eder.

Rüyada Komşuyla Dudaktan Öpüşmek

Rüyada komşusuyla dudaktan öpüşmek, kişinin yakın komşu, arkadaş veya dost bildiği biriyle önemli bir sırrını paylaşacağına yorumlanır.

Rüyada Tanımadı Kızı Dudaktan Öpmek

Rüyada tanımadığı bir kızı dudaktan öpmek, kişinin hayatında yaşayacağı beklenmediği sürpriz bir gelişmeye, rüya sahibinin  hayatını etkileyeceğine işaret eder. Bu rüya sahibin vazgeçemeyeceği bir kişiyle tanışmasına da tabir edilir.

Rüyada Arkadaşın Dudaktan Öptüğünü Görmek

Rüyada bir arkadaşınızın sizi dudaktan öptüğünü görmüş seniz, sizi, dudaktan öpen arkadaşınızla kuracağınız daha yakın samimiyete veya kalıcı bir dostluk kuracağınıza, samimiyetinizi ilerleterek, kendinize sırdaş edeceğinize işarettir.

Rüyada Yabancı Biriyle Dudaktan Öpüştüğünde Zevk Almak

Kişi öpüştüğü kişi tanımıyor ve o kişiyle öpüştüğünde zevk almış ise, kişinin karşısına seveceği birinin çıkacağına, Hayatında beklemediği gelişmeye, sevince tabir edilir. Öptüğü kişi ile mutlu bir beraberliğe, manevi çıkara delalet eder.

Rüyada Yabancı Biriyle Dudaktan Öpüştüğünde Tiksinmek

Kişi rüyasında öpüştüğü kişiden tiksinmiş zevk almamışsa, bu durum sıkıntıya, istemediği beraberliğe, maddi zarara, manevi kayba yorumlandığı gibi, zorla yapılacak bir birlikteliğe, istemediği birinden maddi çıkarı ve dünyevi malları için bir araya gelmeye rivayet eder.

Rüyada Dudaktan Öpmek Yorumu

Rüyada Dudaktan Öpmek, yakın samimi arkadaşlık kuracağına, sıkı olmayan ilişkilerini güçlendireceğine, samimiyete, kişi bütün sıkıntı, keder, sevinç v.s her şeyini öptüğü kişiyle paylaşacağına, bu kişiyle yollarını hiç ayırmayacağına işaret eder.

Rüyada Bayanı Dudağından Öpmek

Rüyaya sahibi kendisi ile aynı düşünce, fikir yapısına sahip bir insanla taşınacağına, bu kişiyle çok yakın dostluk kuracağına,, samimiyeti o kadar ileri boyutta olaca ki, can yoldaşı sırdaş olacağına, edinilen bu arkadaştan gelen yardıma, desteğe, mutluluğa yorumlanır.

Rüyada Erkeği Dudaktan Öptüğünü Görmek

Rüyada Erkeği Dudaktan Öptüğünü Görmek, bayanı dudaktan öpmekle aynı yorumlanır, her iki cinsin rüyası da öpüşmesi, dostluk, samimiyet, can yoldaşı, iyi dostluk, mutluluğa yorumlanır.

Rüyada Sevgilisini Dudaktan Öpmek

Sevgiliyi dudaktan öpmek, gerçek hayatla aynı doğrultuda yorumlanır. Kişinin kendi özel hayatı üzerinden yorumlanır. bekar kadın veya erkek, rüyada öpüşmüşse  sevdiği kişi ile daha yakın ilişki içerisine gireceğine, rüyayı gören evli ise, gerçek aşkı eşi ile yakaladığına ve mutluluğuna yorumlanır.

Rüyada Boyundan Öpmek

Rüyada boyundan öpmek; kişinin herkesin bildiği kurallardan farklı bir görüşe sahip olduğu ve tutucu olmadığına, daha özgür düşüncelere sahip olan insanlarla arkadaşlık etmek istediğine, fikir ve davranışları çevresinin hoşuna gitmese de, rüya sahibinin doğrularından ödün vermemesine, bu durum karşısında sert tepkiler alarak bazı arkadaşlarının, kişiyle görüşmesine ara vermesine  yorumlanır. Bazı rüya yorumcuları, kişinin bütün canlılara karşı merhamet dolu olduğuna, aşk hayayatında şıp sevdi olduğuna yorumlamaktadır.

Küçük Bir Çocuğu Boyundan Öpmek

Kimsesiz kalmış bir çocuğu koruması altına almasına veya evlat edinmesine, o çocuğu kendi evladı gibi sevip imkanları doğrultusunda küçük çocuğa mutlu bir hayat hazırlamasına tabir edilir.

Rüyada Yaşlı Birini Boyundan Öpmek

Rüyada yaşlı birini öptüğünü gören kişinin, kalan mirastan alacağı büyük paya işaret eder.

Rüyada Genç Birini Boyundan Öpmek

Rüyada genç birini boyundan öptüğünü görmek, aşırı tuttuculuktan uzak, kendi degerlerine bağlı, doğrularından taviz vermeyen, kendi doğrularına engel olmak isteyenlerden uzaklaşan, fikirlerini açık açık konuşmasına tabir edilir. Bazende bu rüya rüya sahibinin merhametine ve canlı olan herşeye aynı merhameti göstermesine tabir edilir.

Güneş’ in Rüyası

Merhabalar .Ruyamda deniz kenarinda kumlara uzanmis hic tanimadigim bir erkegi(saclari hafif uzundu) dudagindan optum gozlerinin icine bakip cok mutlu oldugumu gordum o anlar.Yorumlarsaniz sevinirim

Güneş’ in Rüya Yorumu

Sevgili Güneş Hanım rüyanızın, sizin mutluluğunuza, beklemediğiniz anda karşınıza çıkacak fırsata ve sevdiğiniz ile uyumunuza, yaşantınızda maddi manevi açıdan rahatlamaya ve sizin güzel günlerinizin işaretçisidir.

Yazarımız admin

İslami Rüya Yorumları

İlginizi Çekebilir..

islami ruya yorumlari

Rüyada Yatmak İslami Yorumları

Rüyada Yatmak İslami Yorumları Rüyada Yatmak  Rüyada Yabancı Bir Kimseyle Birlikte Yatmak Yabancı bir kimseyle …

86 Yorum

  1. Rüyamda tanımadığım bir kızı kucağıma alıp dudağından öptüm. Yorumu nedir?

  2. Merhaba ben rüyamda boş binanın içindeki asansörde kalıyordum sonra çıkmak için kapıyı yumruklarken tanımadığım bir genç erkek geliyor yardım ediyor ve çıktığımda direk onu dudağından öpüyorum baya şehvetli bir öpüşme ve zevk alıyorum

    • Yaşayacağınız büyük sıkıntı ve bu sıkıntıdan kurtulmak için yardım isteyeceğiniz bir erkeğe işarettir.

  3. rüyamda komşumla dudak dudağa öpüşüyoruz yorumu nedir?

  4. Ben rüyamda bir odaya giriyorum bir tek yatağı görüyorum rengi beyaz sadeydi arkamdan bir erkek geliyo tanımıyorum beni belimden tutup yatagın uzun köş tarafında doru yavasca yatırıp öpüstüm ama öpüşürken de zevk alıyordum

    • Rüyada bilmediğiniz bir adamla öpüşmeniz bundan zevk almanız, sizin için hayırlı, temiz ve aydınlık bir yaşamın beklediğine işarettir.

  5. Merhaba, şuan bir sevgilim var fakat rüyamda başka biriyle öpüşüyordum ve bu rüyayı ikinci kez gördüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.