26 Mayıs 2019 - Pazar
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Yemek Yemek Rüya Tabirleri

Rüyada Yemek Yemek Rüya Tabirleri

Rüyada Yemek Yemek Rüya Tabirleri

Rüyasında yemek yediğini gören kişinin, hayırlı kazançlar elde edeceğine, hayatının refah içinde olacağına, zor günlerinden geçerek, daha güzel bir yaşama kavuşacağına yorumlanır. Kişinin rüyasında yediği yemek lezzetli ise: Rüya sahibinin keder ve sıkıntılardan kurtulup her manada yaşantısının sıkıntısı olacağına tabir edilir.

Bir şeyler yediğini rüyasında görmek: genelde bol kazanca ve rızıkla tabir edilir. Bu sebeple rüyasında yemek yiyen kişi yedi yemeğin tadı, lezzetine göre mal ve kazanca aynı zamanda rızıka kavuşur.

Rüyada Çeşitli Yemek Yediğini Görmek

Rüyada çeşitli yemek yediğini görmek, kişin çeşitli gelir kaynaklarına sahip olacağına ve yaptığı işlerde başarılı olup, hayatında yoksulluk çekemeyeceğine, çevresi tarafından, akıldane olarak tanınacak, insanların yeni yapacakları işlerde akıl soracakları bir kişi olacağına işarettir.

Rüyada Yabancı Biri ile Yemek Yediğini Görmek

Rüyada Yabancı Biri ile Yemek Yediğini gören kişi: şayet yemeği sağ elle yemişse SAV Peygamber efendimizin sünnetini yapmış olur. dini vecibelerini yerine getireceğine yorumlanır.

 Rüyasında sol elle yemek yediğini görmek ise şerre yorumlanır, bu da dini vecibelere uymamak ve çevresindeki insanlara kötü davranmaya, insanların öfkesini ve nefretini kazanmaya yorumlanır.

Rüyada Altın Tabaktan Yemek Yediğini Görmek 

Rüya sahibi altın bir tabakta yemek yediğini görmüşse , bir miktar para kaybedeceğine veya elinden para çıkacağına yorumlanır. Aynı zamanda maddi sıkıntılar yaşanacağına, çalışma yaşantısında zorluklar yaşayacağına tabir edilir.

Şayet rüyada gümüş tabakta yemek yenmişse: rüyanın yorumu altın tabakla aynıdır.

Rüyada Etli Yemek Yediğini Görmek

Rüyada görülen etli yemekler hayırlıdır. Görülen rüya gelirin çoğalacağına, rızık ve bereketin artmasına, mutlu bir yaşama, huzura, rahat bir hayata, zenginliğe, hiç beklemediği bir yerden para kazanmaya ve hayıra delalet eder.

Rüyada Yemek Daveti Vermek Yorumu

Rüyasında yemek daveti verdiğini gören, hayırlara vesile olacak bir toplulukta yer alırsa çeşitli nimetler, iş kapıları kazanır. Kişi rüyasında bir yemek davetine icabet etmişse; hayır işleyeceğine yorumlanır.

Rüyada Sıcak Yemek Yemediğini Görmek

Rüya sahibi şayet rüyasında çok sıcak yemekler yemişse; bu rüya zor kazanca, sıkıntılı günlere, yoğun çabalar sonucunda huzura, rahata ve paraya kavuşacağına yorumlanır.Rüyasında sıcak yemekler yiyen kişi rızkını oldukça zor kazanır ve meşakkatli yollardan geçer.

Rüyada Tek Başına Yemek Yediğini Görmek

Kendini yalnız hissedeceğine, kendilerine arkadaş çevresinden destek göreceğine, normal hayata uyumda yardımlar alacağına, tanışacağı yeni birinin yardımı ile sıkıntılı ruh halinden kurtulacağına, bu coşkuyla daha çok para kazanacağına ve bu kazançla istediği gibi harcama yapacağına yorumlanır.

Rüyada Yemek Daveti Vermek

Rüyada yemek daveti verdiğini gören kişi, yardım sever bir topluluk içinde bulunur, hayırlı işler ve rızık kapıları bulunacağına yorumlanır. Rüyasında yemek davetin de bulunan kişi gerçek yaşantısında hayırlı işlerde yer alacağına tabir edilir.

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

islamruzgari rüya

Rüyada Şehit Görmek

Rüyada Şehit Görmek Rüyada şehit görmek, insanın yaşadığı toplum içindeki seçkinlik ve saygınlığının artacağına, tanıyan …

8 Yorum

  1. Hayirli gunler ben ruyamda odadaydim arkadaslarimla beraber odayi temizliyorduk bi arkadasim merdivenlere saklanip korkutmaya calosiyordu bizi ama ben ona orda oldugunu biliyorum diye bagirarak seslendim daha sonra orda oturan belden sakat bi çocuk vardı 7 8 yaslarinda ona sen burda ne ariyosun ablam burda benim dedi bende haline uzuldum ona sarildimm onun kollari cok uzun ve genisti beni sardi sonra ona benden bisey istiyor musn dedim oda aciktim yemek istiyorum dedi bende tamam dedim uyandm uyanir uyanmaz beni sardigini hissetmistim ruyamin ne anlama geldiginde yardimci olursaniz sevinirmm

    • Hayatınızda olumsuz giden iş, para sıkıntı gibi dertlerden kurtulacağınıza. Hayırlı bir haber alarak çok sevineceğinize sevincinizi: dost arkadaşlarınızla paylaşacağınıza yorumlanır.

  2. Rüyamda bi aktan ama gidiyorum hemen bana sofra kuruyor yemek yediriyor. Yemeklerde lezzetliydi hamur işi ağırlıklıydı. Sonra oradan çıkıyorum dedemlere geliyorum onlarda ekmek pişirmişler ama yemek de yapmışlar tok olduğum halde yemek durumunda kaldım . Daha sonra eve gelip işe gitmek için hazırlanıyorum işe gittiğimde arkadaşlar da bir organizasyon yapmışlar orada da yemek ikram ediliyor ordada yiyorum. Hepside yapımı zahmetli ağír yemekler di. Yorumlarsanız çok sevinirim.

    • Gülsüm, bu günlerde beklenmedik kısmetleriniz, maddi yönden kazancınız, bekarsanız hayırlı bir iş, evli iseniz hanenize gelecek nasip, kısmet, miras , işinizde yükselme ye yorumlanır.

  3. Hayirli günler.Rüyamda et haşlama yemeği yapmisim ve yere kurulmuş sofrada eltimin ve çocuklarının bu yemekten yediğini gördüm Daha sonra ben ,eşim ve kizimda sofraya oturup yemeğe başladık yemeğin çok guzel oldugunu etlerin yumuşacık oldugunu söyluyorduk. Tabir ederseniz cok sevinirim

    • Rengin Rüyanızda et haşla yemek yendiğini görmek, rızıkta artışa berekete işarettir. Eltinizin maddiyatında iyileşme olacağına ve sizinde bu kazançtan sebebleneceğinize işarettir.

  4. Rüyamda çok fazla ceşit yemek yedim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.