20 Mayıs 2019 - Pazartesi
Ana Sayfa / İslami Rüya Tabirleri / Rüyada Yılan Hastanesi Görmek

Rüyada Yılan Hastanesi Görmek

Rüyada Yılan Hastanesi Görmek

Rüyada yılan hastanesi görmek, rüya sahibinin içinde bulunduğu bir toplumda kıskanılan, bulunduğu makam ve mevki itibarıyla düşmanı çok olan, kişinin aklı ve yaptığı doğru işler sebebiyle açığının olmadığı, hesabını vermeyeceği bir açıcının olmadığına, düşmanlarının zara vermeyeceğine işaret eder.

Rüyada At Başlı Yılan Görmek

Rüyada At Başlı Yılan Görmek, rüya sahibi kişinin büyük muradının varlığı önünde duran düşmana işaret eder, Yılan ne kadar büyükse bir o kadar düşmanında büyük olacağına tabir eder.

Rüyada Yılan Bakım Evi

Rüyada Yılan bakım evi gören, yönettiği işletme veya hanesinde düşmanlarının olduğuna, düşmanları her haliyle hem saygı duyup hemde yardımınıza muhtaç olacaklarına işaret eder.

Rüyada Hasta Yılanı Tedavi Etmek

Rüyada Hasta Yılanı Tedavi Etmek, Size düşmanlığı olan birine, bile bile yardım etmek hayatını kurtarmaya yorumlanır.

Rüyada Şahmeran Yılan Tedavi Etmek

Rüya sahibi büyük güçlü bir lider veya yöneticiye yakın olacağına, hizmetinde bulunduğu şahsın hayatını kurtaracağına, işlerine yardımcı olacağına, buna karşılık olarak da güçlü bir dostluk ve güç kazanacağına, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına, saygı duyulan bir kişi olacağına yorumlanır.

Rüyada Çeşitli Yılanların Uyuduğunu Görmek

Rüyada Kobra piton boğa yılanları, gibi yılanların uyuduğunu görmesi, Rüya sahibinin farkında olmadan farklı çevrelerden kazanacağı düşmanlara ve bu düşmanların kişiye zarar vermeyeceğine yorumlanır.

Yazarımız admin

Türkiyenin en güzel islami sohbet , dini chat odalarına hoş geldiniz.

İlginizi Çekebilir..

islamruzgari rüya

Rüyada Şehit Görmek

Rüyada Şehit Görmek Rüyada şehit görmek, insanın yaşadığı toplum içindeki seçkinlik ve saygınlığının artacağına, tanıyan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.